طرفداران لیورپول’ عنوان جشن ‘از طرف’ می گوید لیگ برتر ارشد exectuive ریچارد کارشناسی ارشد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیگ برتر می گوید آن را نمی توان مقصر برای این گردهمایی که به دنبال لیورپول را به عنوان موفقیت با مدیر اجرایی آن اصرار دارد: “افراد باید مسئولیت اقدامات خود را دارند.”

بالا پرواز رئیس ریچارد کارشناسی ارشد با آن مواجه پرسش از نمایندگان مجلس در, دیجیتال, فرهنگ, رسانه, و, ورزش, کمیته شواهد جلسه در مورد اینکه آیا به عنوان رقابت سازمان لیگ با مته سوراخ کردن هر گونه مسئولیت برای صحنه های زشت در لیورپول مرکز شهر جمعه گذشته روز پس از قرمز’ برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال تایید شد منچستر سیتی را شکست چلسی.

قوانین اجتماعی فاصله نادیده گرفته شد در تجمع جرم در شهرستان اسکله با آتش بازی با هدف کبد ساختمان باعث آسیب هزینه £10,000.

کارشناسی ارشد گفت: “چه اتفاقی افتاده است که شب به چند قسمت از آن اشتباه بود.

“در پایان ما نیست در کنترل افراد اقدامات و ممکن است به جشن می گیرند با اجتماعی فاصله.

“این بدیهی است که از دست شدم در همان راه ما شاهد تجمعات در سواحل خیابان احزاب و همه این چیزها در درون جوامع گسترده تر, بنابراین من آن را تقریبا به عنوان یک فرمت است که در آن افراد باید به مسئولیت برای اقدامات خود را دارند.”

دولت نیاز اجتماعی فاصله یکی از کلیدی موانع حامیان بازگشت به ورزش به دلایل اما استادان مشتاق به کشف “راه حل های فنی” را با خیال راحت به سرعت بخشیدن به روند.

پرسید که آیا دیجیتال گذرنامه که ممکن است یک فرد به تازگی آزمایش منفی برای coronavirus به منظور به دست آوردن دسترسی به یک استادیوم, بود نوعی از چیزی که در نظر گرفته شده کارشناسی ارشد گفت: “در یک کلام بله.

“این تکنولوژی به نظر نمی رسد در دسترس و در عین حال آن است که نوع از چیزی. آنچه ما می خواهیم این است که دولت به انعطاف پذیر در رویکرد خود را در مورد چگونه ما می توانیم بازگشت به ظرفیت کامل.

“بدیهی است که اجتماعی فاصله گرفتن بخشی از سیاست های دولت در این لحظه و این دولت گرایش به علاقه مند در آنچه با این نسخهها کار به طور موثر به همین دلیل است که من بازگشت به بیانیه های قبلی که در لیگ برتر خوشحال است که به عنوان یک آزمون آزمایشی برای اثبات آنچه که می تواند کار به طور موثر و نگه داشتن طرفداران امن و شاید سرعت بخشیدن به روند در امن و مناسب راه است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>