منچستر سیتی در مقابل لیورپول زندگی می کنند: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امشب

لیورپول خواهد نوشتن این صبح پس از 30 سال قبل و تا زمانی منتظر یک لیگ داخلی عنوان شما می گویند به اندازه کافی. در عین حال برای منچستر سیتی در این خرمن کوبی تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیست بی معنی است. قابل توجه ترین جنبه های شب بود که به محض sloppiness از Jurgen Klopp بازیکنان اما دوم بیشتر شد و رغبت خود را که نزدیک ترین رقبای اعزام هر یک از آنها چهار گل.

این تاکید پیروزی – امن نیمه بریس کوین ده بروین مجازات چه چیزی می تواند دستیابی به موفقیت لحظه ای برای فیل Foden – کاهش لیورپول غیر قابل بحث در صدر جدول به صرف 20 امتیاز, اما آن را نیز وام و اعتبار به بحث های برگزار شده توسط برخی که خود را در روز شهرستان به طور بالقوه سمت بهتر.

آن روز است و تنها هر از چند گاهی برای سیتی در این فصل در حالی که روز مثل این که عملا بی سابقه ای برای لیورپول. که در نهایت شده است تفاوت بین این دو و به همین دلیل گواردیولا و بازیکنان مجبور شدند به بازدید کنندگان خود را یک amusingly half-hearted گارد افتخار به عنوان آنها راه می رفت بر روی Etihad بشه. در عین حال پس از نگاه کردن سرعت برای خیلی از کمپین شهرستان نگاه بیشتر به سرعت.

قبل از kick-off و یک amusingly half-hearted گارد افتخار آن را دشوار است به تعجب آنچه که این بازی ممکن شده است. فصل گذشته را مربوط به ثابت آمد و خیلی زود به احساس قاطع در حالی که این بازی آمد خیلی دیر شده برای تصمیم گیری هر چیزی. حتی پس از, و حتی بدون یک جمعیت با سرعت و شدت از بازی بود و نه متفاوت از رقابتی ترین جلسات و باز نیم ساعت اثبات شد که اگر آن مورد نیاز است که این بهترین دو طرف در این کشور توسط برخی از راه دور.

لیورپول در واقع شروع خوب مسلما سایه باز کردن مبادلات و اگر Mohamed Salah پیدا کرده بود داخل پست به جای قابل توجه آن در حالی که scoreline هنوز 0-0 سپس آنها احتمالا باید اجتناب شود چه به دنبال. اما تقریبا بلافاصله پس از جو گومز درهم ناشیانه با استرلینگ به تن مجازات تعادل از بازی با تأکید شهر منتقل شود.

گومز و استرلینگ infamously مواجه یکدیگر در ماه نوامبر معکوس ثابت منجر به جدا contretemps در پارک سنت جورج غذاخوری در حالی که دور بین المللی وظیفه و یک عذرخواهی از استرلینگ. شما تعجب که آیا بود که استرلینگ در ذهن به عنوان گومز شروع به گرفتن نگه دارید از نیم تنه خود را محکم در داخل منطقه اما در زمان او بود اجازه رفتن وجود دارد بدون شک آن خطا بود. ده بروین پا تا به عنوان او انجام داده است پس فرض پنالتی گرفتن وظایف در ماه فوریه و به گل چهارم خود را پی در پی نقطه ضربه.

استرلینگ را بهتر از گومز دوباره, دوم, که در آن نقطه زیدان احتمالا تصمیم گرفت که خود را مرکز و نیم خواهد بود جایگزین در نیمی از زمان. Foden را دریبل همراه با ده بروین را off-the-ball در حال اجرا کشیده لیورپول در دفاع به اندازه کافی برای استرلینگ را به اختیار در داخل منطقه با زمان کافی به گام به دور از گومز لنگی چالش سپس پهلو توپ خود را از طریق پاها و به پایین گوشه سمت چپ.

اما این سومین هدف این است که نشان داده اند که برای این شب حداقل یک تیم در حال بازی در یک دور سطح بیشتری از دیگر. یکی از اندی رابرتسون ترین ویژگی های قابل توجه است که قوام خود را, اما این راحت ترین اتفاقی عملکرد خود را در لیورپول حرفه ای و بدترین لحظه زمانی بود که او overcommitted به بسته شدن Foden اجازه می دهد که جوانی به چرخش بازی درخشان اولین بار یک-دو با ده بروین و سپس بلند کردن توپ بیش از یک درمانده Alisson. این یک هدف والا و شواهد که Foden آماده است قابل اعتماد در برابر حتی بسیار بهتر از مخالفان است.

آن بود و نه حتی نیمه وقت و تار و مار – شاید حتی بیشتر از 5-0 و خرمن کوبی دست به یک 10-مرد لیورپول در این زمین از سه سال پیش احساس ممکن است. در پایان وجود دارد که تنها یکی بیشتر با استرلینگ شرم آور رابرتسون یک بار دیگر توسط پله در اطراف خود را درهم و برهم چالش و در پایان با یک شمشیر دودم مانند شهر ، تنها ناامیدی در پایان شب خواهد بود از دست رفته در یک هتریک در برابر باشگاه سابق خود. و شکر خدا برای لیورپول Riyad Mahrez دیدم یک اعتصاب اواخر حکومت VAR برای هندبال در ساخت و آنها اجتناب شود ذلتی یک پنجم.

کمی توجه خواهد شد به این نتیجه زمانی که داستان این فصل گفت: برای نسل های آینده در Merseyside یا هر جای دیگری که برای ماده. این یک ربطی نظر از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و تا پایان مبارزات انتخاباتی. شهر اگر چه هر دو آرامش را از ضرب و شتم بهترین تیم در کشور در چنین شیوه ای معتبر و اعتقاد به این که آنها اولین ضربه زده در فصل آینده مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>