لوئیس سوارز می تواند به عنوان شروع بارسلونا در ادامه لیگ تعقیب و گریز در برابر لگنس

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

سرمربی بارسلونا Quique Setien هنوز تصمیم نگرفته که آیا مهاجم اروگوئه لوئیس سوارز آماده بازگشت به صف شروع زمانی که آنها میزبان لگنس در لالیگا در روز سه شنبه.

Setien آغاز لیونل مسی, تراکتورسازی و فوریه جذب مارتین Braithwaite در پیروزی 4-0 در رئال مایورکا بیش از آخر هفته در حالی که سوارز بود که جا دوباره پس از آسیب آمد نیمکت برای 30 دقیقه cameo در نیمه دوم.

سوارز که به ثمر رساند تا 11 مسی در این فصل در ابتدا مجموعه به دست اکثریت کمپین پس از تحت عمل جراحی زانو در ژانویه قبل از فصل متوقف شد با توجه به Covid-19 همه گیر در ماه مارس است.

“من تصمیم گرفتم اگر لوئیس سوارز فردا من باید به صحبت کردن به او” Setien به خبرنگاران گفت: در یک مجازی کنفرانس خبری در روز دوشنبه. “ما باید بسیار محتاط عادی به صدمات عضلانی پس از آسیب اخراج.

“ترجمه بازی های برگزار شده است تقریبا در هر بازی. درست است که وجود دارد بیشتر بازیکنان در حال حاضر و دقیقه را باید به اشتراک گذاشته شود… ترجمه خواهد شد و در ادامه به نقش پیشرو او یک بازیکن مهم. به جز در موارد خاص با توجه به سلسله مراتب آنها من را در نظر نمی بازیکنان به استارت و یا جایگزین. من می خواهم همه را به شرکت… هر بازیکن می تواند بر روی زمین از آغاز است.”

Setien گفت: چرخش خواهد بود کلید به عنوان ثابت crunch منجر به خستگی بازیکن.

“ایده این است برای ایجاد تغییرات وجود خواهد داشت و تغییرات به عنوان بازی های,” او اضافه شده است. “ما می بینیم که چگونه خستگی بازیکنان تاثیر می گذارد. کار من این است که سعی کنید و همه آنها را به پایان فصل در بهترین شرایط به طوری که عملکرد را تحت تاثیر قرار است ساعت.”

بارسلونا منجر رئال مادرید با دو امتیاز با 10 بازی بروید و Setien وجود دارد گفت: هیچ جایی برای خطا در عنوان مسابقه.

“من نمی دانم چه عاملی خواهد بود که اکثر قاطع در لالیگا” 61 ساله اضافه شده است. “آنچه ما باید انجام دهید این است که برنده شدن. آن را برای رفتن به یک مبارزه است که در آن ما هر دو می دانیم که از دست دادن غیر قابل قبول است.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید