لوکاس Ocampos هیجان زده به “ناموسی” سویا طرفداران پس از درخشان مهارت حل و فصل دربی به لالیگا بازگشت

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

لالیگا پس از سه ماه وقفه به دلیل COVID-19 همه گیر سویا به عنوان ضرب و شتم شهرستان رقبای رئال بتیس 2-0 در روز پنج شنبه با کمک یک بحث برانگیز پنالتی و یک لمس از کلاس از آرژانتین جناح لوکاس Ocampos.

Ocampos زده ارسال در نیمه اول قبل از دادن سویا سزاوار سرب از نقطه در دقیقه 56 بعد از بتیس’ مارک بارترا بود و به شدت مورد قضاوت قرار به خراب Luuk de Jong.

Ocampos تولید ظالمانه backheel کمک برای هافبک فرناندو به سر منزل شش دقیقه بعد به مهر یک پیروزی است که تثبیت سویا فشار برای لیگ قهرمانان گیرد.

Julen Lopetegui تیمش در مقام سوم در جدول رده بندی با 50 امتیاز پس از 28 بازی در حالی که بتیس مانده بودند در 12th 33.

سویا تحت سلطه در دربی خالی و ترسناک آرام سانچز Pizjuan که معمولا پرتکاپو با رنگ و سر و صدا برای این مناسبت, اما قرمز کرسی باقی مانده بودند به عنوان طرفداران محروم شدند از حضور به دلایل ایمنی.

Ocampos جشن به ثمر رساند در برابر بتیس (AFP)

پخش برنامه های تلویزیونی به دنبال ایجاد دوباره تجربه عادی مطابقت با طرفداران خود را با استفاده از شبیه سازی جمعیت و سر و صدا و تصاویر در حالی که Ocampos هنوز ادای ایستاده پشت هدف پس از شکستن بن بست از نقطه پنالتی.

“من تا به حال هرگز یک دربی در اینجا قبل و حتی اگر طرفداران در اینجا نیست من هنوز هم می خواستم به افتخار آنها را و آن را احساس مانند آنها و نشان می دهد که ما در حال کار سخت برای آنها” آرژانتین گفت.

سویا شده بود outplaying همسایگان خود قبل از بارترا بود penalised برای چالش خود را در De Jong اگر چه سابق بارسلونا مدافع شد و هنوز هم خشمگین با تصمیم گیری.

“مجازات باور نکردنی بود من در یک موقعیت به خارج پرش ده جونگ و او شروع به پریدن کرد به من اسلحه سویا بازیکنان نیست حتی انتظار مجازات” بارترا گفت.

“اگر فوتبال یک ورزش تماس شما می توانید یک مجازات برای آن است.”

مربی بتیس Rubi افزود: “راه ما اذعان اولین هدف دشوار بود فرو برد اما به طور کلی آنها بهتر از ما است.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید