منچستر سیتی خوش آمدید برنلی به ورزشگاه اتحاد در این شب به عنوان پپ گواردیولا طرف به دنبال گسترش لیورپول منتظر در لیگ برتر.

شهر از سر گرفته خود را در لیگ برتر با یک غالب پیروزی در برابر آرسنال چهارشنبه گذشته اما هنوز اضطراب صبر کنید تا ببینید که آیا خود را در لیگ قهرمانان اروپا ممنوع خواهد بود را تایید کرد توسط دادگاه داوری برای ورزش است. اگر شهر رنج می برند شکست برابر Clarets آنها را از دست لیورپول این شانس را به نفع خود عنوان برای اولین بار در 30 سال مقابل کریستال پالاس در روز شنبه.

برای رئال وجود دارد هنوز هم طولانی امیدواریم از تامین امنیت یک نقطه در فصل آینده لیگ اروپا. سین دیچه سمت از سرگیری مبارزات انتخاباتی خود را با هفت امتیاز آنها را جدا از ششم قرار داده شده Sheffield United اما به رخ کشیدن یک بازی در دست تیغه و شکست نخورده بودند در آخرین پنج بازی قبل از شکستن.

منچستر سیتی 0 – 0 برنلی

3 دقیقه: برنلی فشار بالا تا زمین و نیروی شهرستان به رها کردن عمیق است. Cancelo چکمه توپ را دور از خود منطقه و Mee سر آن را از پشت تا زمین. رودریگز باعث می شود یک اجرا به شهرستان جعبه اما توپ را از طریق به او پاک است.

لگد کردن

منچستر سیتی 0 – 0 برنلی

لگد زدن: برنلی دریافت بازی آغاز شده است. آن را برای رفتن به یک کار دشوار است برای آنها را به هر چیزی از این بازی اما دانستن برنلی آنها پرتاب همه چیز آنها در آن را پیگیری.

بازیکنان کارکنان و هر کس دیگری در زمین شریک شدن در دقیقه سکوت به یاد داشته باشید هر کس تحت تاثیر قرار برای Covid-19 همه گیر و با تشکر از همه کسانی که هنوز هم در خط مقدم.

زمانی که سوت خود دمیده است برای شروع بازی بازیکنان همه را به زانو خود را نشان می دهد احترام ot سیاه زندگی مهم مبارزه است.

تبلیغات

کمتر از 10 دقیقه تا شروع خواهد مرد شهرستان اجرا شایع در برابر برنلی دوباره یا سین دیچه کردم ace تا آستین خود را?

سین دیچه صحبت در مورد ادامه وضعیت قرارداد است که تیم ملی خود را کاهش می یابد گفت:

“این قطعی به چالش بکشد. شما را دیده ام ما تیم ملی برای این شب ما برخی از چیزهایی که رفتن در آن سخت برای قرار دادن با هم در حال حاضر با قرارداد و چیزهای شبیه به آن است بنابراین ما کمی لاغر در اعداد است. من فکر می کنم برداشت تا جایی که ما به سمت چپ خاموش در برابر [از شهر] دشوار است به هر حال از آنجا که آنها به سمت بالا.

“این یک وضعیت عجیب و غریب, با قرارداد, رئیس, توصیه آنچه ما باید انجام دهیم و سپس آن بوده است یک تاخیر طولانی در انجام کارها بنابراین بازیکنان که نمی ارائه شده همه چیز را ساخته اند این تصمیم به پایان قرارداد خود را به عنوان مثل, حتی اگر آن را فقط بعد از 10 روز. آن سخت بوده است در این گروه و در یک وضعیت دشوار برای ما است.”

پپ گواردیولا داده است خود را قبل از مسابقه به Sky Sports او صحبت در مورد کوروناویروس و رفاه از سمت خود گفت:

ما از دست [جمعیت]. بهتر است به بازی با مردم است اما آن چه در آن است. ما نمی توانیم آن را تغییر دهید بنابراین ما باید به بازی و امیدوارم که ما می تواند به ایمن ماندن بازیکنان و هر کس می خواهد مراقب باشید چرا که این ویروس هنوز هم در اینجا.

“ما دو ماه و نیم به بهبود از صدمات و هر کس آمد مناسب است. ما در حال آموزش فقط یک بار در روز و نه خیلی چون ما می خواهیم به نگه داشتن بازیکنان امن و مناسب و بدون مشکل است.”

تبلیغات

برنلی بازگشت در هفت بازی بدون شکست خط با تنها چهار امتیاز خود را جدا ششم, اما آنها مرد شهرستان به رقابت با امشب. در اینجا داستان از فصل خود تا کنون:

برخی از خبر خوب از آخرین دور لیگ برتر coronavirus تست. فقط یک بازیکن یا عضو از کارکنان از یک باشگاه لیگ برتر بازگشت و یک نتیجه مثبت در آخرین دور از coronavirus تست. لیگ تایید کرده است که 1,829 مردم مورد آزمایش قرار گرفتند میان چهار شنبه 17 خرداد و یکشنبه 21 ژوئن.

وجود دارد چند ناآشنا نام در رئال نیمکت امشب:

تبلیغات

برنلی شده اند مورد ضرب و شتم 5-0 دو بار در گذشته دو سفر به اتحاد آنها در حال بازی اولین مسابقه خود را پس از راه اندازی مجدد و آنها رو ضعیف تیم ملی از قبل. همه اینها چه معنی است ؟ من فکر می کنم شما می دانید:

با برنلی میزان با سقوط نبرد و مرد شهرستان برگزاری بصورتی پایدار و محکم بر روی جایگاه دوم امشب مسابقه بیشتر در مورد لیورپول و هنگامی که آنها در نهایت آسانسور لیگ برتر جایزه.

اگر شهر از دست دادن به برنلی (این می تواند اتفاق می افتد) بدین معنی است که لیورپول می تواند در برنده شدن در این عنوان به عنوان به زودی به عنوان جمعه اگر آنها به ضرب و شتم کریستال پالاس در آنفیلد.

حتی یک قرعه کشی امشب خواهد نگه داشتن این امکان زنده است.

اما باید پپ مردان غالب ما جست و خیز رو به جلو به شهرستان سفر به چلسی, در ژوئن 25th. اگر مرد شهرستان موفق به ضرب و شتم چلسی, لیورپول زنم برنده شدن در این عنوان بدون نیاز به بازی.

اما باید شهر خود را برنده دو بازی بعدی لیورپول با ضرب و شتم کاخ در روز چهارشنبه ما خواهد بود در مرحله نهایی مسابقات بین سیتی و لیورپول در ماه جولای 2nd, با عنوان لیگ برتر در خط.

اخبار تیم

منچستر سیتی در حال هیچ شانس وقتی که می آید به تناسب اندام و آسیب نگرانی. پپ Guardiol ساخته شده است که مقدار زیادی از تغییرات به تیم خود را با Riyad Mahrez دیوید سیلوا و Ederson تنها بازیکن باقی می ماند در شروع یازدهم از آخرین بازی در برابر آرسنال.

برنلی مشکلات بیشتری دارند. آنها آسیب نگرانی و قرارداد مسائل اما خوشبختانه در یک به اندازه کافی پایدار موقعیت در لیگ.

با بارنز و چوب مجروح برنلی را بالا دو Matej Vydra و جی رودریگز. سین دیچه نیز بدون جف Hendrick. فیل Bardsley, آرون لنون و جو هارت به عنوان هیچ یک از آنها توافق کرده اند که تمدید قرارداد.

تبلیغات

لگد کردن است در ساعت 8 بعد از ظهر با برنلی امیدوار به تغییر بخت و اقبال خود را در اطراف در برابر منچستر سیتی.

تاریخچه در برابر آنها است اما آنها به عنوان تنها برنده هنگامی که در آخرین 23 جلسات بین دو طرف (تمام مسابقات). که برنده آمدن پنج سال پیش در ماه مارس 2015.

پپ گواردیولا به منچستر سیتی برنده تمام پنج بازی در خانه برابر برنلی در لیگ و جام حذفی با یک جمع نمره 19-2. این Clarets شده اند مورد ضرب و شتم 5-0 در هر دو از دو بازدیدکننده داشته است به Etihad.

اضافه کردن به که Clarets رکورد از رفتن winless در 15 دور لیگ بازديد به شهرستان اجرا که stetches به ماه مارس سال 1963.

وجود دارد قطعا فقط یک نتیجه برای امشب مسابقه.

با لیگ برتر در آینده ما ضخیم و سریع و بیش از یک تعداد کانال های تلویزیونی تا پایان فصل می توان آن را دشوار برای پیگیری که در آن و زمانی که بازی در دسترس هستند. در اینجا یکll شما نیاز به دانستن جلوتر از امشب لیگ برتر ثابت:

تبلیغات

اوایل اخبار تیم

Eric Garcia نخواهد بود برای منچستر سیتی پس از تحمل یک ضربه مغزی پس از برخورد با دروازه بان Ederson برابر آرسنال در روز شنبه ،

جان سنگ ها ممکن است در دسترس خواهد بود اگر او می گذرد یک ارزیابی در آسیب مچ پا او را برداشت تا در طول آموزش.

برنلی را بدون انجام اشلی بارنز که هنوز دوره نقاهت بعد از عمل جراحی فتق در حالی که اعتصاب خود را بیزینس کریس چوب نتواند با یک آشیل آسیب است.

یوهان برگ Gudmundsson گوساله مشکل خواهد شد و همچنین از دست دادن بازی.

به انجمن خوش آمدید مستقل‘s پوشش زنده منچستر سیتی مقابل برنلی به عنوان پپ گواردیولا را در کنار نگاه به گسترش لیورپول صبر کنید برای اولین بار در لیگ برتر در 30 سال.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.