Lidl پرده برنامه ای برای باز کردن 25 فروشگاه جدید در این سال در نتیجه 1,000 انگلستان شغل

کرده است گفت که قصد دارد برای باز کردن جدید 25 مغازه ها بیش از شش ماه آینده ایجاد 1,000 جدید فرصت های شغلی برای کارگران در بریتانیا.

تخفیف خرده فروش نیز پرده برداری کرد قصد دارد به سرمایه گذاری £1.3 میلیارد دلار در سال آینده و باز بیشتر از 100 فروشگاه در سال 2022 ایجاد شغل 4000.

Lidl اضافه شده است که آن را در نظر دارد که از 1000 فروشگاه های عامل در انگلستان تا پایان سال 2023.

این شرکت گفت: “این تخفیف متعهد به انجام آن بلند پروازانه فروشگاه باز کردن برنامه با وجود اختلال در ساخت و ساز در میان coronavirus بیماری همه گیر.”

Lidl, مدیر اجرایی مسیحی Härtnagel افزود: “این عهد به ادامه کار سخت از همکاران ما که ما قادر به ادامه جعل جلوتر با طرح توسعه ما با وجود شرایط چالش برانگیز است که مواجه شده اند در طول ماه گذشته است.

“من فوق العاده سپاسگزار به تمام Lidl تیم برای تعهد تزلزل ناپذیر خود را به نگه داشتن ملت تغذیه و ما بسیار مشتاقانه به استقبال بیشتر مردم به Lidl خانواده در هفته ها و ماه های آینده.

“خانواده بالا و پایین کشور با تکیه بر Lidl برای مقرون به صرفه و با کیفیت بالا مواد غذایی. با همه گیر مؤثر بر امور مالی خانواده, ماموریت ما برای ارائه ارزش به عنوان بسیاری از مردم ممکن است مهم تر از همیشه است و به همین دلیل ما همچنان متعهد به فروشگاه ما باز کردن برنامه.

“با Lidl فروشگاه افتتاح هر ماه ما ارائه بیشتر جوامع این فرصت را به فروشگاه ما محصولات با کیفیت در Lidl قیمت.”

خبر می آید آن را به عنوان نشان داد که نرخ بیکاری را افزایش به 3.5 میلیون در این سال با توجه به شیوع کروناویروس.

یک نظرسنجی اخیر توسط بانک مرکزی انگلیس نشان داد که با وجود بازگشایی مغازه ها و کاهش مستند اقدامات شرکت مالی افسران بدبین در ماه ژوئن در مورد چشم انداز شغل از آنها یک ماه پیش.

به طور میانگین 2,776 مردم در نظر سنجی پیش بینی شده که 11 درصد از نیروی کار خواهد بود از یک کار قبل از پایان این سال به شدت از مارس رسمی نرخ بیکاری از 3.9 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>