لیورپول در هفته نوشیدن آبجو’ تا به حال هیچ تاثیری بر خرمن کوبی توسط منچستر سیتی می گوید پپ گواردیولا

لیورپول در خرمن کوبی به دست منچستر سیتی نمی توان سرزنش خود به عنوان جشن گفت: پپ گواردیولا پس از تیم خود را ضرب و شتم جدید قهرمانان 4-0 در ورزشگاه اتحاد.

شهرستان قرار داده و در گارد افتخار برای تازه تاج گذاری پادشاهان لیگ برتر اما نشان داد که هیچ تفاوت در زمین با اهداف توسط کوین ده بروین, Raheem Sterling و فیل Foden و همچنین به عنوان یک الکس اکسلاد-چمبرلین را هدف تکمیل برنده شوید.

تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد لیورپول, بازیکنان کارکنان و مدیر جشن exuberantly پس از گرفتن این باشگاه و لیگ قهرمانان اروپا به 30 سال و آنها به نظر می رسید یک کم سرعت اما رونالدو اصرار داشت این بود که هیچ بهانه ای.

“من فکر می کنم آنها نوشید بسیاری از آبجو در هفته گذشته” رونالدو و لبخند زد. “اما آنها می رسند در اینجا بدون آبجو در خون خود را به بازی در برابر ما است. به همین دلیل من به ما مقدار زیادی از اعتبار برای آنچه که ما انجام داده ایم.

“ما ضرب و شتم قهرمانی یک تیم فوق العاده. آنها بهترین تیم من رو در زندگی من در بالا با فشار دادن. راه استفاده می کنند که مکانیزم باور نکردنی است. آنها شجاع به بازی ما شجاع بازی. آنها تا به حال یک فرصت خوب با [محمد] صلاح در آغاز اما پس از آن ما بازی بسیار خوبی است.”

در حالی که استرلینگ و Foden هر دو تحت تاثیر قرار ده بروین ستاره نشان می دهد یک بار دیگر کسب درآمد از بازی برای عملکرد بی همتا.

گواردیولا گفت: “کوین چه می توانم بگویم بازیکنان وجود دارد مانند او را که برای خود صحبت می کنند در راه آنها بازی در هر بازی. کیفیت دید. بازیکن مهمی برای ما در لیگ برتر و برای این باشگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید