لوئیس همیلتون می دهد قدرت سیاه سلام بر روی سکو پس از پیروزی در اشتایر جایزه بزرگ

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لوئیس همیلتون تولید یک “قدرت سیاه’ سلام بر روی سکو پس از پیروزی در اشتایر جایزه بزرگ داشتن زانو برای آخر هفته دوم در یک ردیف قبل از مسابقه.

تصویر قدرتمند دیدم همیلتون که باقی می ماند تنها زمان سیاه, راننده فرمول یک و تنها سیاه و قهرمان جهان در ورزش, تاریخ افزایش راست خود را مشت پس از سرودهای ملی برای نشان دادن حمایت خود را برای ضد نژاد پرستی جنبش است که در کانون توجه بیش از دو ماه گذشته.

ژست آینه به چشم معروف از بازی های المپیک 1968 زمانی که آفریقایی-آمریکایی ورزشکاران Tommie اسمیت و جان کارلوس عینک دستکش های سیاه و سفید و مطرح مشت خود را در ایالات متحده سرود ملی در حمایت از جنبش حقوق مدنی.

صحبت قبل از سلام Hamilton ابراز لذت خود را در دوره نقاهت پس از روی حیله و تزویر باز آخر هفته به اولین پیروزی خود در این فصل و تلاش خود را به برابر مایکل شوماخر شمارش از هفت جهان عناوین بالا و در حال اجرا است.

“آن را به عقب در اینجا و رانندگی با این نوع عملکرد گفت:” همیلتون بعد از مسابقه. “آن را در مورد نگه داشتن آن با هم و آوردن آن به خانه.

“من سپاسگزار به پشت در وهله اول. آن را احساس می کند مانند یک مدت زمان طولانی از آنجایی که من برنده در مسابقه نهایی فصل گذشته. این یک گام بزرگ رو به جلو است.”

همیلتون حرکت در آمد و پس از چهار رانندگان منتخب برای ایستادن در حالی که بقیه از شبکه در زمان زانو با 11 نفر دیگر پیوستن همیلتون در زانو قبل از اتریش سرود ملی پیش از مسابقه.

شش رانندگان تصمیم به باقی می ماند ایستاده قبل از آخر هفته گذشته را در فصل افتتاحیه جایزه بزرگ اتریش با 14 رانندگان تمام مصرف زانو برای نشان دادن حمایت خود را در مبارزه با نژاد پرستی.

لوئیس همیلتون جشن پیروزی اشتایر جایزه بزرگ (گتی)

چارلز لکلرک و حداکثر Verstappen در میان کسانی که تصمیم به زانو در آخر هفته گذشته با آلفا رومئو جفت Kimi Raikkonen و آنتونیو Giovinazzi, مک لارن را Carlos Sainz و آلفا گاو را Daniil Kvyat دیگران که باقی مانده بر روی پای خود را.

Verstappen, لکلرک Raikkonen و Kvyat دوباره تصمیم به باقی می ماند بر روی پای خود را قبل از اشتایر جایزه بزرگ در حالی که همیلتون در زمان زانو در کنار 11 رانندگان دیگر در شبکه.

اما این موضع تا حدودی مانع از این واقعیت است که همه رانندگان از آن ساخته شده به شبکه در زمان ضد نژادپرستی پیام با شماره دیده می شود در حال اجرا به سمت خط پایان در حالی که دیگران در حال حاضر شروع به زانو زدن. هر دو سرجیو پرز و Giovinazzi می تواند دیده می شود در حال اجرا پشت سر و از دست رفته این مراسم است.

لوئیس همیلتون می دهد قدرت سیاه سلام پس از پیروزی در اشتایر جایزه بزرگ (AP)

تمام 20 رانندگان بار دیگر عینک تی شرت هایی که تا به حال پیام “پایان نژادپرستی” چاپ شده در مقابل هر چند که او در آخر هفته گذشته همیلتون معکوس پیراهن خود را به طوری که پیام بود و به جای آن تا به حال ‘Black Lives Matter‘ در مقابل او.

موضع آمد قبل از اتریش سرود ملی که دیدم همه رانندگان بازگشت خود را به افتخار آن را قبل از بازگشت به اتومبیل های خود را پیش از مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید