مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نه نفر دستگیر شدند که طرفداران لیورپول به مبارزه طلبیده پلیس پراکندگی برای جشن خود را در لیگ برتر پیروزی, در حالی که چهار نفر دستگیر شدند خارج اللند جاده که در آن لیدز هواداران به افتخار قهرمانی خود را به پیروزی.

پلیس ابراز ناامیدی خود را که هزاران نفر از مردم نادیده گرفته اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره به جشن دو باشگاه موفقیت در این فصل و از مردم خواست تا “عمل معقول, دنبال, دولت هدایت و حفظ خود و هر یک از دیگر امن”.

با وجود اینکه خواست Merseyside, پلیس, باشگاه فوتبال لیورپول شورای شهر و روح Shankly حامیان گروه به دور ماندن از آنفیلد در شب چهارشنبه تعداد زیادی به مبارزه طلبیده مقامات به عضویت در این جشن به عنوان لیورپول برداشته لیگ برتر جایزه – با وجود هیچ طرفداران اجازه داخل ورزشگاه.

سعی کنید و جلوگیری از تکرار صحنه های شاهد در پایان ماه گذشته در آنفیلد و در مرکز شهر Merseyside پلیس اجرا 48 ساعت پراکندگی منظور جلوگیری از طرفداران از حلق آویز در اطراف Anfield, اما بسیاری از نادیده گرفته منطقه ممنوعه با آتش بازی و عود تنظیم کردن طول شب.

دستیار ارشد پاسبان ناتالی Perischine از Merseyside پلیس گفت: “افسران ساخته شده و در مجموع نه بازداشت خارج Anfield شب گذشته برای affray, حمله, افرادی که مست بود و نظم و مواد مخدر رانندگی.

“اکثریت قریب به اتفاق جمعیت بودند مهربان بود و پراکنده 2am.

“خوشبختانه ما نمی بینیم این نوع حوادث از اختلال و صدمه جنایی دیدیم در اسکله سر در 27 ژوئن, این تحقیقات را که دیده است بیش از 20 دستگیری ساخته شده تا به امروز است.

“اگر شما شاهد هیچ گونه جنایی و یا رفتار ضد اجتماعی شب گذشته به ما اطلاع دهید و ما به طور کامل بررسی خواهد شد.”

در ضمن West Yorkshire Police باید گفت که چهار نفر دستگیر شدند در اللند جاده زیر لیدز یونایتد را نهایی مسابقات قهرمانی بازی فصل که در آن باشگاه را جشن گرفتند در بازگشت خود را به لیگ برتر پس از 16 سال صبر خود را زیر عنوان پیروزی.

در یک بیانیه سرپرست جکی مرداب از لیدز پلیس منطقه گفت: “ایمنی از طرفداران و عموم مردم همواره نگرانی اصلی ما و است که چرا ما توصیه امن ترین راه برای مردم را به جشن می گیرند در این زمان بود که در خانه های خود.

طرفداران لیورپول به مبارزه طلبیده پلیس سفارشات به جشن در خارج از آنفیلد (خبرگزاری گتی ایماژ)

“این پیش بینی شده است که برخی از طرفداران جمع آوری خواهد بود در خارج از زمین شب گذشته به جشن و عملیات پلیس در محل قرار داده شد برای اطمینان از این که موفق شد با خیال راحت و به طور موثر.

“این عملیات را دیدم در مجموع چهار نفر دستگیر و برای نظم عمومی زده اند. یک افسر دریافت یک آسیب دیدگی جزئی است که آیا نیاز به درمان در بیمارستان.

“در حالی که بسیاری از کسانی که در جمع آوری پس با نیت خوب وجود دارد برخی از موشک های پرتاب شده که منجر به افسران نیاز به پوشیدن تجهیزات حفاظتی.

“ضرب و جرح در افسران پلیس را تحمل نمی کند و پاسخ به سوالات خواهد بود ساخته شده برای شناسایی افراد مسئول تا اقدام مناسب را می توان گرفته شده است.”

لیدز بازیکنان و کادر آسانسور قهرمانی جام در یک اتوبوس خارج اللند جاده (گتی)

لیدز شد و مورد انتقاد قرار گرفت و پس از این تیم به نظر می رسد در باز بالا اتوبوس به جشن می گیرند با این قهرمانی جایزه با حدود 5000 حامیان جمع آوری به جشن خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 28 سال.

با این حال این باشگاه تاکید کرد که این تصمیم گرفته شد در رابطه با ایمنی گروه مشورتی (Sag) در تلاش برای پایان دادن به شب جشن.

لیدز سخنگو گفت: “پس از مشورت با خم شدن و (لیدز شهر) شورای لیدز یونایتد چیده شده برای یک اتوبوس به پارک شده در خارج از شرق ایستاده پذیرش به عنوان یک احتمالی برای کمک به پراکندگی باید جمعیت جمع در اللند جاده با وجود یک ماه مبارزات انتخاباتی از باشگاه و حامی گروه به تشویق هواداران به ماندن در خانه.

“ایمنی گروه بر این باور بودند که ظاهر مختصر از بازیکنان با قهرمانی جایزه کمک خواهد کرد به سیگنال پایان دادن به دادرسی تشویق طرفداران به خانه با خیال راحت. در شرایطی چالش برانگیز طرفداران ایمنی همواره اولویت ما است.”

کارکنان از لیورپول شورای شهر به خیابان ها ریختند و شروع به روشن کردن شغل در سراسر مرز آمریکا روز پنجشنبه از مناطق اطراف آن باقی مانده بود در زباله تحت پوشش بطری و قوطی و Ms Perischine ابراز ناامیدی او با کسانی که نادیده گرفته اجتماعی فاصله دستورالعمل.


“اگر چه تعداد کسانی که جمع شده بودند شب گذشته شده است می تواند به طور قابل توجهی بالاتر از آن است که هنوز هم ناامید کننده است که مردم در گوش دادن به درخواست از خودمان, باشگاه فوتبال لیورپول و لیورپول شورای شهر به جمع در اعداد بزرگ به دلیل خطرات هنوز هم مطرح شده توسط Covid-19” او گفت:.

“ما همه هنوز در بی سابقه بار با توجه به همه گیر و آخرین چیزی که هر کسی می خواهد یک تجدید حیات از موارد در Merseyside, با هر دست رفته عمر یک تراژدی, بنابراین من می خواهم از این فرصت برای دوباره اصرار مردم به عمل معقول, دنبال, دولت هدایت و حفظ خود و هر یک از دیگر امن است.”

Merseyside پلیس خاطر نشان کرد ساکنان محلی که پراکندگی منطقه اطراف آنفیلد در محل باقی می ماند تا 9:30بعد از ظهر در شب جمعه با افسران پلیس انتظار می رود برای گشت زنی در این منطقه تا به این منظور برداشته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de