لیورپول مقابل کریستال پالاس پیش بینی: چگونه می خواهد به لیگ برتر ثابت بازی امشب ؟

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jurgen Klopp را لیورپول میزبان کریستال پالاس به دنبال بازگشت به برنده شدن در راه تنها پس از یک پیروزی در پنج بازی هر چند عقاب همچنان تعجب خود را برای شکار اروپایی در محل.

اورتون نا امید رقبای خود را در روز یکشنبه بودند و حتی نا امید نمی توانست برنده دربی پس از تام دیویس زده یک پست.

Mohamed Salah می تواند بازگشت در اینجا پس از باقی مانده بر روی نیمکت در Goodison Park روز یکشنبه برای ارائه یک جرقه برای لیورپول.

پیروزی در اینجا خواهد شد بصورتی پایدار و محکم فشار روی منچستر سیتی که پس از آن نیاز به ضرب و شتم چلسی به گسترش عنوان مسابقه.

در اینجا این است که پیش بینی ما برای مسابقه و چگونه آن را ممکن است آشکار.

کریستال پالاس را نا امید زیدان را لیورپول طرف (گتی ایماژ)

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 8:15pm در چهار شنبه 24 خرداد ماه در آنفیلد.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در آسمان ورزشی لیگ برتر و Sky Sports رویداد اصلی.

به تماشای مسابقه بدون Sky Sports اشتراک شما می توانید خرید در حال حاضر تلویزیون تصویب اینجا.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

Mohamed Salah و اندی رابرتسون می تواند بازگشت از صدمات در اینجا اما Jurgen Klopp خواهد بود بدون جیمز میلنر و جوئل Matip پس از ضربه در برابر اورتون در روز یکشنبه.

آندروس تاونسند و جیمز مک کارتی می آیند اگر روی هاجسون می خواهد به چرخش در حالی که جفری Schlupp مارتین کلی و جیمز Tomkins باقی می ماند.

پیش بینی خط-یو پی اس

لیورپول پیش بینی line-up: Alisson; Alexander-Arnold, گومز, Van Dijk, رابرتسون, اکسلاد-چمبرلین, Henderson, Wijnaldum; صلاح Firmino, یال

کریستال پالاس پیش بینی line-up: Guaita; Ward, دان, Cahill, Van Aanholt; Kouyata, Milivojevic, مک آرتور; Ayew, Benteke, زاها

شانس چه هستند?

لیورپول 3/10

قرعه کشی 5/1

کریستال پالاس 13/1

پیش بینی

لیورپول در صورت کار سختی در برابر انعطاف پذیر کاخ در حال حاضر خرناس اروپایی در محل پس از بسته شدن شکاف در پنجمین اما Jurgen Klopp می توانید به یاد بیاورید Mohamed Salah, که می تواند بسیار مورد نیاز جرقه بود که آشکارا از دست رفته در روز یکشنبه. اما با Gary Cahill پیشرو عقاب در پشت آن به نظر می رسد به عنوان یک attritional بازی به خصوص با کم ثمر رساند طبیعت و rustiness دیده می شود در اطراف این لیگ پس از راه اندازی مجدد. اما ما به شما انتخاب کردن برای باریک صفحه اصلی برنده شدن به عنوان قرمز حرکت به آستانه خود را به عنوان برای اولین بار با این ادعا سخت جنگیدند 1-0 پیروزی.

دیدگاهتان را بنویسید