مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

آن را “بسیار دشوار” برای برگزاری ماراتن لندن در این سال در میان coronavirus همه گیر بزرگ شمالی اجرا بنیانگذار برندان فاستر گفته است.

فاستر رویداد با توجه به صحنه در تاریخ 13 سپتامبر با یک رکورد 60,000 بزرگسالان شرکت کنندگان لغو شد در روز دوشنبه با توجه به غیر قابل عبور چالش های مطرح شده توسط Covid-19 شیوع.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا در این سال ماراتن لندن – در حال حاضر به تعویق افتاد از آوریل تا اکتبر – می توانید پیش بروید و انتظار می رود ساخته شده در یکشنبه.

“جرم مشارکت در رویدادهای فرم است که ما طول می کشد و ماراتن لندن طول می کشد, به وضوح در حال رفتن به بسیار دشوار است به نگه دارید و آن را به تواند به ما برای پیدا کردن یک فرمول برای آینده,” او گفت:.

بیش از £20million مطرح شد برای خیریه های سال گذشته بزرگ شمال اجرا و پرورش با اذعان به این بخش خواهد بود “اعتدال” به عنوان یک نتیجه از لغو.

فاستر گفت: این امر غیر ممکن بوده است به نژاد Covid-امن و اضافه کرد که خط شروع “را کشیده اند و از نیوکاسل به Berwick” با دو متر اجتماعی فاصله در محل.

برگزارکنندگان در حال حاضر با تمرکز بر روی ساخت نسخه سال آینده در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر 12, بزرگترین و بهترین رویداد ممکن و پرورش می گوید تمایل به مسابقه است که در ساخته شده در انسان است.

“این در DNA ما اجرا می شود و به اجرا در گروه. ما انجام شده است را برای دو میلیون سال پس هیچ راهی وجود دارد که یک بیماری همه گیر مانند این است که رفتن به آن ضربه به دور مرد تلاش در ضوابط در حال اجرا و در حال اجرا با هم,” او گفت:.

“در حال اجرا هم شده است وجود دارد برای دو میلیون سال این است که قصد ندارم به آن را متوقف کند.”

یکی دیگر از توجه به لغو این مسابقه شد و فشار بر کارگران بهداشت و درمان با بیش از 500 قبلا داوطلب وقت خود را به مراقبت از هر یک از شرکت کنندگان که دچار هر گونه مسائل پزشکی.

“ما در حال بدیهی است که بسیار غمگین و نا امید, اما قرار دادن آن در چشم انداز ما در درد و غم و اندوه مانند افرادی که این بیماری را داشته اند و نه ما ویران مانند خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده است.”

“این یک ضربه اما از آن است که هیچ چیز مانند دیگران رنج می برد.”

سازمان دهندگان در حال کار بر روی یک فرمت از اجرای انفرادی مجازی پروژه که به چالش دونده از همه توانایی به مجموعه ای خاص به اهداف و جمع آوری پول در حالی که انجام این کار.

بزرگ منچستر اجرا در سپتامبر 6 نیز لغو شده و با نسخه بعدی از این مسابقه تعیین شده برای مارس 23, 2021.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im