لیورپول در لیگ برتر عنوان رژه تایید توسط شورای – اما تاریخ را نمی توان مجموعه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول شورای تایید کرده اند که خود را در شهرستان تازه تاج گذاری قهرمان لیگ برتر خواهد شد و در واقع با برگزاری رژه جشن خود را به عنوان پیروزی – اما نه تا زمانی که coronavirus به طور کامل تحت کنترل است.

در روز پنج شنبه شب, Jurgen Klopp طرف امن جام باشگاه باید pined برای از لیگ برتر را آغاز به کار در سال 1992 – دو سال پس از آخرین عنوان قهرمانی لیگ.

چلسی را شکست داد و منچستر سیتی 2-1 در استمفورد بریج به دست لیورپول عنوان اما قرمز طرفداران قادر به جشن می گیرند با بازیکنان خود را به دلیل اجتماعی فاصله گرفته است.

زیدان و تیم خود را جشن گرفتند در یک هتل در لیورپول در حالی که بسیاری از هواداران در آنفیلد ترک هر دو گروه به تعجب زمانی که آنها قادر خواهد بود به گرد هم می آیند به افتخار پیروزی تاریخی.

یک سخنگوی لیورپول شورای اسلامی گفت: لیورپول اکو که رژه را در واقعیت می گیرد اما یک تاریخ تنظیم نمی شود و در عین حال به عنوان Covid-19 همه گیر است که هنوز بر کشور است.

“ما به دنبال در نظر دارد در چگونه یک عنوان برنده را می توان جشن به طور کامل خواهد بود و افتخار باشگاه و فن جاه طلبی به یک رژه – این فقط اتفاق می افتد زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار مستند محدودیت را کاسته و نرخ آلودگی به ویروس شده است کاهش می یابد” سخنگوی گفت.

Merseyside, پلیس, در ضمن, محکوم تصمیم برخی از حامیان به جمع آوری و جشن در گروه های بزرگ در روز پنج شنبه شب.

Merseyside پلیس دستیار ارشد پاسبان راب Carden گفت: “من می خواهم برای تبریک Liverpool FC در شایسته پیروزی در لیگ برتر عنوان و با تشکر از هزاران نفر از طرفداران لیورپول در سراسر Merseyside که جشن در خانه, به عنوان آنها را برای بازی های قبلی بازی در پشت درهای بسته.

“اکثریت قریب به اتفاق طرفداران به رسمیت شناخته شده این واقعیت است که در حال حاضر زمان برای جمع آوری به جشن و تصمیم گرفت به مناسبت این رویداد با خیال راحت. آنها یک اعتبار به این شهرستان است.

“متاسفانه ما به عنوان دیده می شود در طول مستند دوره نه همه رعایت مقررات در محل. اگر چه اکثریت قریب به اتفاق جشن بودند اخلاق خوب تعداد زیادی از مردم تصمیم به جمع آوری در خارج از ورزشگاه.

“در روز های آینده ما می خواهیم هواداران به انجام کار درست و جشن می گیرند با خیال راحت با اعضای خانواده خود و در خود اجتماعی حباب. با انجام این کار شما در حفظ خود و خانواده و دوستان و همسایگان امن است.”

هواداران در آنفیلد جشن لیورپول برنده شدن در لیگ برتر عنوان (گتی ایماژ)

شمال-غرب شده است یکی از بدترین آمار مناطق coronavirus با لیورپول در مرگ و میر بیش از متوسط در سراسر انگلستان و R نرخ معتقد به حدود 1.

“همانطور که همه ما می دانیم, Merseyside شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19 همه گیر و همه ما باید انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از افزایش مرگ و میر در جوامع ما” دستیار رئیس پاسبان Carden اضافه شده است.

“ما درک می کنیم مردم احساس خواهد شد خیلی خوشحال است که لیورپول امن لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار در 30 سال زمان خواهد آمد که طرفداران می تواند بازگشت به آنفیلد به تحسین این تیم و به جشن موفقیت خود را.

“لطفا دنبال مشاوره از بازیکنان و مدیر و باشگاه با قرار دادن ایمنی ، باشگاه تشویق طرفداران به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از تماشای بازی های آینده در خانه و با هشتگ #LFCAtHome در رسانه های اجتماعی و همه ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از جشن با خیال راحت.”

دیدگاهتان را بنویسید