منچستر سیتی در مقابل آرسنال بیشتر به تماشای لیگ برتر بازی در بیش از سه سال با تمام رکورد زمان در محدوده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر سیتی را راحت پیروزی بر آرسنال ثابت کرد که بیشتر به تماشای لیگ برتر بازی در بیش از سه سال به عنوان میلیون ها لذت می برد از بازگشت از فوتبال است.

دقیقا 100 روز پس از لیگ برتر در انتظار قرار داده شد با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس فوتبال در بریتانیا بازگشت به لذت از طرفداران در سراسر کشور است. و در حالی که آنها اجازه داشتند داخل ویلا پارک یا ورزشگاه اتحاد با حامیان تنظیم شده بود قفل شده باقی مانده از این فصل با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل در حال حاضر در محل – Sky Sports قادر به پخش دو بازی به عنوان ورزش را از سر گرفت.

تعداد رکورد انتظار می رود که این آخر هفته با لیگ برتر مجموعه به بازگشت به free-to-air با تلویزیون بی بی سی در روز شنبه برای اولین بار در بیش از 30 سال در حالی که لیورپول در Merseyside دربی در برابر اورتون نیز در دسترس خواهد در خارج از آسمان را به اشتراک.

اما چهار عمل کردم بازگشت به شروع پرواز با آسمان اعلام کرد که شهر را 3-0 پیروزی بر آرسنال به اوج مخاطبان از 3.4 m در سراسر اصلی آن رویداد و لیگ برتر کانال های, به طور متوسط 3.1 m در طول بازی.

پوشش در آسمان ورزش اصلی رویداد به اوج 2.6 m تنها با کانال ارائه اضافه شده جعلی صدای جمعیت را حس نرمال برای رسیدگی در حالی که لیگ برتر پوشش ارائه شده واقعی وهم آور صدا در داخل خالی ورزشگاه. آن را به نمایندگی از 14.3 درصد سهم از مخاطبان تلویزیون در آن زمان با اوج, به زودی پس از شهر گرفت Raheem Sterling را بازکن.

این ارقام نشان دهنده ترین-تماشای بازی از منچستر یونایتد 1-1 قرعه کشی با لیورپول در ژانویه 2017, اگر چه تمام رکورد زمان می ایستد به شکسته شود این آخر هفته.

منچستر دربی در مارس 2012 باقی مانده است پربیننده ترین بازی لیگ برتر در تاریخ با مخاطبان اوج 4m عطف به دیدن Vincent Kompany سر شهر به پیروزی در راه خود را به لیگ برتر عنوان شده است.

با شنبه شب در نشست بین بورنموث و کریستال پالاس زنده در بی بی سی یک رکورد مخاطبان انتظار می رود که برای تماشای اولین بازی لیگ برتر در free-to-air TV با پرواز بالا ساخت یک بازگشت به, زمینی, برنامه نویسی, برای اولین بار در بیش از 30 سال است.

که شکل باید آن را شکستن موجود هشت سال سابقه – ممکن است ایستادن طولانی هر چند. روز یکشنبه Merseyside دربی بین اورتون و لیورپول در Goodison Park پخش خواهد شد توسط Sky Sports یک بار دیگر اما این بازی در دسترس ساخته شده در انتخاب, را قادر می سازد Freeview بینندگان را به دیدن هر ثانیه از روبرو می شوند.

اولین بازی برگشت در اوایل روز چهارشنبه شب نیز ثابت موفقیت با مخاطبان اوج 2.7 m تماشای استون ویلا 0-0 قرعه کشی با شفیلد یونایتد به طور متوسط معتبر 2.3 m در سراسر هر دو کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>