لیورپول در مقابل استون ویلا: پنج چیز به ما آموخته به عنوان قهرمانان لکنت به پیروزی بیش از بازدید کنندگان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول میزبان آستون ویلا در آنفیلد در روز یکشنبه در بارسلونا در اولین تفرج پس از تسلیم شدن به یک توجهی 4-0 از دست دادن در برابر منچستر سیتی.

یک عملکرد بدون زرق و برق از لیگ برتر کنار راه انداخت و به طرف ویلا یک نقطه بسیار مهم در نبرد خود برای بالا پرواز بقا اما Sadio یال پرداخته بازدید کنندگان بی رحمانه ضربه در دقیقه 71 هنگامی که او ناودان اعتصاب کردن زیرین نوار و گذشته سابق قرمز په په رینا.

آن لحظه باز تر تشخیص سطح عملکرد از قهرمانان جدید در مراحل پایانی و آنها قادر به گرفتن یک هدف دوم از طریق جایگزین Curtis جونز در ثانیه های پایانی.

در اینجا پنج چیز به ما آموخته از لیورپول 2-0 برنده بیش از استون ویلا:

زیدان می چرخد – نه فقط خود دفاع

وجود ندارد تغییرات عمده فروشی برای لیورپول در روز یکشنبه اما کاپیتان باشگاه Jordan Henderson ساخته شده راه را برای Naby لیورپول در خط شروع تا Georginio Wijnaldum و روبرتو Firmino از دست رفته را به نفع الکس اکسلاد-چمبرلین و فرتونگن.

Jurgen Klopp قرار دادن چرخش به تعداد quickfire وسایل رو همه بالا پرواز تیم و انصاف در – این تغییرات به نظر نمی رسد به یک واکنش به نحوه جامع بازیکنان خود را مورد ضرب و شتم توسط شهرستان در روز پنج شنبه. در صورتی که مورد, تیمهای باقی مانده نمی توانست خود را backline دست نخورده به عنوان او در آنفیلد برای ویلا را ببینید.

منشاء هر ایمیل های نا, Keita و اکسلاد-چمبرلین شد همه کوشا در روز یکشنبه اما ارائه نمی دهد نوع عملکرد نشان می دهد می توان آنها را در مورد علاقه به بازیکنان آنها جایگزین در هفته به آمده – حتی اگر Keita اضافه شدید کمک کند. در واقع سه جایگزین بازیکنان همه در آمد در یک بار پس از 60 دقیقه و لیورپول خیلی بهتر نگاه با توجه به ورود خود را.

لیورپول چرخ دنده خرد کردن

این به هیچ وجه یک عملکرد ضعیف از تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا, اما در برابر یک مقدار پایین تر از تیم به یکی از آنها مواجه اوایل این هفته لیورپول موفق به ایجاد انتظار می رود بیانیه.

ویلا تنظیم پشت توپ با جک گریلیش harrying لیورپول هافبک بازدید کاپیتان اقدام به راه اندازی مقابله با حملات در هر فرصت. در حالی که آن را دشوار برای هر تیم به شکستن جان اما منظم کنار قهرمانان شد جای تعجب کند در تلاش خود را برای حک کردن باز شدن در ویلا دفاع. آنها تنها موفق یک شات در هدف در اولین دقیقه از بازی و آن را تا به هدف خود که آنها در بر داشت یک دنده بالاتر است.

Sadio یال در عمل در برابر استون ویلا (Liverpool FC طریق گتی ایماژ)

زیدان یک نقطه از بازیکنان خود را نگرش زیر, شهر, شکست, اما واقعیت این است که نگرش بوده است نه مسئله این است که لزوما هر کمتر مورد; عدم فیزیکی لبه است.

هنوز هم ما در حال صحبت کردن در مورد فقط دو لامپ است. در حالی که این نقطه می تواند به عنوان nit-چیدن قهرمانان همیشه برای رفتن به موضوع به بررسی بیشتر.

روح تنها شما می شود و تا کنون

بر لیگ سرگیری ماه گذشته آستون ویلا نگاه مانند آنها ممکن است فقط شانس سرپیچی و صعود تمام راه را از منطقه سقوط از 19 در جدول.

تساوی با شفیلد یونایتد و نیوکاسل بودند به اندازه کافی جامد نتایج در حالی که باریک شکست مقابل با استعداد چلسی طرف کاملا قابل درک است. از همه مهمتر دین اسمیت مردان بودند نشان دادن شخصیت در آن گردش و به نظر می رسید به یک پایه و اساس برای ساخت بنا در حالی که همکار گذشت وست هام و بورنموث به نظر می رسید بیش از حد شکننده است برای پیدا کردن یک نقطه در هر نقطه.

در حالی که بورنموث همچنان به دنبال وخیم اما وستهام در حال حاضر به دنبال 3-2 ناراحت چلسی با تساوی در خانه نیوکاسل به ایجاد برخی از فضای تنفس بین آنها و پایین ،

یکی از جان گذشته تیم در نوعی شراب قرمز و آبی موفق به اضافه کردن کیفیت – رفتن به جلو حداقل – به تلاش و انرژی, در حالی که دیگر هنوز هم به نظر می رسد اهلی ادبانه. که تفاوت بین وستهام و استون ویلا فقط ممکن است تفاوت بین بقا و سقوط.

گریلیش باید شروع به فکر کردن در مورد مقصد بعدی

جک گریلیش نمی خواهد یک قهرمانی بازیکن فصل آینده حتی اگر او در حال حاضر تیمی خواهد بود.

ویلا کاپیتان هنوز هم فقط 24 شده مرتبط با حرکت ممکن است به امثال منچستر یونایتد و تاتنهام. صادقانه او بعید است به شدت تغییر بخت و اقبال هر کدام از تیم ایران به نظر می رسد به پیدا کردن برخی از هماهنگی در هر حال و به نظر نمی آید مانند نیاز به او را – اما او می تواند علاوه بر جامد برای یک باشگاه اورتون یا گرگ.

استون ویلا جک گریلیش چالش های لیورپول Fabinho (سمت چپ) و الکس اکسلاد-چمبرلین (AP)

گریلیش صالح منظم بازیکن با لحظات الهام در او و او را توسعه داده است مفید مهارت های رهبری در سن نسبتا جوان. به منظور ادامه توسعه او باید فکر می کنم در مورد آنچه که بهترین راه حل مناسب مقصد واقعا است و آن است که به احتمال زیاد در زیر ردیف بالا.

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن – قطعا در این مرحله از زندگی حرفه ای او.

بزرگ-بازی منشاء هر ایمیل های نا از بازی های بزرگ

فرتونگن شناخته شده تبدیل شده است بیش از 12 گذشته-به علاوه ماه به صورت خود کشنده لمسی در بازی های بزرگ قدر. این چیزی است که با عنوان لیگ برتر امن وجود ندارد واقعا هر بازی که از طبیعت بین لیورپول و پایان ترم.

این غیر معمول برای یک مهاجم این موضوع بود که آنها تنها تمایل به نمره در بازی های بزرگ – به عنوان مخالف به ثمر رساند در برابر به اصطلاح “minnows’ و تلاش در کلید مسابقات مقابل به طرف بالا. در هر صورت هر چه نخبگان سمت نیازهای یک مهاجم آنها تکیه می کنند که آیا این بازیکن است که اول خود را از انتخاب دوم.

اعتماد کلمه ای است که می توان به تیمو ورنر با کمی تردید و برای یک دوره از زمان آلمان به نظر می رسید مشخصی برای پایان دادن به در آنفیلد. او را به جای همین چلسی را در استمفورد بریج فصل آینده را در چه هنوز به عنوان یک فرصت از دست رفته برای لیورپول.

لیورپول باید تقویت اگر آنها به موفقیت خود را حفظ و با ورنر گرفته شده است وجود دارد بیش از حد بسیاری از, روشن, اعتماد جایگزین وجود دارد تا آنجا که اعتصاب بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>