Little Britain: Rebel Wilson می گوید نشان می دهد حذف از خدمات جریان است ‘کمی دیوانه’

بازیگر Rebel Wilson توصیف کرده است Little Britain‘s حذف از خدمات جریان به عنوان “یک کمی دیوانه”.

بحث Noughties طرح نشان می دهد گرفته شده از Netflix, BBC iPlayer و BritBox نگرانی بیش از David Walliams و مت لوکاس استفاده از blackface.

Wilson استفاده می شود که به زندگی با Little Britain co-creator لوکاس و بلند مدت است, دوست, دوست خطاب این خبر طی مصاحبه ای در استرالیا اخبار نشان می دهد Studio 10.

این جوجو خرگوش ستاره گفت: “مت لوکاس را نشان می دهد Little Britain رو کشیده که من فقط فکر می کنم کمی دیوانه. آنها بدیهی است که بسیاری از شخصیت های مختلف در آن نشان می دهد.”

“در حال حاضر ما در زمان بیش از حد عدالت اجتماعی به عنوان وجود دارد بسیاری از چیزهای مهم در جهان اتفاق می افتد.

او ادامه داد: “بدیهی است که در حال حاضر برابری نژادی است که چنین یک موضوع مهم است. اما در چند سال گذشته به خصوص با #MeToo جنبش شده است وجود دارد بسیاری از عدالت اجتماعی در, ساخته شده است که آن را دشوار برای کمدین به لاس زدن با آن خط است.”

“نکته این است که در طول تاریخ از راه پشت با دادگاه jesters در سلطنت یک کمدین است که به لاس زدن با خط چه چیزی قابل قبول است.”

“من نه از طرفداران فقط پاک کردن همه چیز. من فکر می کنم با سابقه شما باید از آن یاد بگیرند. اگر شما پاک کردن آن کمی شبیه انکار آن تا کنون اتفاق افتاده است. که به نظر نمی رسد مانند یک برنامه خوب!”

در این سری Walliams استفاده می شود سیاه و سفید آرایش و یک کلاه گیس افریقایی به بازی شخصیت دزیره DeVere در حالی که لوکاس مورد استفاده blackface به بازی کشیش جسی پادشاه.

هر دو ستاره اند عذر خواهی کرد برای این سری استفاده از blackface و گفت که آنها “باید هر دو صحبت علنی در سال های اخیر ما تاسف است که ما شخصیت های دیگر نژادها”.

“یک بار دیگر ما می خواهیم به آن را روشن است که این اشتباه بود و ما بسیار متاسفم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید