منچستر سیتی در مقابل آرسنال: Eric Garcia ترساندن الشعاع اطمینان بازگشت به حالت عادی در اتحاد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر سیتی پیروزی آرسنال از دست دادن و David Luiz است شب را فراموش کرده ام. بازگشت به حالت عادی شما ممکن است می گویند.

در این بی سابقه بار چیزی وجود دارد اطمینان آشنا در مورد لوئیز را خطر ناک 25 دقیقه cameo که به پایان رسید با یک کارت قرمز و استعداد دفاع از قهرمان لیگ برتر اولین گل و اولین سه امتیاز از پروژه راه اندازی مجدد.

Raheem Sterling, دستیابی به موفقیت, کوین ده بروین مجازات – هر دو محصول از Luiz خطاها و اواخر فیل Foden هدف بودند به اندازه کافی برای تضمین یک روال پیروزی آن تضمین می کند که لیورپول نمی تواند یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در روز یکشنبه Merseyside دربی در Goodison Park.

شهرستان, شب, شد, تنها تحت الشعاع قرار توسط یک برنامه به طور بالقوه آسیب جدی به سر رنج می برد توسط مرکز نیم Eric Garcia بود که stretchered کردن زمین با گردن خود را در یک بند پس از برخورد با دروازه بان Ederson در مراحل پایانی.

این صورتحساب به عنوان یک جلسه از استاد و شاگرد بود اما یک یادآوری Mikel Arteta زیادی برای یادگیری است. اگر او به remould آرسنال در پپ گواردیولا را در تصویر, این, بالا, استاندارد سخت آنها باید برسد.

شهرستان جشن پس از ده بروین نمرات از نقطه (گتی)

Arteta را gameplan بود در انصاف مختل آسیب است. هر دو گرانیت جاکا و ماری تا به حال به جای با ظاهری عضلانی مشکلات در باز کردن 25 دقیقه. بدون آنها شاید لوئیز نخواهد معرفی شده اند و شاید شکست خواهد بود اجتناب شود.

شاید. در عین حال حتی در مراحل اولیه و زمانی که هر دو طرف به وضوح تکان دادن گرد و غبار است که جمع آوری و پس از سه ماه بدون بازی شهر بودند راحت تر و منسجم در اختیار داشتن.

برند لنو آرسنال دروازه بان یو بی اس در بازار دفاع از او در موارد متعدد نسبت به پایان نیمه اول انکار دیوید سیلوا و Mahrez در جانشینی سریع. یکی هوشمند dash کردن خط خود را نیز متلاطم استرلینگ که سون ده بروین را از طریق توپ بیش از.

پس از آن آمد لوئیز را تعیین سهم. استرلینگ را در دستیابی به موفقیت در آستانه نیمه وقت تنها آمد پس از برزیل شکست خورده در تلاش خود را برای رهگیری یک raking کوین ده بروین عبور به جای اجازه دادن به آن منحرف کردن زانو خود را و اجرا را از طریق.

چهار دقیقه از نیمه دوم لوئیز مقصر بود دوباره زمانی که او کشیده Riyad Mahrez بازگشت او به عنوان برش از لبه سمت راست محوطه جریمه. داور آنتونی تیلور چاره ای به حال, اما برای نشان دادن مدافع دوم خود را با کارت قرمز از فصل.

این در حال حاضر می تواند Luiz آخرین آرسنال تفرج اگر مذاکرات برای تمدید اقامت خود را فراتر از پایان ماه اثبات ناموفق است. هر چند درخشان مدافع در روز خود را در این نمایش که Arteta و هواداران را از دست ندهید.

David Luiz پیاده روی بعد از کارت قرمز در برابر شهر (گتی)

ده بروین تبدیل از نقطه و با آن بازی تمام شد اما برنده. هر چه راز ضعف Arteta آموخته در حالی که کار تحت گواردیولا او نمی تواند بهره برداری کند. آرسنال موفق فقط سه عکس در Ederson هدف.

که ممکن است کمک به توضیح این شهر دروازه بان rustiness زمانی که عجله کردن در اواخر و mistiming به برخورد با گارسیا. وجود نگرانی قابل توجهی برای نوجوان است که بسیار فکر در شرق منچستر و سوم لیگ برتر شروع می شود.

این درمان طولانی مدت او منجر به 11 دقیقه اضافه شده-در زمان گفته شده است. Foden به ثمر رساند در اولین از آنها لغزش گذشته لنو پس از استرلینگ را از طریق تصویب اما شهرستان افکار در مرحله یکچهارم نهایی شدند تنها با گارسیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید