این بود که لیگ برتر عنوان برنده لیورپول – یقین به طوری که یکی از دست داد با منچستر سیتی.

Jurgen Klopp قهرمانان شده اند بی امان در تعقیب خود را برای پایان دادن به این باشگاه را 30 سال صبر کنید. آنها ممکن است هنوز به اثبات می شود بهترین بالا پرواز عنوان برنده طرف تا کنون دیده در فوتبال به زبان انگلیسی. تنها تعداد انگشت شماری از دیگران در طول بازی تاریخ احتمالا می تواند با آنها به رقابت بپردازند.

اما شهر می تواند و یا حداقل با استعداد به اندازه کافی برای انجام این کار و پپ گواردیولا نمی توانیم چشم پوشی است که واقع بین در حال حاضر و شروع فصل آینده هر زمان که آن را در نهایت می رسد. لیورپول موفق به کسب این عنوان با هفت بازی به فراغت با تمام وقت سوابق در مناظر خود را و با هم به کشتن با وجود اینکه در برابر واقعا بزرگ طرف است.

این چنین نبود cakewalk در ماه مه سال گذشته است. لیورپول شد نایب سپس اما می تواند خود را نگاه کنید در مجموع 97 امتیاز – سوم-بالاترین در لیگ برتر, تاریخ, یکی, کمتر از شهرستان را 98 – غرور را در تلاش های خود را و نگه داشتن دست خود را, داشتن شده است مورد ضرب و شتم برتر حریف.

یک سال و کمی بعد از آن است که ساده برای شهرستان. فاصله بین دو نفر است نه یک نقطه اما بیست و سه. ممکن است در عین حال گسترش بیشتر است. گواردیولا ممکن است استدلال می کنند که لیورپول سرعت بود به سادگی غیر قابل تحمل برای کسانی که در تعقیب بسته است. او را به یک نقطه. این بهترین-همیشه بعد از همه.

اما پس از امشب شکست در استمفورد بریجشهر پیش بینی شده برای پایان دادن به با 77 امتیاز. که نه تنها دور پشت در مجموع مجموعه ای در دیدار گذشته دو عنوان برنده مبارزات اما حتی یک نقطه کمتر از/سطح با کل مجموعه در سال اول خود را در Etihad.

صرف نظر از لیورپول با کیفیت, چگونه می توانم شما برای حساب کاربری که به احتمال زیاد 20-نقطه کسری بودجه که در مقایسه با فصل گذشته? آن را به دفاعی ساقط است که منجر به مسیحی Pulisic دستیابی به موفقیت در روز پنج شنبه شب که اغلب تضعیف شهرستان را غیر قابل انکار عالی حمله بازی.

بنیامین Mendy تا به حال لذت می برد امیدوار کننده پروژه راه اندازی مجدد قبل از این بازی نقشه کشی ستایش از عملکرد خود در برابر آرسنال در خاص اما از دست دادن توپ 60 متری از هدف و overcommitting در بهبود مقابله با غیرقابل دفاع است.

و هر چند شهر همیشه قادر به عقب نشینی کوین ده بروین, درخشش آنها در حال حاضر می دانیم این است که همیشه به اندازه کافی. این حرکت که منجر به تعیین مجازات دیگری بود سویفت چلسی ضد حمله برش از طریق شهر خطوط تا زمانی که منجر به شش حیاط جعبه زد و خورد و Fernandinho در حال ارسال به صورت عمدی هندبال در هدف خط.

اما شهر را به عنوان دفاع نیست در پایان هر حس معنی دار در اینجا. آن را حتی پایان در طول این سال تقویم. آن به پایان رسید و در پاییز و زمانی که بی امان سرعت تعیین شده توسط هر دو طرف در فصل گذشته بدان معنی است که تساوی شد جدید شکست و شکست شدند و عملا مرگ ،

زمانی که شهر از دست رفته به نورویچ و گرگ در فضا از یک ماه آن را همیشه به یک راه برگشت. هنگامی که لیورپول ضرب و شتم خود را نزدیک ترین رقبا در آنفیلد برای رفتن نه نقطه روشن که احساس واقعا قابل توجه است. شده اند وجود دارد پنج لیگ شکست پس از – ترین گواردیولا رنج می برد در یک فصل.

شهر هنوز هم واقعا درخشان, سمت, به عنوان نشان داده شده در غالب برنده در برابر آرسنال و برنلی. خود را به سقف مسلما بالاتر از آن است که از هر طرف دیگر در دنیای فوتبال اما خود طبقه است و قطعا پایین تر از لیورپول بر شواهد در این فصل و این چیزی است که انجام داده است برای عنوان خود دفاع.

این که آیا آن شکست به جای وینسنت کمپانی صدمات به Aymeric لاپورت و Leroy Sané این مشکلات از جای Fernandinho در هافبک و یا به طرز عجیبی متخلخل مطبوعات شهرستان شروع فصل با بیش از حد بسیاری از مشکلات پیچیده و نه آنها را حل کند به سرعت به اندازه کافی.

شما نمی خواهد شرط بندی در برابر آنها, افزایش, اما در حال حاضر آنها تنها می تواند صبر کنید برای پنجشنبه آینده در Etihad که در آن آنها را به طور بالقوه به لیورپول گارد افتخار. از آن خواهد شد کاملا سزاوار برای یک تیم است که می تواند بزرگترین فارسی قهرمانان تا کنون دیده می شود اما شهرستان و رونالدو را در تعجبم که چه ممکن است شده اند.