مستند ترک کرده است یک چهارم از بزرگسالان فکر آنها دوستان واقعی, مطالعه می یابد

Coronavirus مستند را ترک کرده است یک چهارم از بزرگسالان فکر آنها نیست هر گونه دوستان واقعی. یک مطالعه از 2000

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

Coronavirus مستند را ترک کرده است یک چهارم از بزرگسالان فکر آنها نیست هر گونه دوستان واقعی.

یک مطالعه از 2000 بزرگسالان انجام شده توسط سانتاندر یافت که اخیر محدودیت را تشدید انگلستان تنهایی مشکل با یک پنجم از پاسخ دهندگان گفت که آنها احساس کرده اند به طور فزاینده ای جدا شده بیش از سه ماه گذشته.

نتايج نشان داد که بیش از یک پنجم از مردم بر این باورند که این بیماری همه گیر قرار داده فشار بر دوستی موجود به دلیل نزدیک آشنایان شکست خورده اند برای رسیدن به آنها را در حالی که 14 درصد ترس آنها از دست داده اند دوستان برای همیشه به عنوان یک نتیجه از قادر بودن به آنها مراجعه کنید در فرد است.

یکی در 10 از کسانی که در نظر سنجی نیز بستری آگاهانه شکستن قفل قوانین به طوری که آنها می توانید ببینید دوستان و خانواده به خاطر آنها احساس تنهایی.

سو ویلیس متولی از سانتاندر بنیاد گفت: این اطلاعات نشان دهنده تاثیر مستند تا به حال در افراد با سلامت روان.

"دلخراش است برای دیدن تاثیر آن تا به حال در برخی از زندگی مردم و دوستی" ویلیس گفت.

"در حالی که coronavirus قرار گرفته و به ویژه در برخی از این مسائل از تنهایی ما متعهد به ارائه پشتیبانی طولانی مدت برای افراد آسیب پذیر در جوامع ما که رنج می برند از تنهایی و از طریق ما کار با موسسات خیریه است."

این مطالعه همچنین نشان داد که قبل از این مستند یک چهارم از مردم اغلب رفت و چند روز بدون صحبت کردن با هر کسی در تمام این لزوما بهبود یافته از محدودیت معرفی شدند, با 37 درصد گفت: آنها رفته اند چند روز با تماس های اجتماعی.

همچنين 26 درصد از بزرگسالان بستری در حال حاضر احساس تنهایی با یک در 10 پیدا کردن این چالش برانگیز ترین جنبه های مستند.

با وجود تجربه احساس انزوا و بیش از نیمی از پرسش شوندگان را به اشتراک گذاشته نشده مبارزات خود را با شخص دیگری با یک سوم از کسانی که به گفته آنها تصمیم به باز کردن زیرا آنها نمی خواهید به نگرانی در هر کسی.

به جای 40 درصد از کسانی که به مبارزه با تنهایی و گفت: آنها گرفته اند به راحتی خوردن در حالی که یک چهارم در حال حاضر به طور منظم بیش از توصیه می شود مصرف الکل را محدود کنید.

این مطالعه همچنین نشان داد که افراد مسن تر می تواند بیشتر در معرض احساس تنهایی با نزدیک به سه چهارم از بیش از 55s گفت: آنها تلاش کرده اند در طول مستند و دو سوم اعتراف به آنها صحبت نمی کند به هر کسی که در مورد احساسات خود را.

مردم به تنهایی زندگی می کنند نیز در میان کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار با 38 درصد گفت: آنها در حال حاضر احساس تنهایی افزایش 14 درصد نسبت به کسانی که اقامت با شخص دیگری.

بیشتر این کسانی که زندگی به تنهایی رفته بود به طور متوسط از 11 روز بدون صحبت کردن به کسی در همه پس این مستند را به اثر در 23 مارس.

برای کمک به مبارزه با تنهایی, Santander UK, کارکنان, شروع ثبت نام به داوطلب با آلزایمر در سن و انگلستان موسسات خیریه. شرکت کنندگان برگزار خواهد شد به طور منظم اجتماعی تلفن تماس به جدا از مردم و کسانی که مبتلا به زوال عقل توزیع و پشتیبانی جزوات ارائه مواد غذایی کمک به افراد مسن آنلاین و توسعه مهارت های دیجیتال خود را و تبدیل شدن به 'زوال عقل است.

سن و سال در بریتانیا و انجمن آلزایمر را در ارائه یک سری از نکات را برای هر کسی که مایل به برقراری تماس تلفنی به افراد آسیب پذیر:

تعداد برداشت اول - برای اولین بار 30 ثانیه از مکالمه خود را بسیار مهم هستند بنابراین لبخند در حالی که شما صحبت می کنند – حتی اگر آنها نمی تواند ببینید شما – برای کمک به صدای شما ابراز علاقه خود شور و شوق و اعتماد به نفس.

یک چت دوستانه - به جای بمباران آنها را با سوالات گوش دادن به چیزهایی است که جرقه علاقه خود را به شما وجود دارد برای یک چت دوستانه نه مصاحبه.

چت در مورد گذشته - سوال در مورد گذشته و چه در زندگی در حال رشد کردن بود به جای صحبت کردن در مورد وضعیت فعلی آن را منجر به بهتر مکالمات.

وقت خود را - اگر شخص شما در حال چت به تلاش برای شنیدن شما به وضوح سعی کنید صحبت کردن بیشتر به آرامی به جای بالا بردن حجم.

که سکوت بی دست و پا - نگران نباشید در مورد مکث های طولانی در مکالمه - آن را می دهد هر زمان به جمع آوری افکار خود را.

اگر شما شده اند تحت تاثیر این مسائل در این مقاله, شما می توانید تماس های زیر تماس حاصل سازمانها برای حمایت از: ذهن است.org.بریتانیا nhs.انگلستان/livewell/mentalhealth, mentalhealth.org.انگلستان samaritans.org.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب