لورن کلی می گوید: او ‘ترجمه’ از کیت Garraway, میان, شوهر, Derek دراپر را coronavirus نبرد

لورن کلی گفته او “پس خونین افتخار” از او همکار کیت Garraway برای ماندن قوی در سراسر شوهرش coronavirus نبرد.

از خوب در صبح بریتانیا (GMB) مجری شوهر, Derek دراپر شده در بیمارستان از ماه مارس زمانی که او قرار داده شده در یک ناشی از کما پس از عقد قرارداد Covid-19.

در حالی که دراپر است و پس از ظهور از یک “عمیق تر کما” است و در حال حاضر “Covid-رایگان” ویروس را ترک کرده است او را با یک میزبان از مشکلات سلامتی از جمله یک سوراخ در قلب و کلیه و دیالیز پس از عوارض خود را با پانکراس.

نوشتن در ستون خورشید, کلی ستایش Garraway قدرت و زهد گذشته بیش از چهار ماه به عنوان او آماده برای بازگشت به کار در GMB برای اولین بار از شوهرش در بیمارستان بستری شد.

“در آن زمان او شده است در مقابله با غیر قابل تصور درد و پریشانی از درک مبارزه برای زندگی خود را پس از عقد قرارداد Covid-19” کلی نوشت.

“کیت هرگز پس از شکایت و یا پرسید:” چرا من؟’ او به سادگی soldiered در اطمینان و بالا بردن کودکان خود را ستایش بیمه خدمات درمانی و کمک به دیگران در همان قایق است.

“در زمان آن شده است تنها و پر از بدبختی و سختی سفر را از طریق بازی uncharted waters. اما کیت سازی یک رواقی و دوره ثابت در سراسر.”

کلی رفت و به توضیح است که Garraway است “هرگز داده” و همچنان امیدوار به آینده.

“در حالی که او هنوز هم تنفس او را نگه می دارد با تمرکز بر بعد او را پشت در خانه که در آن او به آن تعلق دارد” کلی نوشت.

“واقعیت این است که درک است که هنوز هم زنده است قابل توجه و حتی با تجربه ترین و چاشنی پزشکان اعلام کردند او به عهده بیمار است. کیت میلی با این حال به می گویند که درک یک جنگنده است که او نمیخواهد دیگران که نمی زنده ماندن به توان به آن به عنوان شکست خود را در جنگ. است که نمونه ای از این دل بخشنده است.”

کیت, Garraway, شوهر, Derek دراپر شده در بیمارستان از ماه مارس (رکس)

کلی نیز افتتاح شد تا در مورد دشوار است که چگونه او در بر داشت که قادر به آغوش Garraway, زمانی که او ساخته شده یک ظاهر اخیر در GMB به مصاحبه با پیرز مورگان و سوزانا رید.

“در حالی که فوق العاده بود برای دیدن او, در فرد, آن را نیز واقعا تند و تلخ چون هیچ یک از ما می تواند او را عظیم در آغوش او سزاوار,” او نوشت.

“همه ما پایبند به قوانین اجتماعی فاصله بنابراین حتی مختصری در آغوش غیر ممکن بود. من در بر داشت که بسیار سخت است.”

او ادامه داد: “من فقط تا خونین افتخار او از [کیت و درک کودکان] Darcey و بیلی بیش از حد و خیلی خوشحال او خواهد بود با ما که در آن او تعلق دارد در روز دوشنبه.”

Garraway به تازگی صحبت از او تصمیم به بازگشت به GMB در طول یک ظاهر مهمان در ITV صبحانه نشان می دهد.

توصیف بودن در استودیو دوباره به عنوان “مثل بیرون آمدن از یک حباب از غم و اندوه” او گفت: “این زندگی از آن امرار معاش آن را از ترس و اضطراب من برای دریافت و انجام چیزهایی که من هستم ، من قصد دارم به آمده به عقب در دوشنبه, اگر شما می خواهید من شما دو می رویم. من کاملا نمی کردم این مبارزه به یک پیرز مورگان اما من میخوام با بن Shephard.

“پزشکان گفته اند که من به آنها بوده ام نگران من است.”

مجری خواهد بود بازگشت به نقش خود در ارائه GMB از 13 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>