منچستر سیتی در مقابل لیورپول نتیجه: Raheem Sterling خوشحال به ‘نقطه’ در برابر تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Raheem Sterling بود و کلام در منچستر سیتی را 4-0 به پیروزی لیورپول در پنج شنبه شب و پس از بازی گفت که تیم او می خواست ثابت کند که چیزی از یک نقطه در برابر تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا.

Jurgen Klopp تیم به مراتب در مقابل تعقیب بسته و موفق به کسب لیگ در یک رکورد اولین نقطه, اما در شب شهر بودند به مراتب بهتر بر روی توپ بود و بی رحمانه بالینی لبه.

استرلینگ بریده یک هدف کمک دیگر و تقریبا با یک گل دوم – در نهایت ثبت شده به عنوان هدف خود توسط الکس اکسلاد-چمبرلین.

شهر رو به جلو ساخته شده است که لیورپول ثابت کرده اند آنها در این تیم به اندازه گیری در برابر شرکت و این مهم برای ورزشگاه اتحاد در باشگاه برای نشان دادن آنها می تواند رقابت در همان سطح.

“آنها شده ایم درخشان در تمام طول سال. ما می دانستیم که ما تا به حال به بیرون آمدن قوی و یک بازی خوب در برابر آنها; ما شروع قوی و اعتباری برای پسران” استرلینگ گفت: آسمان ورزشی.

“ما می دانستیم که ما پشت [در لیگ] و در نا امید بار در این فصل از دست دادن بازی های ما نباید داشته باشد.

“این یک تست بود در برابر قهرمان فعلی و ما می خواستیم به یک نقطه.

“مدیر گفت: ما باید سعی کنید برای انجام بهترین های ما و در فصل آینده امروز شروع می شود بنابراین ما به خوبی انجام داده ایم.”

همراه با استرلینگ, کوین ده بروین شد دوباره یک بازیگر در حالی که فیل Foden خود را ادامه داد قابل اجرا با یکی دیگر از هدف.

استرلینگ اذعان کرد که تیم جوان خود را-mate بود هل دادن بیشتر به طور منظم دقیقه بر روی زمین و گفت: افزایش برجسته چگونه شهرستان می تواند به بهبود بیشتر با دیگر استعداد جوانان و امید برای گنجاندن در یک فصل است که می تواند در عین حال در پایان قابل توجهی دست یابد.

“این یک تیم است که تغییر در همه زمان ها. شما ببینید فیل را از طریق آمدن و او در حال پخش است را دوست دارد او در تیم برای یک سال.

مرد شهرستان جشن شکست تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (گتی)

“از هر فرصتی او شروع کند و او را درخشان بنابراین ما باید بازیکنان بزرگ را از طریق آمدن.

“ما می دانیم که ما باید به جام حذفی و لیگ قهرمانان [جلو] این بازی های لیگ برتر هستند منجر به آن.

“ما باید برای پایان قوی و کمک خواهد کرد که ما در برابر رئال مادرید است.”

شهر چهره آرسنال در نیمه نهایی جام حذفی با لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید نیز دروغ پیش رو در اروپا است.

آنها در حال حاضر 20 جایگاه لیورپول در جدول اما 11 روشنی از لستر و نگاه مجموعه به پایان دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>