مستند به روز رسانی: چگونه می توانم تصمیم می گیرید که آیا به بازگشت به کار ،

بوریس جانسون گفت: کارفرمایان و کارکنان که آنها مجاز به بازگشت به کار در دفاتر از 1 اوت.

در یک خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در روز 17 جولای آقای جانسون گفت که با توجه به کاهش مرگ و میر و R-رای باقی مانده در زیر یک (از آن است که تخمین زده می شود بین 0.7 و 0.9 در مناطق مختلف انگلستان) اندازه گیری شد و در حال آرامش بیشتر است.

اما نخست وزیر ارشاد می کند به طور مستقیم در برابر مشاوره از مشاور ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel که گفت 12 ساعت قبل از آن بود که “هیچ دلیلی” برای تغییر کار از خانه مشاوره.

محلی مستندات نیز هنوز در بعضی از نقاط مانند لستر که در آن وجود دارد نگرانی در مورد خوشه در انتقال ویروس است.

آخرین به روز رسانی در کار دستورالعمل صادر شده توسط نخست وزیر دو ماه پیش زمانی که او گفت: از مردم می تواند بازگشت به کار در روز 11 مارس تنها در صورتی که آنها نمی توانند کار از راه دور – این شامل کارگران در صنایع ساختمانی.

صنایع دیگر گفته شد به در خانه باقی می ماند که در آن ممکن است به خصوص به این دلیل حمل و نقل عمومی هنوز از حد برای هر کسی که ساخت یک “ضروری سفر”. که نیز تغییر کرده و از 17 جولای با هر کسی اجازه استفاده از این خدمات است.

پس چگونه شما تصمیم می گیرید که آیا به بازگشت به کار از 1 اوت ؟

من باید بازگشت به کار ؟

آقای جانسون گفت که کارفرمایان و کارکنان را مجبور به بازگشت به کار در روز 1 اوت و دولت دستورالعمل تنها وجود دارد برای کسانی که می خواستم به استفاده از آن.

“این است که برای دولت به تصمیم می گیرید که چگونه کارفرمایان باید اجرا شرکت خود و اینکه آیا آنها می خواهند کار خود را به نیروهای در دفتر یا نه – این است که برای شرکت ها.

“است که تاریخ می تواند به معنای البته ادامه کار از خانه است که یکی از راه های از کار با خیال راحت” او می گوید. “و یا می تواند به این معنی ساخت محل امن توسط زیر Covid-دستورالعمل های امن.

او هشدار داد که هر چه کارفرمایان تصمیم به انجام آن را باید یک تصمیم ساخته شده در مشاوره نزدیک با کارکنان: “و تنها درخواست مردم برای بازگشت به محل کار خود را اگر آن را بی خطر است.”

“آنچه ما در حال گفت در حال حاضر این است که اگر کارفرمایان فکر می کنم این امر می تواند بهتر و سازنده تر برای کارکنان خود را به دفتر آمده و آنها می توانند به کار در یک راه امن در یک Covid-راه امن در دفتر پس از آن وجود دارد باید بحث بین کارفرمایان و کارکنان و مردم باید یک تصمیم” او ادامه داد.

آقای جانسون اذعان چگونه مولد بسیاری از کارکنان مشغول به کار از خانه: “مردم باید کشف بسیاری از راه های مختلف کار و الگوهای جدید کار شده اند و در حال ظهور بسیاری از شرکت ها در حال دیدن فرصت هایی را برای انجام کارهای متفاوت است,” او گفت:.

با این وجود او گفت: اگر کارفرمایان می خواهم مردم را, و می توان آن را با خیال راحت انجام می شود و سپس دولت با پشتیبانی از این تصمیم. “ما قطعا می خواهید برای دیدن مردم آمدن به خدمات مدنی در اینجا در لندن” او به شوخی.

وجود دارد استدلال در برابر بازگشت به کار ؟

در ژوئیه 16, 12 ساعت قبل از آقای جانسون اعلام مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel وجود دارد گفت: هیچ نیاز به تغییر کار از خانه مشاوره.

او گفت: عوام علم و فناوری کمیته گفت: “من فکر می کنم تعدادی از شرکت ها فکر می کنم آن را در واقع نه مخل به بهره وری است. و در این وضعیت وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی من می توانید آن را تغییر دهید.”

پس آقای جانسون سخنرانی, لندن, شهردار, صادق خان گفت: دولت باید مردم را تشویق به بازگشت به محل کار خود را اگر آن را به معنی ازدحام زیرزمینی.

او گفت: PA آژانس خبری روز جمعه: “این واقعا مهم است اگر دولت در حال رفتن به درخواست مردم برای بازگشت به کار آنها این کار را با خیال راحت.

“که به معنی ساخت مطمئن شوید که آنها نمی باید لوله های بسته بندی شده مانند آنها قبل از همه گیر” او گفت:. “من می خواهم درخواست کارفرمایان برای مطمئن شوید که شروع و پایان زمان مبهوت برای جلوگیری از شلوغی.”

آقای خان هشدار داد در برابر بازگشت به کار باعث موج دوم ویروس و حصول اطمینان از تمام فضاهای شد سازگار با جدید Covid-secure قوانین.

“ما همچنین باید مطمئن شوید که محل کار باید سازگاری به مطمئن شوید که آنها امن دست sanitisers در دسترس بودن اجتماعی فاصله بگیرد در محل وجود دارد که مناسب علامت,” او گفت:.

در یک منحصر به فرد تمرکز گروه انجام شده با YouGov و مستقل کارگران ابراز امیدواری کردند که از راه دور کار ادامه خواهد داد پس از همه گیر با بسیاری از گفت: آنها نمی خواهند به بازگشت به دفتر کار پنج روز در هفته است.

چند کسب و کارهای بزرگ از جمله Facebook و توییتر در حال حاضر گفت که آنها خواهد شد با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک فرصت برای تشویق دائمی از راه دور کار و بسته شدن از فضاهای اداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید