‘مستند نیروهای شما را به تجدید نظر در تصمیم گیری شما ساخته شده است’: چرا مردم در حال تماس گرفتن با خود exes در قرنطینه

Mآیک*, 25, تا به حال صحبت به دوست دختر سابق خود را برای نه ماه. آن را کثیف فروپاشی; او ساخته شده برخی از اشتباهات پس از او. هنگامی که آنها در نهایت آن را به نام واریز مایک برطرف شد. سپس مستند اتفاق افتاده است. “من پشت در تماس با او چند هفته در,” او می گوید. “من هیچ نظری ندارم که آیا یا نه ما به عقب بر گردیم با هم, اما ما شروع به صحبت دوباره و آن را واقعا آرامش به خصوص در حال حاضر که همه چیز را احساس می کند به طوری عجیب و غریب و نا آشنا.”

آن را غیر معمول نیست برای exes به عقب بر گردیم در تماس با یک دیگر پس از فروپاشی اما در مستند آن را به نظر می رسد اتفاق می افتد بیشتر از همیشه قبل از. بر اساس یک نظرسنجی از 2000 تک مردم انجام شده توسط وب سایت های دوستیابی eHarmony یکی در پنج یا در تماس با سابق شعله در مستند یا برنامه ریزی برای انجام این کار است. بیش از یک چهارم از آنها (27 درصد) گفت این بود که با توجه به فقدان جدید گزینه های دوستیابی در حالی که دیگران ذکر شده تنهایی (26 درصد) و خستگی (24 درصد). در ضمن 22 درصد گفت که در انزوا به سادگی به آنها داده زمان به منعکس کننده روابط گذشته و در برخی موارد تجدید نظر کند چرا که آنها به پایان رسید. که آنچه اتفاق افتاده است به مایک. “من فکر می کنم مستند نیروهای شما را به تجدید نظر در تصمیم گیری شما ساخته شده است, به خصوص آنهایی که عمده که مربوط به زندگی عشق خود را.”

Alex*, 27, شده است, مبارزه با میل به عقب بر گردیم در تماس با او دوست پسر سابق پس از مستند آغاز شد – و آنها را شکست تا دو سال پیش. “من تا به حال برای نشستن خودم و نوشتن از تمام دلایلی که ما را شکست بنابراین من می خواهم به توقف romanticising رابطه,” او می گوید. او اجبار بود تا حدودی سوخت با داشتن زمان بیشتر به فکر می کنم اما کاتالیزور تماشای بی بی سی سه را مردم عادیبه wildly موفق اقتباس از سالی رونی پرفروشترین رمان است که حول محور یک مست در ارتباط است.

“من پیدا کردم خودم به دنبال در آن شخصیت ها و شاید اگر هر مشکل با سابق من بود فقط یک ناخالص سوء تفاهم است. من تا به حال به خودم سیلی و مانند “برو و خود را بخوانید فکر مجله’.” سالی 24* در یک موقعیت مشابه داشتن شکسته با دوست پسر او 18 ماه پیش. مانند الکس او در برابر اصرار به در تماس گرفتن با او. اما آن را دشوار است. “من غیر منطقی مغز را نگه می دارد به من گفتن من messed تا با شکستن تا با او. من فقط سعی کردم به کار آن همه با نوشتن همه چیز را احساس می کنم.”

انگلستان شده است در lockdown برای نزدیک به 10 هفته است. و در حالی که کسانی که در روابط مواجه هستند مسائل خود را – یا به این دلیل آنها در حال صرف زمان بیش از حد با شریک زندگی خود و یا به اندازه کافی اگر آنها با هم زندگی می کنند – مردم تنها گذاشته شده اند تا حدودی در تلو تلو خوردن. چشم انداز قدمت دستخوش تغییرات لرزه ای; شما هنوز هم می تواند در تاریخ اما به جای آن از به هدر رفتن یک بعد از ظهر دور در میخانه شما باید به تراشیدن بیش از شراب در زوم. شما نمی تواند نگه داشتن دست ها در سینما اما شما می توانید تصور کنید در اتاق نشیمن خود را اگر شما همگام سازی خود را Netflix بکشد حساب.

اگر شما در انگلستان زندگی می کنند, شما می توانید حتی در یک اجتماعی فاصله تاریخ. اما هیچ یک از این است که قابل مقایسه با زندگی واقعی دوستیابی; نوع است که اجازه می دهد تا شما را به احساس flutters در زمانی که شما به طور تصادفی برس کسی بازو و یا شاید حتی کسی بوسه. همه چیز در نظر گرفته, آن را تنها طبیعی است که شما ممکن است شروع به نگاه کردن به آخرین باری که شما در عشق است.

“این کاملا یک انسان پاسخ می خواهید به چیزهایی که ما لازم نیست” توضیح می دهد که کیت john holl, دانستن و ارتباط درمانگر. “در طول مستند این است که بیشتر احتمال دارد از آنجا که ما ممکن است احساس تنهایی و به خصوص اگر ما در حال تک و یا به تنهایی زندگی می کنند و اگر ما شروع به تمرکز بر گذشته روابط ما ممکن است شروع به از دست قطعات خوب و یا خودمان را متقاعد کند که داشتن کسی است که بهتر از هیچ کس.”

این نوع از احساسات نیز می تواند شما را ترک fetishising روابط سمی. مانند الکس گفت: او تا به حال به یاد خودش را از همه دلایل که چرا او و سابق کار نمی کند به منظور جلوگیری از برگشت در تماس با او. اما البته که آسان تر است از انجام گفت. به خصوص با توجه به نامشخص همه چیز را احساس می کند در حال حاضر. “ما هیچ ایده زمانی که همه چیز به پایان خواهد رسید از تغییر و به چالش کشیدن محل به لحاظ روانی و عاطفی برای بسیاری از ما” می افزاید: john holl. “بسیاری از افراد مجرد نیز ممکن است احساس عصبی در مورد مجازی یا آنلاین دوستیابی پس از بازگشت به کسی که آشنا به نظر می رسد وسوسه انگیز تر حتی اگر رابطه کار نمی کند.”

این است که لزوما محدود به افرادی است که مجرد هستند یا نه. Dr Elle Boag اجتماعی روانشناس در دانشگاه شهر بیرمنگام, توضیح می دهد که در مستند با یک شریک که شما معمولا نمی زندگی می تواند به نور متعدد سرخوردگی و نگرانی در مورد رابطه ای که شما را به فکر کردن در مورد exes. “صرف زمان زیادی را با هم می تواند منجر شما به مورد مداقه قرار دادن شریک زندگی خود را ‘آزار’ صفات و آنها را نسبت به گذشته همکاران که ممکن است تا به حال چنین صفات” او می گوید. اما حتی این سوخت توسط یک غلط idealisation از روابط سابق خود را که حتی بیشتر آزار دهنده صفات شما ممکن است را فراموش کرده ام. “یک دلیل وجود دارد که شما نمی هنوز هم” دکتر Boag می افزاید.

یکی دیگر از جنبه های مهم از این بیماری همه گیر است که خطر آن برای سلامتی ما. این مهم است که می گوید: Dr Boag چرا که نیروهای مردم به تجربه سطوح بالایی از مرگ و میر برجستگی. به عبارت دیگر شیوع کروناویروس که تاکنون زندگی مردم 333 ، 000 در سراسر جهان ساخته شده است که همه ما بیش از حد آگاه از مرگ و میر خود ما. “به نوبه خود این ترس می تواند منجر مردم را به دنبال تماس با کسانی که در گذشته بوده است نزدیک به آنها به خصوص زمانی که خاطرات این افراد از یک مطلب بی خیال زمان در زندگی خود را.”

به کسانی که با توجه به بازگشت در تماس با سابق, شما نیاز به کار کردن آنچه که در شما ایجاد انگیزه. آن را به سادگی که شما از دست داشتن تماس انسان? و یا آیا شما واقعا بر این باورند که شما ساخته شده یک اشتباه در پایان دادن به آن رابطه?

مردم عادی اولین تریلر

“بدیهی است که برخی از exes را به عقب با هم و اگر شما واقعا می خواهید را که یک فرصت و سپس اتصال مجدد ممکن است پرداخت” می گوید: john holl. “اما اگر شما می خواهید به عقب بر گردیم در تماس فقط برای پر کردن فضا برای چیزی که از دست رفته وجود دارد می تواند یک راه سالم برای از کار با این احساس که فقط در کوتاه مدت حل کنند.” این نیز مهم است به یاد داشته باشید که بسته به چه مدت پیش شما شکست تا هر دو شما ممکن است توسعه داده اند که مردم پس از شما با هم بودند. آن را نمی ممکن است ممکن است برای پس گرفتن آنچه که شما تا به حال قبل از.

“شما باید هر دو تا به حال تجربه های جدید که شامل هر یک از دیگر و این تجربه باید تغییر خواهد کرد شما در برخی از راه” توضیح می دهد که دکتر Boag. است که می گویند برگشت در تماس با سابق است که همیشه یک ایده بد است. “شما ممکن است قادر به فقط به اشتراک گذاشتن خاطرات گذشته و ارائه پشتیبانی در یک سطح که ممکن است با آشنایی و یا یک غریبه. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد ممکن است در دراز مدت ممکن است به تقویت فوق العاده, عشق یا آن را ممکن است تنها چند هفته برای شما به یاد داشته باشید که چرا شما در رابطه با این شخص دیگر.”

در کوتاه: اگر شما در حال رفتن به پیام سابق خوی انتظارات خود را. چرا که به عنوان Dr Boag می گوید حتی اگر آن را نمی کند در نتیجه شکوفایی عشق داستان شبیه به کانل و ماریان را در مردم عادیحداقل آن را می تواند انجام دهید این است که ارائه برخی از بسته شدن و به شما اعتماد به نفس به می دانم که شما سابق سابق برای یک دلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید