Lizzo سهام آنچه که او می خورد در یک روز به عنوان یک جدید, وگان

Lizzo به اشتراک گذاشته است چه یک روز معمولی از وعده های غذایی به نظر می رسد در حال حاضر برای او که او را آغاز کرده است پس از یک رژیم غذایی وگان.

این هفته خوب به جهنم خواننده نشان داد که او در حال تبدیل شدن به وگان در یک سری از TikToks.

“به عنوان یک جدید, وگان, من لذت بردن از کاوش طعم از گیاهان و گیاه مبتنی بر پروتئین!” Lizzo زیر نویس یک Infinite نمایشگاه نمونه هایی از آنچه که او می خورد برای صبحانه, ناهار, شام و دسر در یک “خیلی متوسط” در روز است. “هر سفر شخصی و سزاوار جشن گرفته می شود.”

در این ویدئو به اشتراک گذاشته شده با بیش از 8 متر پیروان و بازدید بیش از 1.6 m بار جایزه گرمی برنده جایزه آغاز می شود و با او صبحانه, اسموتی سبز ساخته شده با نارگیل آب کلم یا اسفناج و میوه های یخ زده.

برای ناهار 32 ساله باعث می شود یک سالاد متشکل از کلم پیچ, کلم قرمز, کلم بروکلی, آووکادو, سفید, پیاز و هویج.

@lizzo

🍃 به عنوان یک جدید, وگان im لذت بردن از کاوش طعم از گیاهان و گیاه بر اساس پروتئین! هر سفر است و شخصی شایسته را جشن گرفت

♬ Wii – Mii Channel – گیتار فوق العاده Bros

Lizzo پس از آن نشان داد حموس و شر کمتر سرخپوشان پاف او می خورد به عنوان یک میان وعده که او گنجانیده شده به رژیم غذایی خود به عنوان جایگزینی برای Cheetos.

“من استفاده می شود به خوردن مقدار زیادی از Cheetos, اما این خوب نیست برای من اسید معده به مری,” او توضیح داد. “این Cheeto-جایگزین است که من دوست دارم که وگان و من شیب آنها در حموس. Badda-رونق badda-میان وعده!”

Lizzo شام در روز به طور متوسط متشکل از قارچ که او جفت با قارچ و نخود همراه با کوینولا و مانده سالاد.

برای دسر در حقیقت لطمه می زند و خواننده نشان داد او کره بادام زمینی ژله اسموتی که او ساخته شده توسط ترکیب رژیم غذایی نوشابه و کره بادام زمینی یخ زده توت فرنگی, جو, جو دو سر, شیر, وانیل, پودر پروتئین و “عشق از عیسی مسیح”.

Lizzo نتیجه Infinite توضیح داد که او احساس می کند “بسیار روشن و کامل” در حالی که یادآوری پیروان خود که “ما هنوز هم نیاز به عدالت برای Breonna تیلور”.

Lizzo استفاده از Infinite به تقاضای عدالت برای Breonna تیلور (Infinite)

در یک جداگانه Infinite بدن-مثبت خواننده گفت که وگان شده است “بسیار آسان” به جز زمانی که او hungover – به عنوان او اشتیاق قشنگ تخم مرغ است.

خوشبختانه Lizzo پیدا کرده است یک گیاه بر اساس دستور العمل برای یک گیاهخوار تقلا که ارضا ولع مصرف ساخته شده فقط با تخم مرغ جایگزین غذاهای وگان و پنیر و اسفناج و carne asada, لوبیا و ذرت مخلوط.

این زرنگ بازیگر زوج صبحانه خماری غذا با وگان بیکن که او توصیه می کند پخت و پز در شربت افرا “پس از آن می شود خوب و ترد و شیرین”.

@lizzo

ممکن است انجام آنچه که من غذا خوردن در یک روز vid چون من احساس می کنم مثل ما مرد ملکه نیاز به نمایندگی 🤤

♬ صدای اصلی – lizzo

Lizzo جدید, وگان, شیوه زندگی شده است ملاقات با پشتیبانی از پیروان خود که او را مورد تحسین برای ترویج گیاه خواری.

“این عالی است! من می خواهم به خوردن هر یک از این چیزها! خوب شما برای اینکه جدید وگان!” یک نفر نوشت: در حالی که یکی دیگر گفت: “نمی دانم شما گیاهخوار هستند! من شما را دوست دارم و حتی بیشتر در حال حاضر با نفوذ ملکه!”

این اولین بار نیست Lizzo داده است طرفداران بینش او انتخاب شیوه زندگی سالم. در اوایل این ماه او به اشتراک گذاشته Infinite تالیف نشان او انجام تمرین های مختلف در حالی که توضیح داد که او کار نمی کند به “خود ایده آل نوع بدن”.

“من کار کردن به بدن ایده آل من ، و شما می دانید چه نوع است ؟ هیچ یک از شما f***ing, کسب و کار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>