لیورپول مدیر Jurgen Klopp آماده شدن برای چهار راه عنوان مسابقه فصل آینده

Jurgen Klopp معتقد است لیورپول و منچستر سیتی به تسلط لیگ برتر چالش کشیده خواهد شد تا فصل آینده به منچستریونایتد و چلسی همچنان به بهبود بخشد. لیورپول باید کنترل این سال را به عنوان نژاد برای خیلی از فصل پایان دادن به 30 سال صبر برای مسابقات قهرمانی لیگ با هفت بازی به فراغت پس از شهر سقوط کرد 23 امتیاز پشت سر با شکست چلسی در هفته گذشته.

می آید که دو سال پس از شهر مجموعه ای جدید لیگ برتر با رکورد 100 امتیاز رکورد لیورپول مطمئنا چالش این زمان در اطراف, و یک سال پس از دو رفتم پایین به سیم در دستیابی به عنوان به عنوان شهر گرفت و آن را با یک نقطه با هیچ کس دیگری در 25 امتیاز. اما به عنوان تیمهای آماده و خود را به قهرمانان منتخب به اتحاد در روز پنج شنبه زمانی که شهر آنها را به یک گارد افتخار او گفت: نتیجه مهم نیست که به عنوان یک نشانگر برای فصل آینده به عنوان هر دو باشگاه را با چالش هایی از جاهای دیگر.

“هر آنچه که مردم می گویند آن را نمی خواهد مهم برای فصل آینده به دلیل برای مطمئن شوید که ما هر دو آماده شود,” او گفت:. “ما در ایران آینده. مردم فکر می کردند آنها هیچ شانسی نداشت اما ما با یک یا دو بازیکن چقدر خوب هستند و چقدر خوب می توان آنها را و مطمئن شوید که آنها را نمی تواند بدتر از فصل آینده و در حال حاضر وجود دارد این است که چلسی نیز هست.

“آن را نمی خواهد در مورد شهر ما. برای دو سال گذشته تقریبا بالای جدول بود شهر ما و شهر برای چهار یا پنج سال قبل از آن است.”

هر چند قابل توجه در تکه های شهرستان, شده تیم به عنوان آنها بیش از دو سال گذشته و متناقض دفاعی به عنوان شکست به جای وینسنت کمپانی برجسته شد دراز مدت آسیب برای Aymeric لاپورت.

با خدمت هافبک دیوید سیلوا با توجه به ترک این تابستان و فوری آتی از دیگر کلید مردان شاید وابسته به نتیجه درخواست تجدید نظر خود را در برابر یک دو سال محرومیت از رقابت های اروپایی, شهرستان می تواند در یک چهارراه. اما زیدان انتظار ندارد برای دیدن عمده رها کردن از پپ گواردیولا ،

“دیوید سیلوا هرگز بازی در تیم من اما من او را دوست داشتم پس او شروع به بازی فوتبال,” او گفت:. “اما اگر او می تواند جایگزین آنها کامل بازیکنان در برناردو سیلوا, Phil Foden, Ilkay Gundogan می تواند در آن نقش به عنوان به خوبی. آنها را از دست ندهید, بازیکنان آنها را جایگزین بازیکنان. بسیاری از کلاس جهانی بازیکنان هنوز هم وجود دارد و آنها متوقف نخواهد شد.

“من بسیار مثبت در مورد تیم من اما من نمی توانم انکار آنها واقعا خوب هستند. این بود که همیشه مورد و من نمی توانم پایان هر چیزی برای منچستر سیتی… آنها همه ابزار وجود داشته باشد به طور مداوم. اگر ما آنها را ما باید به آنها نشان می دهد. من علاقه ای ندارم در گفتن آن در حال حاضر. من علاقه مند به نشان دادن آن را در سال آینده. آن را دشوار است و آن را نمی خواهد آسان تر است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>