مدونا پس از ‘رد’ برای رفتن در تاریخ با مغلوب ساختن پیشی جستن, کتاب جدید توسط رئیس جمهور خواهرزاده ادعا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار رد شده توسط مدونا یک کتاب جدید توسط رییس جمهور خواهرزاده ادعا کرده است.

در گزیده ای دیده می شود توسط ایالات متحده آمریکا امروز, مریم تهمت توضیح می دهد که او خواسته شد تا بنام شخص دیگری نوشتن تهمت کتاب هنر باز گشت در 1990s با دستیار خود را ارائه به ارسال بیش از صفحات او نوشته شده است.

اما به جای پوشش زندگی حرفه ای خود را مریم تهمت ظاهرا ادعا می کند که 10 صفحه او دریافت کرده بودند “یک آزرده خلاصه ای از زنان انتظار داشت تا به امروز اما که داشتن رد او بودند ناگهان بدترین زشت ترین و گفتیم slobs او می خواهم تا کنون ملاقات کرد”.

در میان کسانی که زنان مدونا که در این نامه گفته می شود به عنوان “[جویدن] آدامس در راه دونالد در بر داشت غیرجذاب”.

مستقل در تماس است مدونا و تهمت نمایندگان برای اظهار نظر ،

اتهامات ساخته شده در بیش از حد و هرگز به اندازه کافییک بحث کتاب توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن – 55-سال-از رئيس جمهور در اواخر برادر – که منتشر خواهد شد در هفته آینده.

خاطرات این موضوع از یک نبرد قانونی بین نویسنده و اعضای خانواده او با کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany آن را “کتاب دروغ” پر از “مسخره اتهامات پوچ است که باید مطلق و بدون تحمل در حقیقت”.

مدونا قبلا نشان داده شده است او را تحقیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز گفتن مخاطبان از بیش از 500 ، 000 در سال 2017 زنان مارس که او تا به حال “فکر می کردم خیلی افتضاح در مورد منفجر کردن کاخ سفید” پس از انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>