لیورپول انتقال اخبار: Jurgen Klopp می دهد پس از اشاره و توضیح داد که چرا او می خواهد به نگه داشتن تیم کوچک

لیورپول مدیر Jurgen Klopp می خواهد برای حفظ یک تکیه تیم ملی برای اطمینان از آنها باقی می ماند رقابتی فصل آینده است.

او با استفاده از 24 بازیکن برای شکستن رکورد لیگ برتر عنوان برنده شدن و اجرا به گذشته 16 از لیگ قهرمانان. اما چهار خود بازیکنان کمک حداقل یک هدف در هر دو رقابت با جوانان هاروی الیوت و Neco ویلیامز و ژانویه امضای Takumi Minamino داشتن فرصت محدود است. جو گومز تنها ارشد بازیکنی که تا به حال یک فصل کامل نیست برای پیدا کردن net.

زیدان به شانس به برخی از این باشگاه بازیکنان آکادمی در فا و Carabao فنجان برای مقابله با ثابت تراکم اما معتقد است که نگه داشتن به عنوان یک هسته که ممکن است نگه می دارد و بازیکنان در انگشتان پای خود است.

“این راه حل نمی تواند به یک مقدار بزرگتر تیم ملی برای لحظه خاص و پس از آن متوجه شما نمی توانید با استفاده از تمام بازیکنان گفت:” مدیر که بازیکنان خود را در به خوبی سزاوار دو هفته تعطیلات با یادآوری مسئولیت های خود را به نگه داشتن در بالای آخرین coronavirus سفر راهنمایی و بالقوه قرنطینه محدودیت.

“این بازیکن می تواند تنها بازی فوتبال آنها بازی چون آنها می دانند که آنها مورد نیاز است. آنها همه انسان هستند و هیچ کس نمی تواند برگزار شود به یک سال و پس از آن در آخرین روز سال بود گفت: “در حال حاضر ما نیاز شما. در بین در حال حاضر و پس از آن باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از آموزش و پشتیبانی و چالش چیزهای شبیه به این.

“ما نمی تواند نگه داشتن کسی در حیاط خلوت و آنها را در لحظه ای تعیین کننده. که نمی خواهد کمک کند. ما باید راه حل برای که ما باید بازیکنان جوان. اندازه تیم ملی نیست که برای من مهم کیفیت تیم ملی بسیار است.”

فروش Dejan Lovren به زنیت سنت پترزبورگ در £10.9 m مقابله و پایان آدام لالانا قرارداد به علاوه احتمال خروج از ژردان شکیری و به طور بالقوه فرتونگن برگ فضاهای برای grabs.

Rhian بروستر در وام در سوانسی به نظر می رسد مجموعه ای برای یکپارچه به تیم ملی اما Klopp است که هنوز هم به احتمال زیاد به نیاز به تقویت و حتی اگر امثال Curtis جونز الیوت و ویلیامز بازی بزرگتر نقش. مدیر همواره هشدار در مورد انتظارات غیر واقعی در یک پست-همه گیر بازار نقل و انتقالات.

“معمولا ما در مورد بودجه مالی است که ما باید تا آنجا که شما می دانید,” او اضافه شده است. “چند هفته پیش هیچ کس می دانست که اگر ما می تواند بازی لیگ قهرمانان فصل آینده دوباره. شما می توانید تعداد در لیگ قهرمانان و چه مقدار خواهد بود ؟

“این است که همه چیز نامشخص است و این چیزی است که ما در نظر بگیرید چرا که ما نه تنها مسئول موفقیت باشگاه ما مسئول همه افراد در باشگاه و این بدان معناست که هر کسی که مشغول به کار است.

“تا زمانی که ما نمی دانیم دقیقا در مورد چیزهایی که ما باید صبر کنید. ما واقعا خوب تیم ملی ما برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید ما برای دیدن آنچه که باید انجام دهید ما هنوز نیاز به زمان بیشتری. زمان امیدوارم آوردن کمی وضوح بیشتر در مورد آینده و پس از آن ما را به تصمیم گیری های ما.”

با پتانسیل برای سفر قوانین و مقررات برای تغییر یک شبه به عنوان مورد با اسپانیا در تعطیلات آخر هفته تیمهای هشدار به بازیکنان خود را به عنوان آنها به رهبری کردن در تعطیلات.

“ما تا به حال این بحث. آن را مانند یک مکالمه بدون یک راه حل به صداقت چیزی است که آن را یک فرایند باز که همه ما به احترام در حال حاضر,” او گفت:. “پسران می تواند در تعطیلات بروید و ما می دانیم از همه که در آن آنها خواهد شد و این همه OK – این کشورها همه به طور کامل خوب اما کمی بیشتر است که این وضعیت می تواند تغییر به طور مداوم.

“بنابراین در حال حاضر این مسئولیت از پسران است. آنها باید به دنبال اخبار و سپس شما را به واکنش نشان می دهند. از آن ما نیست و می گویند: “شاید اسپانیا نزدیک به مرز دوباره’ و یا هر چیز دیگری. ما انجام خواهد داد تا آنجا که ما می توانید به کمک کند اما آنها نیاز به آگاهی از این وضعیت به عنوان به خوبی.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید