Mad Max prequel: Charlize Theron می گوید که به عنوان جایگزین Furiosa توسط جوان بازیگر شد ‘سخت به بلع’

چارلیز ترون توصیف کرده است تصمیم به توزیع مجدد نقش Furiosa در آینده Mad Max spinoff به عنوان “دلخراش”.

در ماه مه در نیویورک تایمز منتشر شده تاریخ شفاهی از خشم جادههای 2015 فیلم که ستاره دار ترون به عنوان کاپیتان جنگ Furiosa مخالف تام هاردی. در این مقاله مدیر جورج میلر نشان داد او مصاحبه یک Furiosa prequel که از آن خواهد شد از ویژگی های یک جوان نسخه از شخصیت او تصمیم گرفته است برای توزیع مجدد نقش یک بازیگر در سالگی.

در واکنش به اخبار 44 ساله ترون گفته خبرنگار هالیوود: “این یکی از سخت به بلع است. من به طور کامل احترام جورج, اگر نه بیشتر بنابراین پس از ساخت Fury Road با او. او یک استاد و من آرزو می کنم او چیزی جز بهترین. آره یک کمی دلخراش است.”

او گفت که او “خیلی ممنون” او تا به حال این فرصت را به بازی و کمک به ایجاد Furiosa اضافه کرد: “اگر [جورج] احساس می کند مانند او برای رفتن در مورد آن این راه را, پس از آن من به او اعتماد در آن شیوه است.”

این بازیگر سپس با این حال در ادامه به نقطه چگونه مصاحبه را لزوما به وفادار ماندن به شخصیت بنحوی او معتقد است که او می توانست حق را برای prequel.

“من احساس می کنم مانند قصه گویی در بسیاری از سطوح است که واقعا هل دادن پاکت” ترون گفت. “ما شاهد آن هستیم نشان می دهد مانند چرنوبیلهای ناب روسی داستان و شما باید انگلیسی, بازیگران بازی همه از این تاریخی روسیه کاراکتر است. چیزی وجود دارد طراوت در مورد آن; تاثیر عاطفی داستان از دست رفته نیست.”

جوان Furiosa نشده است بازیگران اما Emma star Anya Taylor-Joy شده است شایعه گرفتن در نقش.

ترون که می تواند آینده دیده می شود در گارد قدیمیبه تازگی نشان داد اکثر مردم شده است گفت: نام او اشتباه این همه زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید