Little Mix ستاره Leigh-Anne Pinnock می گوید: او ‘شفاهی مورد آزار قرار گرفته در Waitrose

Little Mix خواننده و ترانه سرا Leigh-Anne Pinnock باز کرده است تا در مورد “بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته” در حالی که خرید.

این حادثه در محل Waitrose سوپر مارکت در Sunningdale دیروز (1 ژوئن) با توجه به یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط پاپ گروه را در حساب توییتر.

Pinnock نوشت: “تا دیروز من درگیر شد و در یک درگیری که من بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته توسط یک تصادفی نر مشتری بدون هیچ دلیل.

“من باقی مانده بود در شوک و به طور کامل به عقب گرفته شده است که کسی می تواند بسیار بی ادب به کسی بدون هیچ دلیل. با وجود این مصیبت کارکنان در @waitrose sunningdale زد به دفاع از من نشان بزرگی و مهربانی و مراقبت است.”

Pinnock گفت که کارکنان سوپر مارکت بود “نشان داد که هر عمل wrongfulness رها یک میلیون اعمال محبت”.

او توضیح داد که کارکنان او را فرستاده بود در خانه با یک دسته گل, یک عکس از او که به اشتراک گذاشته شده در کنار داستان.

“من یک blubbering ظروف سرباز یا مسافر با آن زمان من سمت چپ مغازه اما من فقط می خواستم بگم با تشکر از شما” او به این نتیجه رسیدند.

توییت مواجه شد با ابراز حمایت از Little Mix طرفداران در پاسخ زیر.


“با عرض پوزش و ما امیدواریم که شما درست هستند” نوشت: یک دیدگاه. دیگران مارک ضارب رفتار “نفرت انگیز”.

ماه گذشته Pinnock باز کردن در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی در احساسی که در آن او گفت: “من بخوان برای طرفداران که نمی بینم من یا مرا بشنوی یا تشویق من ، واقعیت من است احساس اضطراب قبل از فن حوادث و خریدهای چون من همیشه احساس می کنم حداقل مورد علاقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>