کاپیتان لیورپول جردن هندرسون بلند خواهد شد لیگ برتر جایزه با وجود پایان فصل صدمه می گوید: Jurgen Klopp

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول مدیر Jurgen Klopp اصرار جردن هندرسون به افتخار بلند کردن اجسام لیگ برتر جایزه را نیز برای سهم خود را به باشگاه.

انگلستان هافبک فصل گذشته با مصدومیت زانو پایدار در چهار شنبه پیروزی در برایتون اما او نمی خواهد نیاز به عمل جراحی.

و طرح این است که برای او بود بر روی سکو به جشن باشگاه عنوان برای اولین بار در 30 سال در فینال صفحه اصلی دیدار مقابل چلسی بعد از این ماه دربندی فوق العاده 13 ماه است که در آن او برداشته لیگ قهرمانان باشگاه های جهان جام غنائم.

روز جمعه هندرسون مشخص شده پنج سال پس از او موفق شد استیون جرارد به عنوان کاپیتان باشگاه و زیدان معتقد است که هافبک سزاوار به رسمیت شناختن هر چند که آیا او دون کیت کامل مانند معلق جان تری برای چلسی را در لیگ جشن در سال 2012 شده است تصمیم گرفت.

“او را از tracksuit? من هنوز نمی دانیم ما همه چیز را که ممکن است برای انجام آن راه حق. او قطعا یکی از کاپیتان این باشگاه گفت:” قرمز ،

“من هیچ ایده چه خواهد بود ، اگر شما در خط شروع-تا – آن دشوار خواهد بود برای Hendo – پس از آن من نمی دانم آنچه که ما انجام خواهد داد.

“ما واقعا فکر برای نقش او سال گذشته در حال حاضر — او سزاوار بود در آن نقطه در آن لحظه (زمانی که لیورپول آسانسور جایزه).

“اگر او را به حال عمل جراحی پس از آن او می شده اند در بیمارستان و آن را دشوار بوده است اما هیچ عمل جراحی مورد نیاز است, توانبخشی شروع می شود بلافاصله او را جریمه خواهد شد و در چند هفته آموزش و بازی دوباره.

“بنابراین ما پیدا کردن یک راه حل است که نشان می دهد احترام کاملا برای آنچه که او انجام داد.

“همه پسران می خواهم که در راه است. همه آنها می خواهم او را به وجود داشته باشد و این یکی از اولین چیزهایی که من شنیده ام پس از ما برنده لیگ.

“ویرژیل (Van Dijk) گفت Hendo ‘مختلط, شما می توانید این سو و ان دوباره’ (اشاره به هندرسون را در حال حاضر علامت تجاری کوچک رقص با پاهای خود را بلافاصله قبل از جام بلند).

“من مطمئن هستم که اگر او قادر به انجام این سو و ان در حال حاضر اما این بزرگترین مشکل است.”

هندرسون نمی خواهد نیاز به عمل جراحی در پایان فصل آسیب (PA)

هندرسون مصمم است تا دوباره قوی تر نوشتن در Instagram: “البته این چیزی نیست که من می خواهم را ترجیح به پایان رسید و فصل در سطح شخصی.

“من مطمئن هستم که بیابان را تضمین خواهد کرد ما در پایان فصل در بالا.”

لیورپول میزبان برنلی در روز شنبه به دنبال گسترش خود را بدون شکست خانگی لیگ اجرا شود که امتداد به مارس سال 2017 به 58 منطبق است.

آنها باید 100 درصد ثبت در آنفیلد در این فصل و با هدف تبدیل شدن به اولین تیم پس از Brentford (21 از 21) در بخش 3 شمالی در 1929-30 به پیروزی در هر خانه لیگ بازی از یک فصل است.

آخرین تیم برای رسیدن به این شاهکار در بالا پرواز ساندرلند بود که برنده تمام 13 در 1891-92.

وجود دارد دیگر پرونده به تعقیب به عنوان Reds – در حال حاضر در 92 امتیاز – باید منچستر سیتی 100-نقطه شمارش در مناظر خود را در حالی که در فرد مقابل Mohamed Salah است که به دنبال یک سوم پی در پی بوت طلایی, نشسته, سه پشت فعلی لیگ برتر رهبر جیمی Vardy.

صلاح نیاز فقط یک هدف برای تبدیل شدن به اولین بازیکن لیورپول پس از راجر هانت در 1965-66 – و تنها چهارم در تاریخ این باشگاه به ثبت نام 20 لیگ اهداف در سه فصل پی در پی.

مصر به ثمر رساند تا 73 اهداف و 27 کمک در 104 حضور در لیگ برای لیورپول.

“Mo البته در آمد. این شماره ها کاملا دیوانه” اضافه شده Klopp.

“که در 100 اهداف پس از او است که در اینجا 73 و 27 آن را فقط فوق العاده. جهان-کلاس شماره. هیچ کس نباید شگفت زده می شود هر بیشتر.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>