مرد شهرستان: CAS نشان می دهد نوشته شده دلایل حاکم در FFP مورد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر سیتی مانع رسیدگی به آن منابع مالی که منجر به باشگاه جریمه 10 میلیون €دادگاه داوری ورزش (Cas) گفت: در حکم منتشر شده در سه شنبه.

در قضاوت اولیه دو هفته پیش Cas برجسته این باشگاه را “عدم همکاری” اما کامل 93-صفحه سند ریختن نور بیشتر در مورد چگونه این باشگاه با موفقیت در لغو دو سال محرومیت از حضور در رقابت های اروپایی اعمال شده توسط یوفا.

“اکثر پنل می یابد که MCFC شکست به همکاری با CFCB بررسی است شدید نقض و MCFC است که به طور جدی سرزنش برای مانع CFCB را تحقیقات” Cas گفت: ارجاع لیگ باشگاه های مالی کنترل بدن است.

Cas گفت: شهرستان انجام باید “به شدت محکوم” و آن امید زیادی خوب خواهد بود “به اندازه کافی قوی بازدارنده” به باشگاه های دیگر که با رعایت بازی جوانمردانه مالی (FFP) قوانین برای ورود به لیگ قهرمانان و لیگ اروپا.

Cas تاکید کرد که یوفا نمی بکشاند “بیهوده و بیمعنی به اتهام” بود و “مشروع اساس به تعقیب” شهرستان بر اساس درز ایمیل ظاهر می شود برای نشان دادن ابوظبی متعلق به باشگاه فریب بدن حاکم توسط اغراق معاملات حمایت مالی از 2012-16 و مخفی منبع درآمد مربوط به دولت مورد حمایت شرکت ها در امارات.

شهرستان ارائه شواهد به دادگاه Cas پنل بود که با توجه به یوفا به عنوان به خوبی به عنوان جدید شاهد در دسترس است که کمک به تصمیم گیری اجازه می دهد تا ورودی باشگاه به لیگ قهرمانان فصل آینده است.

اولیه Cas انتشار اخبار در صدر بود با اعلام این که شهر “را پنهان سرمایه گذاری سهام به عنوان حمایت سهم”.

اما در بودجه از یک ابوظبی ارتباطات شرکت است که حامیان شهرستان Cas گفت: در این حکم که “هزینه با توجه به سرمایه گذاری سهام در حال مبدل به عنوان حمایت سهم از Etisalat زمان-منع”.

Cas گفت که اتهام نقض سقوط خارج از اساسنامه محدودیت ها به دلیل پرداخت دریافت کرده بودند در ماه ژوئن 2012 و ژانویه 2013.

یوفا adjudicatory اتاق شده بود “به راحتی راضی” بود که “شواهد قانع کننده” بر اساس به بیرون درز ایمیل های منتشر شده در سال 2018 است که “پرداخت ساخته شده بودند و یا باعث می شود ساخته شده توسط [باشگاه صاحبان] ADUG اما نسبت به ضمانت تعهدات شرکت مخابراتی اتصالات به طوری که برای پنهان کردن هدف واقعی از ارائه بودجه سهام” با توجه به جزئیات منتشر شده توسط Cas.

این باشگاه بود “به خوبی آگاه” که پرداخت ساخته شد که به عنوان سرمایه گذاری سهام نه به عنوان پرداخت برای اسپانسر در حساب واقعی حمایت بدهی.

شهرستان پاکسازی شد بیش از آن حمایت سهم از شرکت هواپیمایی اتحاد با Cas گفت این بود “نه به راحتی راضی” این باشگاه با استفاده از حمایت مالی برای پنهان کردن منبع واقعی از بودجه.

Uefa-منصوب محققان باز یک مورد بعد از باشگاه به بیرون درز ایمیل ها و اسناد از مسئولان شهرستان منتشر شده توسط نشریه آلمانی اشپیگل در ماه نوامبر سال 2018 است. آنها به احتمال زیاد به دست آمده توسط یک هکر از پرتغال.

یوفا تصمیم به ایجاد FFP سیستم 11 سال پیش برای ایجاد ثبات در فوتبال اقتصاد با نظارت بر امور مالی 200-plus باشگاه است که واجد شرایط هر سال برای آن مسابقات است. باشگاه ها باید با رویکرد شکستن حتی در تجاری درآمد و هزینه های نقل و انتقال و حقوق. حامی معاملات مربوط به صاحبان ثروتمند باید در نمایشگاه از نرخ بازار است.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید