Lucifer فصل 5: Netflix, نشان می دهد, تاریخ انتشار, برای سری جدید بازیگران تام الیس

Netflix اعلام کرده است یک تاریخ انتشار برای اولین بار نیمی از “فصل آخر” از شیطان است.

نشان می دهد که به شرح زیر king of Hell (تام الیس) او به عنوان حل جنایات با لا کارآگاه چوپان دکر (Lauren German) اجرا می شود و لوکس, کلوپ شبانه, ظاهرا بازگشت در 21 اوت.

سرویس جریان قرار دهید متوجه خواهید شد که به نظر می رسد تنها زمانی که جستجو برای نمایش – بازیگران باید سکوت در مورد این سریال ” بازگشت.

یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده از نمایش این حساب توییتر با یک زمان در حال اجرا از 66.6 ثانیه به نظر می رسد در برخی از شخصیت naughtiest لحظات و تایید تاریخ انتشار.

طرفداران در حال حاضر گفته شده توسط showrunners Ildy Modrovich و جو هندرسون که در میان تعدادی از حوادث در این فصل آنها انتظار می رود نشان می دهد که تا کنون تمام طول موسیقی قسمت.

شیطان‘s در فصل گذشته به این نتیجه رسیدند با او بازگشت به جای خود به عنوان پادشاه جهنم داشتن متوجه شد که او نیاز به در حال حاضر به منظور حاوی شیاطین دیگر که زندگی می کنند وجود دارد.

قبل از اینکه شیطان بازگشت به جهنم او اعلام کرده بود عشق او به کارآگاه دکر پس از او به او کمک کرد جلوگیری از یک دیو شدند.

سابق خود معشوقه ی حوا (Inbar Lavi) نیز رفتگان پشت سر گذاشتن یک دل شکسته و خم (Lesley-Ann Brandt).


در ضمن lucifer’s برادر فرشته Amenadiel (DB Woodside) و درمانگر لیندا (Rachael Harris) مشغول به کار بودند چگونه به پدر و مادر خود و نوزاد (نیمه انسان نیمه فرشته) ،

شیطان را برمی گرداند به Netflix در 21 اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید