لیورپول برنده شدن در لیگ برتر برای اولین بار در تاریخ

لیورپول جدید قهرمانان انگلستان است. این پیروزی مدتها در انتظار علائم خود را به عنوان برای اولین بار در 30 سال و 19 به طور کلی با این کار خود را برای اولین بار در لیگ برتر عصر.

آن است که مدیر Jurgen Klopp سوم لیگ قهرمانان اروپا با دو برنده در آلمان با بوروسیا دورتموند.

لیگ برتر تاج می آید با تشکر از بالاترین نقاط رای فوتبال انگلیسی است که تا کنون دیده با 86 از 31 مسابقات ساخت آنها از اولین تا کنون قهرمانان از نظر بازی های انجام شده.

این عنوان برنده به شرح زیر در سال گذشته پیروزی در لیگ قهرمانان باشگاه های جهان جام احساسی آوردن یک پر زرق و دوره برای این باشگاه به اوج با جایزه آنها می خواستند بالاتر از همه دیگران است.

موفقیت نیز vindicates کل Fenway گروه ورزشی پروژه و همچنین تیمهای تصمیم به رفتن به آنفیلد در سال 2015.

بازیکنان در حال حاضر شده است با گفتن عبارت “بازگشت ما سوف” در چند روز گذشته ارجاع یک خط معروف توسط سر الکس فرگوسن پس از منچستر یونایتد لیورپول پیشی گرفت وضعیت به انگلستان غالب تیم در 1990s.

لیورپول در حال حاضر یکی از فعال ایران رکورد از 20 عنوان و است که هدف بعدی برای این تیم به عنوان آنها به دنبال حفظ عنوان برای اولین بار پس از 1983-84.

پیروزی تایید شد پس از چلسی را شکست داد و منچستر سیتی 2-1 در استمفورد بریج.

این Covid-19 بحران به معنی لیورپول را هنوز رتبهدهی نشده است قادر خواهید بود تا جشن جايزه طرفداران اما یک رژه برنامه ریزی شده است که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

بازیکنان جشن با هم در یک تیم از هتل در حالی که طرفداران جمع آوری شده در خارج از آنفیلد به عنوان احساسات مناسبت سرریز در Merseyside.

مدیر زیدان می گوید: مهر عنوان شد “بیش از او همیشه از خواب.

“این بهترین چیزی که من می توانید تصور کنید و بیشتر از من می تواند داشته باشد همیشه از,” the Reds مدیر گفت: پس از آن که او جنگیدند اشک از احساسات است.

“من هیچ کلمه غیر قابل باور است. آن را خیلی بیشتر از من همیشه فکر می کردم ممکن است تبدیل شدن به قهرمان با این باشگاه کاملا باور نکردنی است.”

و ارائه یک پیام را به طرفداران زیدان افزود: “این برای شما وجود دارد. این همه در اینجا (لمس قلب خود را) و اینجا (لمس کردن سر خود را). این شادی را به انجام آن را برای شما.”

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر