ماکو Vunipola مرتکب به عربها پیش از سقوط به لندن ایرلندی جدید موقت خانه در خم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ماکو Vunipola اتحاد پیوست برادر بیلی در ارتکاب به یک فصل در مسابقات قهرمانی پس از حمایت های آینده خود را به عربها فصل آینده است.

انگلستان سرپا نگه داشتن قرارداد به زودی به شود تنزل باشگاه تا 2022 انتخاب کرده است به ماندن در شمال لندن که آنها را رها کردن به ردیف دوم برای 2020/21 کمپین در تلاش برای امن فوری بازگشت به لیگ برتر است.

“این باشگاه بسیار خوب بوده است به من و بسیار خوب به من” Vunipola گفت: داشتن پیوست عربها نه سال پیش از بریستول قبل از اینکه پیوست توسط بیلی در سال 2013.

“آنها نگاه کرده ام پس از من به من این فرصت را به این بازیکن است که من بوده ام و با توجه به پلت فرم برای حفظ بهبود.

“من هیچ شکی ندارم این باشگاه خواهد بود و مبارزه برای قهرمانی و, که بخشی از دلیل این تصمیم بسیار آسان بود.

“این همه بیش از حد دشوار است برای من به عنوان من می توانم ببینم گروه ما بود و قدرت این باشگاه است. من هیچ شک ما حمله این چالش مثل ما انجام داده اند با چالش های دیگر ما تا به حال قبل از.”

Vunipola توسعه یافته به یکی از جهان پیشرو loosehead غرفه جمع آوری 59 کلاه برای انگلستان پس از ساخت اولین بازی خود را در سال 2012 و ساخت شش آزمون حضور برای انگلیسی ها و ایرلندی شیرها در سال 2013 و 2017.

29 سال است که قرارداد را از طریق به پایان 2021/22 کمپین هر چند نیاز به باقی می ماند در انگلستان برای یک فصل دیگر اگر او بود به جام جهانی راگبی سال بعد اما او می شود آخرین بالا مشخصات بازیکن برای ارتکاب آینده خود را به عربها فصل آینده است.

برادر کوچکتر بیلی در حال حاضر انجام می شود در حالی که همکار ردیف جلو جیمی جورج حاکی از نیت خود را با امضای یک قرارداد جدید در هفته گذشته تا 2023. انگلستان پر پشت الیوت دالی نیز حاکی از تمایل خود برای ماندن با این باشگاه در حالی که هر دو اوون فارل و Maro Itoje انتظار می رود به ارتکاب آینده خود را قبل از فصل جاری از سر گرفته است.

ماکو Vunipola قرارداد به عربها تا 2022 (گتی)

با عربها’ قهرمانی تیم ملی شروع به گرد هم می آیند مدیر راگبی علامت مک کال معتقد است که داشتن هر دو Vunipola برادران کردن برای آینده قابل پیش بینی می ایستد باشگاه در جا خوب پیش از سقوط.

“ماکو است که یک بازیکن کلاس جهانی است که قادر به ترکیب ذاتی درک درستی از بازی با وحشیانه فیزیکی و باور نکردنی مجموعه مهارت” مک کال گفت.

“این Vunipola خانواده هستند بخشی جدایی ناپذیر از عربها داستان; ماکو بسیار محترم عضو تیم ملی که نشان می دهد مراقبت های واقعی برای هم تیمی های خود. ما خوشحال هستیم که او مرتکب شده و آینده خود را در اینجا.”

فلنکر Calum کلارک تمدید قرارداد خود را یک سال در روز دوشنبه به باقی می ماند با عربها فصل آینده پیوستن به امثال شان میتلند ریچارد Wigglesworth, رالف, Adams-حال و Dom موریس به انجام همان در هفته های اخیر در حالی که بن ارل حداکثر Malins الکس Lozowski و نیک Tompkins تمام خواهد شد بازگشت در پایان فصل آینده پس از خروج در وام.

عربها را به بازگشت به لیگ برتر اکشن روز شنبه 15 مرداد ماه در بریستول خرس خواهد شد و در حال حاضر بازی در لندن ایرلندی در دوشنبه 31 مرداد در Twickenham خم شدن پس از Harlequins ارائه شده به میزبان تبعیدیان باقی مانده از این فصل است.

داشتن شده است در سمت چپ بدون یک خانه پس از خروج خود را از Madejski ورزشگاه در خواندن به عنوان کار جدید خود را در ورزشگاه Brentford برگزار شد تا در طول coronavirus همه گیر ایرلندی به توافق groundshare با Quins برای خود باقی مانده بازی های خانگی است.

“اگر چه ما ممکن است شدید رقبا با Harlequins در این زمینه حتی رقبا می تواند به حمایت از یکدیگر در شرایط فوق العاده ای مانند این, گفت لندن, ایرلندی اجرایی برایان Facer. “من می خواهم برای تشکر از Quins هیئت مدیره و به ویژه اجرایی خود لوری Dalrymple و تیم خود را برای خود مثبت در انطباق ما منطبق است.”

لندن ایرلندی ملحق خواهد شد Harlequins در Twickenham خم شدن برای بقیه فصل (گتی)

Dalrymple افزود: “ما خوشحال هستیم که برای حمایت ما به زودی به بازگشت همسایگان قادر به تکمیل 2019/20 لیگ برتر فصل. این باشگاه در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای کمک به ورزش در پای خود را زیر قابل توجهی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

“با در نظر گرفتن Harlequins آمده اند به یک توافق ایرلندی است که در لندن را بازی باقی مانده خود پنج بازی در خانه در Twickenham که یکی از آنها می آید در برابر Harlequins.”

اولین مسابقه خود را در جنوب غرب لندن خواهد آمد در روز شنبه 22 اوت برابر Northampton Saints با دور 17 آینده در برابر عربها منتقل دوشنبه به دلیل Harlequins میزبانی Northampton پرستاران در بعد از ظهر یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>