لیورپول تنها نیاز به نگاه به گذشته به دانستن عنوان به خوبی به ارزش صبر کنید

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

رکورد طولانی ترین فصل در فوتبال به زبان انگلیسی تاریخچه خراب است امروز. تا زمانی که ظاهر coronavirus در ماه ژانویه به نظر می رسد غیر ممکن است که یک کمپین همیشه می تواند سر و صدا دوباره تا ژوئن 14. اما این زمان های عجیب و غریب.

حتی غریبه است که این کشور در حال ظهور از یک بحران ملی آخرین بار در بازی های داخلی شد, یک تابستان, ورزش و لیورپول شد و در نهایت قهرمانان پس از طولانی زمان صبر کنید. حوادث 1946-47 منحصر به فرد بوده و بر خلاف امروز – عنوان مسابقه هیجان بود تمام راه را به پایان.

این اولین فصل پس از جنگ جهانی دوم است. بازی لیگ لغو شد در سپتامبر سال 1939 پس از آغاز جنگ و در زمان جنگ بریتانیا بود به مسابقات منطقه ای و مسابقات دوستانه. هفت سال گذشت و قبل از اینکه فوتبال رو به عقب به چیزی نزدیک به نرمال اما زندگی بسیار متفاوت از دهه های قبلی.

سهمیه بندی در جای خود بود. وجود محدودیت های شدید بر روی چه مواد غذایی در دسترس بودند ، کوپن های داده شده به مردم که تنها ارائه دسترسی به ملزومات لخت. کمک هزینه از پروتئین – گوشت و تخم مرغ و پنیر بودند محقر. وجود دارد به سختی هر گونه سبزیجات در اطراف در فصل زمستان و میوه های وارداتی مانند پرتقال و موز تقریبا غیر ممکن است به آمده است. نگه داشتن بازیکنان در اوج تناسب اندام در این شرایط بود که یک مبارزه است.

ویلیام مک کانل لیورپول رئیس یک وراج که درک اثرات سهمیه بندی در ورزشکاران حرفه ای. او توصیه وزارت غذایی در طول جنگ و فرستاده شده بود به ایالات متحده توسط دولت در حقیقت یاب سفر. تغذیه آزادانه در دسترس در امریکا است. مجلس نمایندگان آمریکا طرح شد تا بازیکنان به زمین مقدار زیادی در پیش فصل که در آن تنها محدودیت در خرید مواد غذایی بود که آیا شما می توانید استطاعت آن است. به محض نهایی زمان جنگ فصل به پایان رسید و در ماه مه مک کانل بسته بندی جورج کی مدیر و بازیکنان خود را به اقیانوس اطلس بوش و ارسال آنها را Stateside.

جورج کی اینجا با لیورپول در سال 1949 چراغ قرمز به عنوان دو سال پیش از آن (گتی)

به اندازه کافی از آمریکا گرسنه بودند برای فوتبال این سفر را از نظر مالی ارزشمند است. بازیکنان فقط گرسنه است.

“لیورپول آمد به آمریکا به صورت یک نرم افزار در تیم ما و ما ویتامین” نیویورک تایمز نوشت. “این یک جارو تمیز. انگلیسی ها جاروب تمام 10 از مسابقات خود را و مانند جک Spratt و همسر آنها نیز جاروب صفحه گرامافون تمیز….

“دور از ریاضت برنامه آنها فرو zestfully به ما استیک و تخم مرغ و شیر و دیگر انجام. نه تنها وجود دارد محسوس به دست آوردن قدرت در زمین بازی اما تیم ملی به طور متوسط افزایش وزن از هفت وزن یک مرد.”

مک کانل مشخص شده طرح خود را. “اگر من می تواند به تیم من به بازی چند بازی در حالی که نمونه آمریکایی malted شیر و بستنی آمریکایی, گوشت, و, سبزیجات, آنها می خواهم به بازگشت و پیروزی بخش اول قهرمانی است,” او گفت:.

تنها رئیس جمهور بر این باور بود که. ولورهمپتون واندررز شد مورد علاقه های شما برای برنده شدن در این لیگ و لیورپول انتظار می رود که راه را به پایین جدول. 5-0 خرمن کوبی توسط Manchester United – موقت ساکنان مین جاده به دلیل انفجار بمب آسیب به اولدترافورد – به نظر می رسید برای تایید این حکم. به عنوان یک پاسخ مک کانل امضا آلبرت Stubbins از نیوکاسل برای £12,500. مرکز رو به جلو است که معروف ترین برای ظاهر خود را در بیتلز گروهبان فلفل جلد آلبوم اما اهداف خود را تمام تفاوت. با بیلی لیدل یکی دیگر از این باشگاه یاد ارقام ارائه مهمات از بال لیورپول شد و در حال اجرا است.

زمستان سال 1947 آنها را آهسته. آن را یکی از بدترین شرایط رکورد. این underfed ملت خسته از جنگ تا به حال به رنج می برند محدودیت در برق که منجر به خاموشی. در فوتبال تعداد زیادی از وسایل بودند به تعویق افتاد و باعث جمع شدن از مسابقات هنگامی که بهار سرانجام رسید.

با هشت بازی باقی مانده لیورپول شد و در مکان پنجم جدول قرار بگیرد. گرگ یونایتد و استوک سیتی می تواند به همه تعلق بالاتر امتیاز در مجموع. کی تیم برنده هفت در اجرا و جلب یکی, از جمله یک برنده بیش از سابق لیورپول کاپیتان Matt Busby متحده. آنها ضرب و شتم گرگ در Molineux در بازی نهایی خود را در آخرین روز ممکن است. پس از آن آنها تا به حال به صبر در حالی که استوک به اتمام بازی های خود را در دست.

این سفال باشگاه می تواند برابر لیورپول در نقاط شمارش بود اما بهتر هدف متوسط است. پیروزی بیش از شفیلد یونایتد در Bramall خط در اواسط ماه ژوئن خواهد آنها را به عنوان.

در حالی که استوک سیتی مبارزه برای شکوه و عظمت در یورکشایر جنوبی, کی تیم درگیر شدند در لیورپول ارشد نهایی جام حذفی مقابل اورتون در آنفیلد. این عمل بر روی زمین تقریبا غیر مادی. The Kop جمع شده بودند به امید مدیری برای اولین بار پس از جنگ قهرمانان. آنها به آرزوی خود. استوک که تا به حال تنها کاهش یافته و یک نقطه در حالت قبلی و نه بازی در نهایت فرار از بخار پایین رفتن 2-1. لیورپول شد قهرمانان برای اولین بار در 24 سال است.

“غرش که استقبال این خبر [از استوک سیتی را شکست] ساخته شده ورزشگاه همپدن پارک یک صدا تقریبا مثل یک بچه گانه, زمزمه,” لیورپول اکو نوشت. که ستایش بالا. در آن زمان ورزشگاه همپدن بسته بندی شده در حدود 150,000 آوازی اسکاتلندی به عظیم آن تراس.

Jurgen Klopp لیورپول را برای طولانی ترین انتظار برای یک عنوان تا کنون (گتی)

چقدر مهم بود و در تور ایالات متحده در این عنوان برنده ؟ تغذیه دیوانگی در سراسر اقیانوس اطلس به معنای آن است که تیم وارد فصل را با یک حس فیزیکی تندرستی است که برخی از رقبای خود را فاقد است. بسیاری از مهم ترین سهم را در مبارزات انتخاباتی آمد از Stubbins و لیدل هیچ یک از آنها تا به حال شده است در سفر به امریکا.

تاثیر اصلی ممکن است روانی. لیورپول خود را نشان داد جسمی و روانی قدرت در اجرا در اما استوک سیتی را به پایان برساند به عنوان مسابقه نهایی بازی گذشته بود حداقل به عنوان موثر است.

چه فصل قبل ماجراجویی, آیا, اما, شد, ایجاد یک حس در اتاق پانسمان که این باشگاه برای مراقبت بازیکنان در نظر گرفته و آنها را به عنوان مهم – و نه همه تیم در آن زمان صورت گرفت که رویکرد است. حتی امروز وجود دارد موارد زمانی که فوتبالیست احساس کالاها.

مک کانل معمار فصل نمی مزه شکوه ، رئیس بیمار شد در طول وحشیانه زمستان و در زمان مبارزات انتخاباتی به پایان رسید بود در بیمارستان است. او در ماه اوت در سن 59 کمتر از دو ماه پس از تیم خود را بهترین لحظه است.

وجود خواهد داشت بدون سر و صدا از Kop زمانی که Jurgen Klopp را در کنار شکستن لیورپول را 30 سال عنوان خشکسالی در پشت درهای بسته و احتمالا در برابر کریستال پالاس در خالی آنفیلد. اگر که اتفاق می افتد, آن را گرفته اند و تیمهای مردان و 10 ماه دیگر از سال 1947 تیم به مهر عنوان.

آن است که یک رکورد هر Kopite می خواستم برای شکستن اما هواداران را همه می گویند همان چیزی که زمانی که جردن هندرسون در نهایت آسانسور جایزه. آن را به خوبی به ارزش صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>