Lordstown Motors Electric Endurance Truck
Lore city موتورز رسما خود را نشان داد تمام برقی و استقامت وانت امروز در lore city پیچیده در Youngstown Ohio. هیچ جزئیات منتشر شدند اما ما نمی دانیم که این ورزش در توپی چرخ موتور all-wheel-drive قابلیت و 440 کیلو وات از مجموع اوج خروجی. این شرکت با هدف به ایالات متحده برای اولین بار خودرو نصب شده در مسابقه برای تولید این صنعت برای اولین بار به طور کامل الکتریکی وانت هدف ساخته شده برای ناوگان استفاده کنید. ادامه مطلب دو فیلم تصاویر بیشتر و اطلاعات است.چگونه آنها می آیند تا با طراحی ؟ Lore city موتور جستجو برای یک شرکت طراحی است که تقویت تعهد خود را به آمریکا خودرو توسعه و تولید و در نتیجه یک همکاری استراتژیک با کالیفرنیا مبتنی بر Hydra طراحی آزمایشگاه تشکیل شد. تولید برای استقامت تنظیم شده است برای شروع در اواخر سال 2020 خودرو با تحویل شروع و در سه ماهه اول سال 2021.

فروش

Segway Ninebot S Smart Self-Balancing Electric Transporter
Segway Ninebot S هوشمند خود متعادل برقی حمل و نقل

  • ایمنی اولویت : UL 2272 گواهینامه تضمین Ninebot S مطابق با استانداردهای بالا برای آتش سوزی و ایمنی در برق. باتری هوشمند سیستم مدیریت فراهم می کند قابل اعتماد عملکرد باتری است. IP54 ضد آب حفاظت را تضمین می کند در عملیات های مختلف آب و هوایی.
  • محکم و قدرتمند : Ninebot S جمع و جور با وزن فقط 28 پوند با حداکثر بار از 220 پوند است. با تشکر از دو 400W موتور آن به راحتی می توانید رسیدن به حداکثر سرعت 10 مایل در ساعت. یک شارژ کامل باتری می تواند اجرا تا 13. 7 مایل کوهنوردی حداکثر شیب 15°
  • جاده تطبیقی طراحی : 10. 5″ لاستیک پنوماتیک ارائه راحت و نرم و صاف سوار در جاده پر از دست انداز. زانو نوار کنترل اجازه می دهد تا برای فرمان دقیق و بلند کردن آسان. قابل اجرا در سن 16 – 50 سال است. قابل اجرا در ارتفاع – 3. 11 – 6. 6 اینچ.
  • هوشمند نرم افزار مدیریت دانلود Segway برنامه ضد سرقت تابع محدودیت سرعت و تنظیم خودرو خود تشخیص ارتقا سیستم عامل دستگاه ها, محیط, نور, وسیله نقلیه, کنترل از راه دور و بیشتر.
  • تضمین کیفیت: این Ninebot S محکم و با دوام است. یک ماه یا 180 روز برای بخش های مختلف لطفا به اطلاعات محصول اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید در [email protected] اگر شما هر گونه مشکلات.

Lordstown Motors Electric Endurance Truck
Lordstown Motors Electric Endurance Truck
Lordstown Motors Electric Endurance Truck

ما هیجان زده می شود بخشی از lore city Motors, پروژه, کمک به ایجاد سابقه برای اولین بار در جهان تمام برقی وانت. هدف ما با طراحی استقامت بود برای ایجاد یک ناهموار پلت فرم است که می تواند در ارائه مطالبات ناوگان-وظیفه وانت. ما قادر به اهرم طرح از پیشرانه الکتریکی به کشف منحصر به فرد راه حل های جدید طراحی” گفت: جان هال موسس و رئيس جمهور از Hydra طراحی آزمایشگاه.