خرید رپورتاژ

Lunar Meteorite NWA 12691
عکس های اعتباری: کریستی
فوتبال به اندازه قمری شهاب سنگ (NWA 12691) در وزن و در بیش از 30 پوند پنجمین است که شما می توانید خرید. آن را از بخشی از یک شهاب سنگ بزرگ, دوش آن کاهش یافت و در نزدیکی غربی صحرای الجزایر و موریتانی مرز است و انتظار می رود به خالص $2.5 میلیون تومان است که آن را می دهد یک ارزیابی از حدود 80.000 دلار در هر پوند. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این شهاب سنگ تشکیل شده است از نادر قمری مواد معدنی و گازهای که برخی از آنها هنوز ناشناخته بر روی زمین آن را به عنوان احتمالا فرود در سیاره ما هزاران سال پیش پس از خارج کردن سطح ماه توسط برخورد یک سیارک یا ستاره دنباله دار.

فروش

Steve Spangler's Boo Bubbles - Dry Ice Smoke Bubbles Science Experiment Kit for Kids and Classroom
استیو Spangler را بو حباب – یخ خشک دود حباب آزمایش علوم کیت برای کودکان و نوجوانان و کلاس درس

  • علم کیت برای کودکان و نوجوانان: استیو Spangler ایجاد بو حباب علوم کیت به عنوان آسان و امن راه برای پدر و مادر و معلمان برای کشف علم از یخ خشک در خانه و یا در کلاس درس.
  • آموزش مفاهیم علوم در حالی که داشتن یک انفجار: اطلاعات در مورد علم تصعید به یخ خشک تبدیل می شود از یک جامد مستقیما به گاز با این آزمایش علوم کیت!
  • آوردن هیجان به درس: با این علم کیت شما می توانید مطالعه سرعت واکنش شما به عنوان آزمایش های مختلف با درجه حرارت آب.
  • را علم سرگرم کننده: اطلاعات در مورد عواملی که به نوبه خود عادی حباب به سوپر تندرست حباب با این سرگرم کننده علم کیت برای کودکان و نوجوانان!
  • کامل یخ خشک حباب کیت: برای کشف علم از یخ خشک با مه پر از حباب این بنیادی فعالیت های کیت شامل یک ژنراتور دمنده & tubing, دستکش, محلول, مخلوط کردن جام و دست در فعالیت های علمی, راهنمای.

Lunar Meteorite NWA 12692

من به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدگی به چند قمری شهاب سنگ ها در حراج کریستی در طول سال اما هر بار که من این نمونه در انبار وسعت آن کاسه من گفت:” جیمز Hyslop کریستی رئیس علوم و تاریخ طبیعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im