لیورپول در مقابل استون ویلا زنده: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اولین بازی برگشت در قلعه خود را پس از تاج گذاری انگلستان را بهترین دیدم تازه ‘Liverpool FC – قهرمانان دوباره’ بنر بالا نشسته در سر کنی دالگلیش ایستاده بود اما این ویترین از شامپاین فوتبال از Jurgen Klopp مردان.

این Merseysiders تا به حال به پنجه راه خود را به حداکثر امتیاز در برابر سقوط-تهدید استون ویلا با Sadio مان را قاطع تلاش ورود در دقیقه 71 با نوجوان Curtis جونز حفاری پیروزی در مرگ است.

بالا پرواز بازی در برابر دین اسمیت اتهام نشده اند poetry in motion, اما آنها تغذیه به باشگاه های ساده و در عین حال موثر ‘فقط f****** برنده’ سرود.

زیدان تا به حال مشخص معکوس ثابت با ویلا به عنوان محوری لحظه در لیورپول به دست آوردن این عنوان پس از 30 سال صبر کنید که نوامبر بازی با تاکید بر بهبود و انعطاف پذیری خود را از “ذهنیت هیولا”.

Trezeguet قرار داده بود میزبان جلو در ویلا پارک قبل از اندی رابرتسون و یال زده با 87 و 94 دقیقه در ساعت به گریبان یک پیروزی و حفظ آنچه پس از شش نقطه رهبری در اجلاس سران.

Sadio یال جشن با ویرژیل van Dijk (ایسنا)

پنج شنبه شب برخورد ارائه یک فرصت برای یک واکنش متفاوت پس از لیورپول 4-0 فروتنی در منچستر سیتی و در حالی که آن را به دورترین چیز از یک swashbuckling بیانیه به عنوان ضرب المثل می رود ‘هیچ بخش نظر در نتیجه ستون.’

و یا به عنوان یال قرار دادن آن در پست خود-در نظر گرفتن وظایف: “ما تحت فشار قرار دادند به عنوان یک تیم تا پایان و برخی از شانس ایجاد شده. آن را یک بازی آسان اما حداقل ما سزاوار این سه امتیاز.

“من فکر می کنم گاهی اوقات شما نمی توانید انتظار همیشه به نمره به پنج یا چهار برابر یک حریف خوب. آنها واقعا سازمان یافته و ما بازی می کردند و با صبر و حوصله تا زمانی که این شکاف را باز کرد و ما گل دو گل.

“ما در حال حاضر آن است که مهم ترین را به نفع خود بازی و سپس شما می توانید فکر می کنم در مورد سوابق.”

یک نیمه اول که پژمرده به نیستی که در آن کلید نفوذ در رسیدگی شد و باد گزنده بود و نه نوع از ارائه پیش بینی شده از این بخش جدید پادشاهان.

لیورپول شد و انتظار می رود با تکبر راه رفتن بر روی چمن خود را و ترک ویلا سامانه بر روی آن به دفع کردن ارواح از چکش های شهر فقط گذشته.

هنوز هیچ سم بدون هویت از شدت و فقط آمیزه ای از overhit عبور misjudging پرواز توپ به علاوه دیوانه کننده تصمیم گیری است.

تنها پنج عکس در مجموع موفق شد توسط هر دو تیم در باز کردن 45 دقیقه با بیشتر انیمیشن که از قبل از مسابقه بین جان تری, ویلا دستیار مربی و زیدان.

چلسی افسانه ای دیده می شود می تواند درخواست 53 ساله مورد مختلف تاکتیکی حالات با قرمز, رئیس, زمان مصرف به شکستن شرایط را با جزئیات. ثابت شده است که بیشتر درگیر است که swathes بزرگ از این بازی است که چرخش بدون به اندازه کافی نزدیک به هدف و خود نمایی می کنند.

کورتیس جونز جشن با Jurgen Klopp (ایسنا)

ویلا حک شده بیشتر مشکل ساز دهانه با Alisson نیاز به هشدار به جک گریلیش خلاقیت و palming دور انور ال قاضی را کم میکنه.

آنها نیز سخت کوش و بدون توپ تان و خفقان میزبان. لیورپول با این حال نگاه خود را پس از یک سه گانه تغییر در 60 دقیقه.

زیدان بود تصمیم گرفتند برای پاهای خود را در خط شروع تا به فرتونگن الکس اکسلاد-چمبرلین و Naby Keita یک اجرا. سابق دو ساخته شده راه را برای جردن هندرسون و روبرتو Firmino با Fabinho نیز جایگزین جينی Wijnaldum. دستیابی به موفقیت احساس اجتناب ناپذیر و متولد از بهترین حرکت در این مسابقه است.

فضایی ایجاد شده بود برای ترنت الکساندر-آرنولد به سرمایه گذاری به مرکز زمین و او در بر داشت لیورپول در نیمه فضا. گینه بین المللی به کارگردانی یک توپ در سراسر هدف به یال مسیر و او swatted تلاش خود را در خاموش کردن نوار.

لیورپول تا به حال خود را به ثمر رساند اولین گل به لیگ قهرمانان. و دوم خود آمد حسن نیت ارائه میدهد از جایگزین جونز تازه کردن پنج سال جدید تمدید قرارداد.

19 ساله بود و یک نیروی محرکه در شروع حرکت با هندرسون در بازی اندی رابرتسون. سمت چپ-پشت شناور متقابل فراتر از این پست دور که صلاح سر به عقب به سمت جونز. او مرتب پای خود را به سرعت با خود به ضرب گلوله منحرف کردن تایرون Mings و به خالص.

Alisson ساخته ستارگان صرفه جویی برای خنثی کردن گریلیش مدت کوتاهی پس از, دروازه بان مساوی به همه چیز آنها از کار اخراج او.

لیورپول در حال حاضر شکست نخورده در 57 صفحه اصلی بازی های لیگ, برنده گذشته 24 در یک ردیف در آنفیلد در حالی که ویلا – winless در نه بخش – توپ به سمت قهرمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>