لندن به تاخیر انداختن: چگونه پایتخت شد خالی زمین بازی برای نخبگان جهانی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بack در چرخش مه از ماقبل تاریخ مدتی در سال 2003 من به لندن نقل مکان کرد مستقیما از دانشگاه. من نمی هر گونه تماس در شهر و یا یک خانواده ، اما من باید از این امتیاز بزرگ از یک فارغ التحصیل روزنامه نگاری است که به من اجازه اجاره یک اتاق با پرده های توهین آمیز در یک خانه در منطقه 3 و هنوز هم تغییر یدکی برای بیش از حد بد خانه شراب سفید. از طریق بیست سالگی من به تدریج چیتی راه من تا به خرید یک تخت با من شریک است. ما شکایت در مورد قیمت اجاره بها و هزینه از یک سپرده به دنبال enviously بازگشت به همسالان است که تا به حال آن را آسان تر – و نه کاملا متوجه چگونه خوش شانس بودیم به جیر جیر از طریق قبل از دروازه های فرصت چرخش بسته برای هر کسی به جز غنی در لندن است.

آنچه اتفاق افتاده به لندن قیمت خانه در دهه های اخیر است که چیزی کمتر از یک روح خرد کردن فاجعه. در سال 2020 شما نیاز به ذخیره یک کل و دستمزد به طور متوسط 12 سال فقط به دریافت سپرده برای یک خانه شروع و در Hackney هنگامی که خانه از سخت, نوپرست, با توجه به که است؟. در ضمن فقیر هستند آواره تند به نا امنی شیفت کار بی پایان شب و اتوبوس به عنوان خدمات عمومی از باشگاه جوانان به کتابخانه ها بسته است. و این یک روند است که شتاب. یک کتاب جدید آلفا شهرستان: چگونه لندن دستگیر شد فوق العاده غنیتوسط رولند اتکینسون بررسی چگونگی پایان بالا از لندن بازار ملک تبدیل به یک محل برای سرمایه گذاری در, به جای زندگی با اثرات خورنده به trickling طریق به بقیه از شهرستان.

برای هر کسی که با یک شاعرانه ایده لندن به عنوان یک محل از خیال و طراحان doodle ادبی چشم انداز که در آن Zadie اسمیت مجموعه ای دندان های سفید و گراهام گرین پایان ماجرانیست برای زیبا خواندن. به جای کثیف دیگ ذوب شهری ما کشف دنیای شیرین و مطلوب توقیف لوکس در نیمه خیابان های خالی که در آن تنها صدای oligarch حفر زیرزمین و استخر. در حالی که یکی از هاید پارک ممکن است ارتفاع لوکس با برچسب قیمت حدود £214m برای یک واحد دوبلکس این گزارش بود در سه چهارم خالی در همراهی با دیگر سوپر-نخست تحولات است. اتکینسون با استفاده از اصطلاح “necrotectural” برای توصیف مرگ hush از سرمایه گذاری است که خواص قارچ در سراسر لندن است. در حالی که بسیاری از کتاب veers به سمت علمی در تن او گاهی اوقات – و enjoyably – امکان rip:

“بسیاری از توسعه های جدید در امتداد رودخانه تیمز ارائه می دهد یک سراب از زندگی اجتماعی است که تبخیر در تماس نزدیک” او می نویسد: “به عنوان نازک به عنوان تابلوهای تبلیغاتی که بر روی خندان آلفا-hipsters شیب کاملا مجسمه بدن به ورزشگاه خصوصی و چشمه های معدنی. واقعیت این است که یک بر باد رفته, محیط زیست تولید شده توسط Ballardian بالا افزایش monoliths.”

نابرابری و ناکجاآباد در لندن چیز جدیدی نیست البته. تعداد کمی از ما می خواهم به سرمایه گذاری به طاعون زده صفحات of Samuel Pepys خاطرات یا workhouse کثافت کاری از دیکنز. بالا-کلاس اجتماعی “فصل” در لندن گرفته شده توسط هر کس از جین آستن به ادیت وارتون به معنای نجیبانه چرخش بین کشور و شهری دومی اغلب ایستاده خالی در حالی که mouldering اتاق های اجاره ای teemed.

اما آنچه که علائم این دهه گذشته با توجه به آلفا شهرستاناست جدا شدن از جدید کادر فوق العاده ثروتمند و نخبگان جهانی از محیط اطراف خود. زودتر امواج از ثروت باعث سرمایه گذاری در این شهرستان است که سود هر کس مانند ویکتوریا ایجاد پارک ها و فضاهای عمومی. در مقابل اسناد کتاب چگونه 20 عمومی استخرهای شنا از دست داده اند در 10 سال بسیاری از توسعه دهندگان در حالی که بیش از 50 کتابخانه ها و زمینه های بازی, 30 بیمارستان و چندین مراقبت از خانه نیز به فروش می رسد. این لزوما تقصیر ثروتمند اما گسترده تر سیاسی و اقتصادی سیستم – یک نکته مهم که بسوزم شامل هر چند برخی دشمنی simmers طریق برای sippers طلا-تزریق کوکتل.

فوق العاده ثروتمند از این صفحات اعم از نفت خیز خاورمیانه و یا پررونق چین یا high-tech بریتانیا ظاهر می شود به زندگی می کنند یک زندگی محکم هر دری سخنی است که شما تقریبا ترحم آنها. هواپیمای بی موتوری پرواز از جت خصوصی به chauffeured ماشین به آسانسور خصوصی به identikit داخلی در خاموش فلزی تن آنها در hedonic تردمیل – روانی مدت برای ما تمایل به سرعت گرفتن چیزهای خوب را برای اعطا. آنها ممکن است شامپاین در take-off, اما آنها هرگز نمی خواهد می دانم کوچک موجی از شادی هنگامی که شما در پیدا کردن یک صندلی خالی در ساعت شلوغی ،

رولند اتکینسون “آلفا شهرستان’ (Verso کتاب)

آلفا شهرستان بر اوج بازار املاک, اما همچنین توضیح می دهد که چگونه این افزایش قیمت در اینجا کمک کرده است به باد هزینه از خانه است که به طور فزاینده ای خارج از دسترس برای انسانهای عادی در حالی که فضاهای عمومی فروخته شده به توسعه دهندگان. وجود دارد یک تلنگر که بسوزم اما اشاره نمی کند ساکن در گسترده تزریق به خزانه عمومی از تمبر. در واقع این کتاب polemic در تن و تمایل به استفاده از اصطلاح “اقتصاد” به عنوان یک کلمه مختصر برای نئولیبرالیسم – اعتقاد به این که نامحدود رایگان بازار است بهترین راه برای تخصیص منابع است. این چیزی است که از یک نی مرد: برخی از تاثیرگذارترین اقتصاددانان امروز از Thomas Piketty به ماریانا Mazzucato استفاده از تخصص خود را برای اندازه گیری نابرابری و پروب بیآنکه از زمان شکل از سرمایه داری. ممکن است برای تعادل بهتر بهره وری از اقتصاد بازار با بشریت از یک دولت قوی است. فقط بپرسید Nordics.

با وجود این کنایه از آن است که سخت به مخالفت با رولند کلی استدلال که چیزی رفته است به طرز وحشیانه ای به چپ چپ در لندن از افزایش بی خانمانی به مقامات چشم پوشی به عنوان قرينه سازي پول شوی از طریق شهرستان است. در زمینه امروز با همه گیر باعث یک رکود عمیق و امواج خشم و شکستن بیش از تثبیت نژادپرستی آن را فوری یادآوری پایتخت نابرابری. بسیاری از مردم پشت در شهرستان آلفا, سیاه جوامع به احتمال زیاد در معرض سمی و غیر قانونی سطوح آلودگی هوا – فقط یک مثال از اینکه چگونه ساختار شهر خود را تقویت كرد. در حالی که اسکار وایلد, صدای لندن ادبی گذشته ممکن است نوشته اند که “ما همه در قطره قطره شدن اما بعضی از ما به دنبال ستاره” یک نگاه اجمالی از سفال است سرد راحتی لندن محرومان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>