لیورپول و منچستر سیتی حامیان فراخوان مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر برگزار می شود در ورزشگاه اتحاد میان محل سردرگمی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

لیورپول حامیان گروه روح Shankly (SOS) خواسته است برای ورودی به تصمیم گیری که در آن ماه آینده دیدار مقابل منچستر سیتی باید ایفا کرده است.

ثابت در 2 جولای تنها Premier League match در صفحاتی دوباره مرتب 2019-20 تقویم بدون تایید محل.

منچستر سیتی شورای امنیت گروه مشورتی تصمیم خواهد گرفت که آیا ورزشگاه اتحاد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مطابقت و SOS می گوید حیاتی است که طرفداران داده می شود صدای در بحث.

“محل فقط برای یک PL بازی – Man City v Liverpool – هنوز به تایید” این گروه در توییتر نوشت. “SOS و @1894group-mcfc این باور باید در Etihad.

“ما خواسته ایم برای فن ورودی به پلیس/ایمنی نشست مشورتی در این قالب.”

در اوایل این هفته ایمنی گروه مشورتی برای لیورپول شورای شهر به go-ahead برای Merseyside, دربی به بازی در Goodison Park در 21 ژوئن. که شده است تنها ثابت دیگر با یک تایید نشده محل.

در 29 مارس انگلستان را در فوتبال پلیس منجر معاون رئیس پاسبان مارک رابرتز از پلیس یورکشایر جنوبی گفت: نیروهای بومی و محلی درخواست کرده بود پنج بازی به بازی در خنثی سالن. این منچستر سیتی در مقابل لیورپول را Merseyside دربی منچستر یونایتد مقابل شفیلد یونایتد منچستر سیتی مقابل نیوکاسل و نیوکاسل مقابل لیورپول.

در لیگ برتر وب سایت دومی سه همه به عنوان ذکر شده که بازی در خانه مربوطه سالن تنها شهر در مقابل لیورپول در حال حاضر ذکر شده به عنوان “TBC”.

لیگ برتر تنظیم شده است به سر در 17 ژوئن با استون ویلا مصرف در شفیلد یونایتد و سیتی میزبانی آرسنال.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید