منچستر سیتی میزبان سقوط-تهدید بورنموث در ورزشگاه اتحاد در لیگ برتر در این شب ،

پپ گواردیولا را در کنار مخلوطی از شادی و امداد بعد از دو سال یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ممنوع شد با موفقیت لغو شد در اوایل این هفته. این باشگاه در فرم مغرور در زمین هم با بازگشت به عقب 5-0 پیروزی بر نیوکاسل و برایتون.

Bournemouth هر چند هنوز هم scrapping به شدت برای بقای وجود خود را از پیروزی برابر لستر سیتی آخرین بار ، گیلاس سه امتیاز در رده های ایمنی با یک فقیر تفاوت هدف از نزدیک ترین رقبا تنها با سه بازی باقی مانده است. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

75 دقیقه: به عنوان مثال عالی از یک ور مداخله اما آن را نمی تواند متوقف شهر تقریبا به ثمر رساند یک سوم فقط ثانیه بعد. دوباره آن عیسی که بازی های برگزار شده در توسط Foden این بار اما برزیل کج خود را شات گسترده ای از یک زاویه حاد.

ور چک کنید! آن لغو شده است. این عیسی که در واقع می ایستد بالای کوک لغزش پا و پایین می رود هنگامی که او احساس می کند تماس بگیرید.

مجازات! سیلوا نقش زیادی در تصویب به عیسی در جعبه. طبخ اسلاید در به بلوک, اما به نظر می رسد به گرفتن عیسی که در پایین می رود.

تبلیغات

70 دقیقه: سه تغییرات توسط Bournemouth با ویلسون طبخ و بروکس جایگزین Solanke, Stanislas و رفت ،

66 دقیقه: این زمان این پادشاه که باعث وحشت در شهر دفاع برش در سمت چپ و ترک گارسیا برای مرده با یک تغییر سریع سرعت. گارسیا کشش در پادشاه پیراهن به عنوان او تلاش می کند برای بازیابی و شاید مهاجم باید رفته اند برای مجازات است. به جای صلیب خود را مسدود و آن خواهید بود یک گوشه.

64 دقیقه: درخشان تر و انفعال بین Stanislas و Solanke که به نظر می رسد متفاوت بازیکن پس از رسیدن هفته گذشته است. استانیسلاس’ صلیب شلاق در Ederson اتهامات به آن را جمع آوری کند اما تنها نشت آن به عنوان دور به عنوان گاسلینگ که برای اولین بار شات منحرف گسترده است.

تبلیغات

60 دقیقه: این طولانی بررسی بیش از حد انتظار با سنگ پشت پا تقریبا بازی King خارج نشده. وجود دارد کمی بیشتر از یک پا در آن تصمیم درست.

هدف مجاز! بورنموث بهار به زندگی Solanke میسازد توپ به استانیسلاس در جناح راست که نوبت Gundogan, اتهام در هدف و فر یک شات از یک زاویه تنگ. آن را به عنوان گسترده ای فقط با Ederson مورد ضرب و شتم, اما پادشاه است قادر به فشار با نوک انگشت آن را در. این linesman آسانسور پرچم خود را و آن را ور.

56 دقیقه: Fernandinho مراحل مختصری cameo به عنوان یک وینگر جوان بافی ریکو به یک درهم و برهم کردن قبل از شلاق خطرناک توپ را در جعبه.

تبلیغات

52 دقیقه: شهر را تقریبا به طور انحصاری به حال توپ پس از راه اندازی مجدد, اما آنها پیدا کردم چند دهانه در بورنموث دفاع.

47 دقیقه: پادشاه درایو رو به جلو قرار می دهد سنگ تحت فشار و برنده یک گوشه. هیچ چیز می آید از آن اما نشانه خوبی از اوایل قصد از گیلاس.

KICK-OFF! ما در جریان است. شهر ساخته شده اند دو تغییرات با استرلینگ و گارسیا جای برنارد و واکر.

تبلیغات

HT: منچسترسیتی 2-0 بورنموث

سیلوا افسانه ضربه آزاد به شهر سرب پس از تنها شش دقیقه اما بورنموث نمی دراز و آزمایش ضعیف همکاری بین Otamendi و سنگ در موارد متعدد. اما فقط به عنوان یک اکولایزر احساس شوم عیسی مسیح زیبا گرفته شده پایان دو برابر شود و به احتمال زیاد قرار داده و بازی را از گیلاس برسد.

45 دقیقه: دو دقیقه از زمان اضافه شده است.

42 mins: عیسی پایین آورده است در جعبه های لرما و درخواست برای مجازات است. داور امواج آن را دور اما پخش به نظر می رسد نسبتا قطعی است. این ور و در عین حال به نحوی آن را هنوز هم داده نشده است.

تبلیغات

این یک حرکت فوق العاده با سیلوا شناور در داخل توپ چسب به پای خود را. او میدارد عیسی که هنوز دو مدافع به ضرب و شتم در گوشه ای از جعبه اما برزیل ورقه گذشته استیسی و طبخ درخشان و درایوهای یک ضربه به گوشه ای دور. نفیس هدف اما چه ضربه بدن برای گیلاس که می خواهم لذت می برد چنین چشمگیر دوره است.

هدف! منچستر سیتی 2-0 Bournemouth (عیسی 39)

37 دقیقه: چه شانس! Otamendi باعث می شود یک فقیر مقابله با لبه جعبه و توپ می افتد به شاه که نقش یک شسته و رفته از طریق تصویب به Gosling. خود را برش پشت می افتد در Solanke پا کمی بیش از شش متری اما او کاملا نمی تواند آن را دریافت کند از زیر او و Otamendi نجات خود ساخت درخشان بلوک از goalbound شات.

تبلیغات

35 دقیقه: فشار بیشتر از بورنموث که در حال رشد در اعتماد به نفس. گاسلینگ صلیب است flicked فقط توسط شاه اگر چه وجود دارد یک اشاره از هندبال درگیر است.

31 mins: Solanke سپس شکسته شدن انتهای دیگر احاطه شده توسط چهار شهرستان مدافعان تنها برای Otamendi به گرفتار مربع و دلیلی آوردن مهاجم پایین.

استانیسلاس از کمی بیشتر از سیلوا بود, اما آن را تقریبا فقط به عنوان خوب و Ederson باعث درخشان صرفه جویی در اوج آن بر روی پست.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.