لوئیس تاملینسون خواهر Lottie با هشدار به افرادی که به ‘غم تنهایی’ پس از مرگ مادر و خواهر و برادر

لوئیس تاملینسون خواهر Lottie است صحبت کردن در مورد عزادار برای مادر خود و خواهر و هشدار به دیگران و نه غمگین تنهایی, به عنوان شما می توانید “خود را به یک مکان تاریک”.

ظاهر می شود در Lorraine کلی ITV نشان می دهد در دوشنبه تاملینسون گفت: “من احساس می کنم مثل من به یک نقطه خوب با غم و اندوه من به طوری که قادر به عبور است که به افراد کمک می کند تا من.”

این زن 21 ساله که به تازگی تبدیل به یک سفیر برای سو رایدر سوگ حمایت از, موسسه خیریه گفت: “برخی سعی کنید برای مقابله با آن خود را, اما این واقعا مهم است که شما را از طریق رفتن نیست این چیزها به تنهایی.

“این است که چگونه شما می توانید خود را در یک محل تاریک است. آن را فقط به پایان می رسد تا گرفتن ساخته شده است تا در درون شما و در نهایت شما در حال رفتن به منفجر شود.”

تاملینسون اعتبار برادر بزرگتر سابق یک جهت خواننده لوئیس با حمایت های خود را از طریق دو فاجعه. “لوئیس بسیار خوب او بسیار حمایت,” او گفت:.

مادر خود را Johannah دیکین درگذشت leukaemia در دسامبر 2016 در سن 43. سپس در مارس 2019 خود را خواهر کوچکتر Felicite درگذشت, در سن 18 پس از درد و رنج مشکوک ایست قلبی.

تاملینسون گفت که او نگران به خصوص در مورد مردم عزادار در طول مستند: “از آن خواهد شد بسیار سخت” او توضیح داد. “پس از آن واقعا مهم زمان حال [به بحث].”

“این واقعا کمک می کند با فرایند هایی برای رفتن و دیدن کسی به صحبت کردن و بیشتر درباره آن را,” او اضافه شده است.

آرایش هنرمند گفت که به دلیل مرگ مادر او قادر به مقابله بهتر با مرگ Felicite سال گذشته است.

“[I] در حال حاضر با برخورد [و اندوه]. من تا به حال برداشت خوب مکانیسم های مقابله ای و همچنین کمک های اضافی هنگامی که خواهر من جان به جای زمانی که مادرم فوت کرد.”

در زمان مرگ مادر او Louis Tomlinson گفت: “من استفاده می شود به در تکیه مادر من برای بسیاری از چیزهای – هر زمان که من نیاز به مشاوره در چیزی است که او می تواند اولین تماس من ساخته شده است.”

در ماه ژانویه این سال 28 ساله گفت: “من نمی دانستم چگونه متکی من می خواهم تبدیل به او,” او اضافه شده است. “بود که سخت ترین چیز برای من درک که زندگی پس از به معنای تصمیم گیری در خود من است.”

تاملینسون گفت: زمانی که مادرش زنده بود او فکر کرد که او را “همیشه یک صدایی مدیره” اضافه کرد: “وجود سطح های مختلف از اعتبار با مادرم چون من بت او است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید