لیورپول refind خود را با تکبر راه رفتن را به حرکت در عرض یک پیروزی از لیگ برتر عنوان

‘تعالی است نه یک عمل اما عادت به خواندن یکی از این آگهی ها به زیبایی فرش The Kop و لیورپول بموقع ادامه داد: سفارشی خود را از برنده شدن در آنفیلد.

پس از حذف پنج نقطه قبلی خود را در سه لیگ برخوردهای بیشتر از آنها واگذار و در 38 قبل خدمات عادی از سر گرفته شد در این غیر طبیعی بار.

راحت swaggering پیروزی 4-0 برابر کریستال پالاس امن شد به عنوان آنها hankered پس از سه دهه تقریبا در دست خود را.

در روز سه شنبه, Jurgen Klopp پرسیده شد که آیا او فکر غیر قابل تصور: منچستر سیتی – خود را بی رحمانه بهترین پروژه راه اندازی مجدد – می تواند ریاضی گرفتن لیورپول. پاسخ او کوتاه بود اما فولاد واقعی عنصر غیر قابل تصور بود که چگونه هر طرف می تواند بسیار جلوتر از پپ گواردیولا را نیروی عظیم منهدم کننده.

“ما باید انجام بسیاری از کارهای درست” زیدان گفت و در شب چهارشنبه انگلستان را pacesetters ارائه به موقع و تایتانیک یادآور چرا آنها 23 نقطه روشن در نشست.

آنها تحت پوشش در هر اینچ از زمین مانند قهرمانان خود را با شور و شوق خود را به توپ همسان موثر flamboyance در آن است.

تیمهای منتخب قوی ترین خط و نشان داد در آنفیلد با پوشش الهی آفتاب مانده از داغترین روز از سال هنوز طولانی در طول مسابقه. اندی رابرتسون و Mohamed Salah شانه ای بالا انداخت می زند به بازگشت به یازدهم با جينی Wijnaldum و جو گومز جایگزین Naby کیتا و جوئل Matip بود.

روی هاجسون در مقابل از دست رفته خود را مغلوب ساختن پیشی جستن کارت در 15 دقیقه به عنوان Wilfried Zaha آرامی با مکس مایر به deputise. کاخ مدیر در حال حاضر پیش بینی دشوار شب در Merseyside اشاره به آن فقط یک “صدای یورتمه رفتن اسب به عنوان” برای لیورپول که “به نظر می رسد مصمم به سرکوب هر چیزی که می آید قبل از آنها.”

پیش بینی او دقیق بود. نیمه وقت, میزبان شد 2-0 اما scoreline را به آنها زیانی. لیورپول تا به حال 12 عکس قبل از فاصله نه داخل جعبه می تواند اعطا شده است دو مجازات – همه در حالی که محدود کردن کاخ به صفر تلاش در هدف.

اهداف خود بودند محصولات شکوه. برای اولین بار ترنت الکساندر-آرنولد ایستاده بود بیش از یک ضربه آزاد با Wayne Hennessey به چالش کشیدن او را به ضربه خود را بر روی دیوار و فر را به گوشه بالا.

21 سال موظف با عالی تکنیک و هوا از nonchalance. Jordan Henderson, ویرژیل van Dijk, Firmino و Wijnaldum همه فرصت ها برای گسترش لیورپول مزیت اما صلاح در نهایت.

Fabinho شانه ای بالا انداخت اردن Ayew به تحویل شکوه توپ به بالای برای مصر که فرار پاتریک فن آنهولت توجه.

صلاح chested پایین گذر, پله داخل به خونسردی کلیپ توپ گذشته Hennessey.

لیورپول را بس حملات خود را نیت و نه دفاعی خود را سعی و کوشش پس از فاصله. متاسفانه برای بازدید کنندگان نه آنها را خاموش شگرف اهداف ضربه بزنید.

Fabinho که تبدیل در یک titan عملکرد در وسط پارک دریافت یک پاس از رابرتسون. او در زمان لمس و روشن ترقه از 30 متری که لعنتی گذشته Hennessey.

لیورپول در حال درون لمس کردن فاصله از عنوان (2020 استخر)

تنها 55 دقیقه بوده است بازی که در آن نقطه, اما کاخ درد بود و نه بیش.

Sadio یال شروع درخشان عبور از بازی گردان در سمت چپ اطراف زمین فوتبال قبل از گذاشتن توپ به Firmino. برزیل تغذیه صلاح که عرضه دفاع تقسیم پاس برای مطابقت با اجرای سنگال تندرو که خود را باز بدن و بنگ!

لیورپول چهارم شد, واقع در سمت راست پایین. کاخ, در مقابل, موفق به ثبت یک لمس تنها در مخالفت با جعبه.

تیمهای ساخته شده از یک قایق از تغییرات برای اطمینان از طراوت اما ماموت تغییر است که پس از 30 سال لیورپول به زودی قهرمانان.

که می تواند اتفاق می افتد اگر منچستر سیتی موفق به ضرب و شتم چلسی در استمفورد بریج در روز پنج شنبه.

“ما در حال نزدیک ما سخت کار کرده ام و منتظر یک زمان طولانی این چیزی است که ما همیشه از” الکساندر-آرنولد گفت.

چگونه و در کجا از آن مهم نیست که پرونده در حال غلت و شماره 18 – پس از اشتیاق به ‘هرگز’ بدترین زمان و نتواند در نزدیکی – می شود 19.

دیدگاهتان را بنویسید