کمی صدای نقد و بررسی: تلویزیون اپل+’s, موزیکال, کمدی بازدید همان دلتنگ یادداشت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

در شواهد از خدمات جریان چند ماه از برنامه نویسی اپل در حال بهتر است در ساخت گوشی از دادهایم تلویزیون. تنها آمار تا کنون بوده است جنیفر آنیستون و Steve Carell خودرو صبح نشان می دهدو حتی این تقسیم نظر. خود خطرناک چند ماه اول شده اند کاملا اطمینان بخش در راه است. حتی با این مقدار پول و قدرت آن را هنوز هم سخت به انتخاب برندگان.

پلت فرم این آخرین تلاش است صدای کمیایجاد شده توسط جسی نلسون و Sara Bareilles اواز یا موسیقی دو نفری پشت موزیکال نسخه از پیشخدمتو exec-تولید شده توسط جی جی آبرامز چرا که او exec-تولید همه چیز. وجود شباهت عبور به سال 1998 Jane Horrocks فیلم به همین نام در مورد یک زن جوان خواننده, اگر چه هیچ مقام رسمی ارتباط تا آنجا که من می توانم بگویم.

Bess (بریتنی o’grady) یک پیشخدمت زن و سگ واکر در یک چشمک نسخه از نیویورک که در آن شما گمان هیچ چیز واقعا بد همیشه می تواند اتفاق می افتد. او moonlights به عنوان یک پوشش خواننده و معلم موسیقی و آرزوی بازی خود مواد است که او شیوه در یک واحد ذخیره سازی زمانی که او یک لحظه آزاد بین چهار شغل. اما Bess است دچار آسیب های روانی با تجربه قبلی که برخی از مردان مست هو او را خارج از صحنه نمایش و نمی توانید آن را با هم به انجام. به عنوان او به طور مداوم گفته شده توسط خود همکاران و دوستان و خانواده او را باید بیشتر فشار از آن اگر او را برای رفتن به آن را در چنین یک کشنده میباشد. و اگر او را به زحمت و سپس او باید به انجام همه به نفع و جلوگیری از دوستانش در اطراف محل احساس متاسفم برای خودش.

در قسمت اول فرصت مناسب به نظر می رسد که یکی دیگر از خواننده طوفان از Bess نوار. اما پس از warbling از طریق چند خط از آهنگ های خود را, او هراس و نقش یک پوشش به جای. آن را راحت استعاره برای سری که هرگز تلاش می کند چیزی اصلی هنگامی که یک کلیشه را انجام خواهد داد به جای. Bess دارای یک معشوق توهمی برادر (کوین والدز) و جنوب آسیا هم اتاقی (Shalini Bathina) که پدر و مادر با وسواس او پیدا کردن یک شوهر و یک آزمایشی عشق علاقه در فرم از اتان (Sean Teale) که در حال کار بر روی یک فیلم در کنار درب واحد. همه جا Bess به نظر می رسد او می بیند مردم بیان موسیقایی: یک نوازنده نواختن باخ در پارک; یک زرق و برق دار dreadlocked درامر; خوانندگان و mariachi باند.

O’grady می کند آنچه او می تواند با یک نقش است که نیاز به استعداد اما مرطوب است به خصوص دوست داشتنی دسته کوچک موسیقی جاز. وجود دارد یک محل به صورت جدی و خوبی به این معنی داستانهای تخیلی. صدای کمی می تواند سالم و سرگرم کننده خوب یک نوع اصطکاک 2020 به روز رسانی از کایوتی زشتبودند و آن را برای یک کلید ضعف: آهنگ. بزرگ موسیقی تلویزیون نیاز آهنگ ما می خواهیم به شنیدن. اما Bess تلاش هستند weedy کمی تعداد این نوع از چیزی که می شنوید در گوشه ای آرام و نوار به جای شاخص های اشتباه نابغه است. در تلویزیون به عنوان موسیقی نه هر امیدوار است آنچه در آن طول می کشد.

فصل یکی از کوچک صدا می تواند جریان در حال حاضر در تلویزیون اپل+

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>