خرید رپورتاژ

منچستر سیتی در مقابل آرسنال زنده: آخرین لیگ برتر به روز رسانی به عنوان ده بروین نمرات مجازات | مستقلزندگی می کنندبه روز شده جمعه 17 ژوئن 2020 22:05

در حال بارگذاری…

در حال بارگذاری…

منچستر سیتی میزبان آرسنال به عنوان 2019/20 لیگ برتر فصل رزومه امشب.

حاکم لیگ قهرمانان هستند و به زودی به مجموعه خود را از دست دادن تاج و تخت اما می خواهد به آمار زمین در حال اجرا با این وجود آنها به عنوان پیشنهاد برای حفظ لیورپول صادقانه در بالای جدول. توپچی ها باید صلاحیت لیگ قهرمانان در ذهن خود اما می دانم یک نتیجه مثبت امشب است. چشم همه خواهد dugouts که پپ گواردیولا خواهد شد دیدار با معاون سابق باکاری سانیا برای اولین بار.

ما باید آخرین اقدام و تجزیه و تحلیل برای شما در طول شب. به دنبال عمل زندگی می کنند از ورزشگاه اتحاد:

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

90 دقیقه: 11 دقیقه اضافه شده به بازی می شود. Understandale پس از آسیب به گارسیا.

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

87 دقیقه: این زمان در حالی که برای دیدن به Eric Garcia اما او گرفته شده از زمین توسط کارکنان پزشکی. پپ reorganises تیم خود را به عنوان بازی راه اندازی مجدد. 10 در مقابل 10 در حال حاضر.

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

81 دقیقه: به نظر می رسد به عنوان اینکه گارسیا در حال رفتن به stretchered ، Ederson ضربه او با برخی از زور و او فقط به زمین کاهش یافته است. همه اتفاقی, البته, اما هنوز هم یک ضربه بد.

تبلیغات

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

78 دقیقه: گابریل عیسی باعث می شود راه برای Sergio Aguero که باید فقط بیش از 10 دقیقه را به یک اثر است.

Ederson باعث تاثیر بر Eric Garcia. توپ بر می آید بالا برای بیلبائو. گارسیا است که ردیابی او و Ederson بیرون می آید برای روشن شدن توپ و مسطح هم تیمی خود را در روند.

گارسیا به پایین است بر روی زمین و در حال نگاه توسط کارکنان پزشکی. به نظر می رسد او صدمه دیده است.

کارت زرد

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

75 دقیقه: زرادخانه سلاح به شهر حمله دوباره. Mendy دریافت توپ در جناح چپ. او آتش متقابل به جعبه اما Mustafi سر آن روشن است. Tierney راه اندازی در Gundogan و قرار داده است در این کتاب خود را برای مقابله با.

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

72 دقیقه: به تیم دیگری را به آب. از ژانویه 2015, آرسنال برنده نشده یک دور بازی در برابر شش در لیگ برتر است. این یک winless اجرا از 25 بازی.

تبلیغات

SUBS

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

69 دقیقه: توپ آید به استرلینگ در سمت راست از جعبه. او آن را نگه می دارد و می گذارد آن را برای ده بروین اجرا می شود که بر روی آن و نیروهای لنو به دیگری ذخیره کنید.

آن را ده بروین آخرین اقدام از این مسابقه او به عنوان جایگزین Fernandinho. Rodri بر می آید برای لاپورت به عنوان به خوبی برای شهرستان است.

SUBS

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

66 دقیقه: باکاری سانیا می سازد نهایی خود را سه تغییرات به عنوان Guendouzi, Willock و Nketiah جایگزین Lacazette, Maitland-نیلز و نلسون.

SUBS

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

63 دقیقه: لنو تا به حال یک بازی مناسب و معقول برای آرسنال است. منچستر سیتی به کادر از سمت راست و Mahrez تلاش می کند به انتخاب عیسی با یک توپ مربع که لنو smothers.

برناردو سیلوا و فیل Foden جایگزین دیوید سیلوا و Riyad Mahrez برای شهرستان. هیچ Leroy عاقل نشده است.

تبلیغات

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

60 دقیقه: Leroy عاقل است که گرم شدن کره زمین در حاشیه شهر. خود را از ورود قریب الوقوع لیگ قهرمانان?

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

57 دقیقه: مرد شهرستان در حفظ و در اختیار داشتن توپ و به آرامی سهولت راه خود را تا زمین. گابریل عیسی طول می کشد توپ بر روی لبه جعبه و او اعتصاب یک ارسال توپ در دروازه بان آرسنال که موفق به cliing به توپ.

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال

54 دقیقه: این یک شب بزرگ برای David Luiz, یک اشتباه منجر به گل اول. او نیش ترمزی میزند پایین Mahrez دادن دور یک پنالتی و برداشتن یک کارت قرمز که منجر به گل دوم.

آن را بیش از بازی برای آرسنال در حال حاضر.

تبلیغات

هدف!

منچستر سیتی 2 – 0 آرسنال – ده بروین

51 دقیقه: هدف! کوین ده بروین تبدیل مجازات و شهر خود را منجر شود!

کارت قرمز!

منچستر سیتی 1 – 0 آرسنال

50 دقیقه: David Luiz yanks Mahrez به زمین در داخل خود منطقه است. او نمی تلاش برای بازی توپ و کارت قرمز نشان داده شده. او افتضاح شب می آید به پایان زود هنگام.

منچستر سیتی 1 – 0 آرسنال

49 دقیقه: پنالتی برای منچستر سیتی!

تبلیغات

منچستر سیتی 1 – 0 آرسنال

48 mins: Ederson می فرستد رسوا توپ به آرسنال جعبه که در آن Mahrez تلاش به آن را پایین آورد. او را لمس کمی سنگین و لنو می توانید مرتب کردن.

منچستر سیتی 1 – 0 آرسنال

نیمه دوم: انسان و شهر بازی برگشت در جریان است.

نگاهی به David Luiz زوزه کش که منجر به هدف باز برای Raheem Sterling:

تبلیغات

Raheem Sterling شده است به طور مستقیم درگیر در شش گل در هفت لیگ برتر حضور برای منچستر سیتی در مقابل آرسنال به ثمر رساندن 4 گل و 2 پاس گل.

نیمی از زمان

منچستر سیتی 1 – 0 آرسنال

45+3 دقیقه: آرسنال نگاه امن به سر به شکستن در شرایط سطح, اما یک اشتباه از David Luiz است قرار داده و آنها را پشت سر گذاشت. اضافه کردن به که این دو آسیب و آن را تبدیل به یک بد 45 دقیقه برای توپچی ها. می توانید پاسخ آنها در نیمه دوم?

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بارtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im