منچستر سیتی و لیورپول را ستاره توفنده از بازگشت به زمین در یک chastening شب

لیورپول کشتی منچستر سیتی وضعیت به انگلستان بهترین و با توجه به جمعی ممکن است اما آنها خرد 4-0 در Etihad حساب اشتباهات فردی.

با بسیاری از ستون اینچ را به خود اختصاص گارد افتخار واقعی داستان اینجا بود که برچیدن قهرمانان’ پناهگاه امن: سیستم خود را به عنوان ستاره.

زمانی که فرورفتگی کوچک ظاهر می شود و یک نیروی عظیم منهدم کننده است که در ابتدا برای بهره برداری از آن شما می توانید نوع اشتباهات است که رنگی لیورپول شد.

پنج شنبه شب مسابقه بین تیم های در نظر گرفته شده فعلی کرم اروپا نمی نا امید از نظر کیفیت و یا تلاش. آن هم در برابر انتظار کاهش یک طرف که رفته لیگ به تمسخر.

جوک جریان در, تا حد زیادی در اطراف centring لیورپول هنوز هم در شلاق و وجود دارد بسیاری از عکس های فوری که در عمل به عنوان یک punchline.

ویرژیل van Dijk واکنش نشان می دهد در طول شکست (عصر ایران)

زمانی که Sadio یال به نحوی تصادفا بیش توپ به جای قابل توجه آن در از 15 متری در 54 ساعت به نظر می رسید مانند بازی در حال حاضر صرف شد.

شهرستان در حال حاضر 3-0 و آنهایی که به احتمال زیاد به بیشتر تحت تاثیر قرار scoreline.

جالب است که باز 20 دقیقه به خوبی همسان با آشکار chink در زمین شکل دادن به شهر rearguard. ویرژیل van Dijk آمار لیزر مانند توپ های بلند برای Mohamed Salah و Sadio یال که ناشی از هرج و مرج و عدم قطعیت در میزبان’ دفاع.

لیورپول هر چند تا به حال هیچ قاطعیت در آخر سوم است. آنها تلف زود فرصت ها و سپس کاملا atypically نگاه شسته و در تصمیم گیری خود را.

با وجود Jordan Henderson فریاد ” هیچ ناپاک هیچ ناپاک هیچ ناپاک به جو گومز به عنوان نیمه tussled به گذشته او centre-back برگزار شد به مهاجم برای بیش از حد طولانی است. که دعوت داور آنتونی تیلور به نقطه به نقطه و کوین ده بروین, بازی standout بازیکن بموقع چاک دار آن است.

لیورپول تا به حال سعی کردم به لرزش کردن که شکست اما شهر بودند در یک خلق و خوی بی رحم. جينی Wijnaldum به توپ دور در حالی که تلاش برای پیدا کردن ترنت الکساندر-آرنولد با استرلینگ جرقه یک شمارنده که دیدم فیل Foden اسباب بازی با اندی Roberston. سمت چپ-پشت شیرجه در خروج از فضای پشت سر او را برای شهرستان به افشا و ده بروین مورد استفاده برای دام اجرا شود.

این حرکت به پایان رسید با استرلینگ sidefooting گذشته Alisson در یک بند که در آن لیورپول همه چیز اشتباه است.

شدت و جاه طلبی از تیمهای مردان بودند sapped به زودی و پس از طلیعه در چندین بیشتر لحظات دیوانه کننده.

رابرتسون بدل به یک مرغ بی سر دوباره در حال اجرا را به یک چالش او نمی تواند برنده با Foden. جوان هافبک بازی لذت بخش یک و دو با ده بروین, قبل از اوج بازی با یک پایان فوق العاده.

Raheem Sterling جشن ثمر برای شهر (EPA)

لیورپول نقل مکان کرد به جلو و خراب تا چیز با شهرستان darting آنها. آنها بیشتر انجام دفاع در لیگ به آموزش dummies.

لیورپول باز شد تا به راحتی و بی رحمانه. ده بروین در تضعیف استرلینگ که sidestepped رابرتسون و چاک دار پایین شات گذشته Alisson که الکس اکسلاد-چمبرلین سعی کردم به پاک کردن.

به طور خلاصه تا شب برای قهرمانان او تنها می تواند کمک به آن را به خالص و تلاش اولیه قرار بود گسترده به هر حال.

تسلی اگر آن را می تواند به نام آن بود که یک Riyad Mahrez هدف در مرگ بود رد ور.

خاموش-شب با آن به ارمغان آورد یک خوش آمدید آمار: لیورپول رفته اند پنج پی در پی دور وسایل در تمام مسابقات بدون ثمر رساند برای اولین بار از گریم Souness شد در شارژ در سال 1992.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>