مستند می بیند بزرگترین تقاضا برای ‘بوریس’ دوچرخه پس از طرح راه اندازی در سال 2010

لندن چرخه استخدام طرح افزایش یافت محبوبیت در مستند آمار و ارقام جدید نشان می دهد.

این سانتاندر چرخه دوچرخه اغلب به نام “بوریس دوچرخه” در اشاره به بوریس جانسون معرفی آنها در طول زمان خود را به عنوان شهردار لندن در سال 2010.

در حال حاضر 10 سال بعد حمل و نقل لندن (TFL) گفت: این طرح دیده می شود بزرگترین تقاضا و در عین حال در مستند با 51,938 استخدام های ساخته شده در 24 ژوئن به تنهایی.

با توجه به TFL آخر هفته از 20-21 ماه ژوئن شاهد افزایش 150 درصدی در تعداد دوچرخه های استخدام در مقایسه با همان آخر هفته در 2019.

افزایش است که تصور می شود با توجه به تعداد زیادی از مردم اجتناب از حمل و نقل عمومی در این شهر به عنوان در هر دستورالعمل دولت.

دولت به خواست انگلیسی ها را تنها با استفاده از لوله های گفتگوی, لوله اتوبوس و قطار برای ضروری سفر تا حفظ اجتماعی فاصله.

اضافی اقدامات ایمنی را نیز اجرا شده است مانند قانون است که نیاز مردم به پوشیدن صورت پوشش در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی.

لندن کمیسر حمل و نقل مایک براون گفت: “حتی با آخرین تغییرات اجتماعی فاصله دستورالعمل تعداد زیادی از مردم ما با خیال راحت می توانید حمل در شبکه حمل و نقل هنوز هم محدود خواهد شد.

“به عنوان دولت دستورالعمل تعیین کرده اند مردم باید همچنان به کار از خانه اگر آنها می توانند به فروشگاه محلی و جلوگیری از حمل و نقل عمومی که در آن ممکن است به ایجاد فضا برای کسانی که نیاز به استفاده از آن.

“لطفا در نظر پیاده روی و یا دوچرخه سواری در تمام یا بخشی از سفر خود را اگر شما می توانید.

“برخی از مشتریان ممکن است بازگشت به شبکه برای اولین بار از زمان همه گیر و من از آنها بخواهید لطفا برای کمک به نگه داشتن همه چیز امن با اجتناب از اوج بار پوشیدن در صورت پوشش است که پوشش بینی و دهان خود را برای کل سفر و اقدام در دستورالعمل ما کارکنان که وجود دارد برای کمک به.

“با همه همکاری ما می توانیم نگه داشتن شبکه ای امن برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>