Long Range Acoustic Device Police
عکس های اعتباری: FlyingCoyote | CC BY-SA 2.5
اگر شما بوده ام به دنبال تظاهرات در سراسر جهان و شنیده اصطلاح LRAD آن مخفف محدوده صوتی دستگاه (LRAD). این آکوستیک فن آوری توسعه یافته توسط LRAD شرکت انتقال زنگ هشدار بیش از مسافت های طولانی تر و یا در حجم بالاتر نسبت به بلندگو طبیعی است. آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وسیله غیر کشنده غیر جنبشی کنترل جمعیت. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این سیستم می تواند وزن در هر نقطه از 15 lb به 320 پوند و منتشر می کنند صدا در 30°-60° پرتو در 2.5 کیلو هرتز. آنها به طور معمول استفاده می شود با اجرای قانون دولت و سازمان های دفاعی برای پخش شنیدن اطلاعیه ها و همچنین هشدارهای بیش از یک فاصله. LRAD سیستم همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از حیات وحش از باند فرودگاه باد / خورشیدی مزارع, نیروگاه, گاز, نفت / سیستم عامل و عملیات استخراج از معادن.

Dreamegg D1 Sound Machine - White Noise Machine with Baby Night Light for Sleeping, High Fidelity Sounds, Timer & Memory Feature, Sound Machine for Baby Adults, Home, Office, Travel (White)
Dreamegg D1 Sound Machine – سفید سر و صدا ماشین با کودک نور شب برای خواب وفاداری بالا برای تلفن های موبایل تایمر و حافظه از ویژگی های, صدا ماشین برای نوزاد, بزرگسالان در خانه, اتاق کار, سفر, (سفید)

  • [HIGH FIDELITY & LOOP-کمتر از 24 تسکین دهنده برای تلفن های موبایل] – این صدای جامد دستگاه باعث ایجاد آرامش و خواب atomosphere با ارائه نفیس تجربه گوش دادن. Dreamegg سفید سر و صدا ماشین دارای 7 سر و صدا سفید, 7 فن برای تلفن های موبایل 10 آرامش بخش برای تلفن های موبایل طبیعی (پرنده, دریا, موج, بروک, لالایی, جعبه موسیقی, کریکت, آتش, باران, جنين تن و آموزش صدا برای تسکین کودک شما). انتخاب کانال کامل و آماده برای شخصی خود را به خواب درمانی!
  • [گرم و نور شب نگهبانان کودک رویای شیرین] – این دستگاه صدا امکانات اختیاری شب نور ساطع می کند که روشنایی کافی برای کودک تغذیه شب. علاوه بر این ثابت شده است که کودکان خواب رفتن به راحتی تحت تسکین دهنده نور و آرامش صدا در پس زمینه. به عنوان حرکت کودک به بچه, اتاق ها, شب, نور اضافی را فراهم می کند حس ایمنی و کمک می کند تا کودکان احساس امنیت – ایده آل خواب, تسکین دهنده برای کودک و کودکان است.
  • [به طور موثر ماسک سر و صدا در صحنه های متعدد] – این ماشین سفید سر و صدا است که نه تنها برای صفحه اصلی استفاده اما متناسب به خوبی با طراحی مینیمالیستی بافت صاف و مناسب و معقول سفید رنگ. تنظیم حجم خود را برای محافظت از سخنرانی حریم خصوصی در زمانی که لازم است. علاوه بر صدای ماشین آلات برای خواب ویژگی های صوتی گزینه است. مهم نیست که برای افزایش غلظت و یا چرت زدن استفاده از ورودی صوتی برای لذت بردن از تلفن های موبایل خود را بدون اخلال به دیگران. توجه: این مدل را پشتیبانی نمی کند باتری.
  • [سهولت استفاده با ملاحظه عملکرد حافظه] – سر و صدا ماشین برای خواب می تواند به طور مداوم و یا 30,60,90 حداقل تایمر خاموش کردن خودکار. تنظیم یک تایمر در صدا و ماشین آلات را استفاده بهینه و صرفه جویی در برق است. بیشتر چه ماشین سفید سر و صدا به یاد داشته باشید و پایدار تنظیم نور و صدا و حجم و تایمر بنابراین شما لازم نیست زحمت به فشار دکمه در همه زمان ها!
  • [از خواب بیدار و با انرژی کامل] – نه تنها برای بچه ها بلکه برای مادران و پدران! با حق بیمه بلندگو صدای دستگاه را فراهم می کند رنگی شبیه سازی از طبیعت برای تلفن های موبایل بنابراین شما می توانید به منطقه خود را سریعتر و عمیق تر مانند خواب و مدیتیشن و یوگا و یا چرت زدن. با ما تماس بگیرید [email protected] برای قبل و afer فروش سوالات. Dreamegg اختصاص داده شده به شما یک شروع خوب برای یک روز.