لوئیس همیلتون پس از انتقاد های کروناویروس ضد vax ویدیو در Instagram

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لوئیس همیلتون به دنبال روشن شدن یک حذف پست خود Instagram profile پس از انتقاد برای های ضد vax توطئه متهم کرده که بیل گیتس از دروغ گفتن در مورد کوروناویروس واکسن محاکمه.

همیلتون مشترک یک صفحه نمایش گرفتن از تصویری که ارسال شده توسط کانادایی-آمریکایی خالق محتوا پادشاه باخ در Instagram که شامل یک عکس از دروازه در اخیر O’DONNELL مصاحبه.

در زیر هنوز از دروازه – که fronting ما تلاش به منظور توسعه یک واکسن برای Covid-19 – خواندن عنوان: “من به یاد داشته باشید زمانی که من برای اولین بار دروغ است.”

گیتس به نظر می رسد در O’DONNELL در آخر هفته به رد ادعا می کند که واکسن آزمایش تا به حال باعث عوارض جانبی و مایکروسافت از بنیانگذاران نیز به شدت رد اتهامات که او می خواست برای قراردادن ردیابی تراشه در واکسن.

“هیچ هیچ ارتباط بین هر یک از این واکسن و ردیابی هر نوع چیز در همه, من نمی دانم از کجا آمد که از” گیتس گفت.

اما همیلتون پست به سوخت موجی از انتقاد به دلیل ضد vax نظریه های موجود در این ویدئو و آن را باز کرده است تا شش-زمان فرمول یک قهرمان جهان به تعدادی از پاسخ منفی در رسانه های اجتماعی.

همیلتون پس از آن حذف شده و همه از داستان های خود را در Instagram و صادر روشن است که او در برابر واکسن و دیده نمی شود نظر که اضافه شد به این ویدئو.

“سلام بچه ها. من متوجه شده ام برخی از نظرات در پست قبلی من در اطراف coronavirus واکسن و می خواهید برای روشن شدن افکار من در آن به عنوان من درک می کنم که چرا آنها ممکن است بد تفسیر” همیلتون گفت.

“اولا من تا به حال در واقع دیده می شود به نظر متصل شده به طوری که کاملا تقصیر من است و من احترام زیادی برای کار خیریه بیل گیتس می کند. من همچنین می خواهم برای روشن است که من در برابر واکسن و بدون شک این مهم خواهد بود در مبارزه با کروناویروس و من امیدوار هستم برای توسعه آن برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

“با این حال پس از تماشای فیلم احساس کردم این نشان داد که هنوز هم وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت در مورد عوارض جانبی و از همه مهمتر و چگونه آن را در حال رفتن به بودجه. من ممکن است همیشه من ارسال حق من تنها انسان اما من یادگیری به عنوان ما. ارسال شما مثبت.”

لوئیس همیلتون مشترک این پست را قبل از حذف آن از خود Instagram profile (Instagram/@lewishamilton)

این پست پس از نخست وزیر بوریس جانسون برچسب ضد vaxxers “آجیل” در هفته گذشته که او اعلام کرد قصد دارد به گسترش رایگان واکسن آنفولانزا برنامه همه ساله بیش از 50.

صحبت کردن در هنگام مراجعه به یک پزشک عمل جراحی در شرق لندن در روز جمعه جانسون گفت: کارکنان: “وجود این همه ضد vaxxers در حال حاضر. آنها, آجیل, آنها, آجیل.”

همیلتون قبلا مورد استفاده خود را Instagram profile به سهم خود اعتقاد است که هر کس باید به نوبه خود وگان در سفارش به انجام کمی خود را برای محافظت از این سیاره و همچنین انتقاد از بدرفتاری با حیوانات در داستان های خود را در روزهای اخیر. 35 ساله و دارای بیش از 18.3 متر followers on Instagram و زیستی آمده است: “رژیم غذایی گیاهی. عشق حیوانات به طور مداوم در جستجوی هدف من برای adventure, open-mindedness و مثبت.”

به تازگی تنیس جهان بدون 1 نواک جوکوویچ بیان مشاهدات خود را که او را مجبور به در نظر گرفتن اگر او خواهد بود مایل به گرفتن یک Covid-19 واکسیناسیون به منظور بازگشت به ATP تور در سراسر جهان است.

“من شخصا مخالف هستم به واکسیناسیون و من نمی خواهم به کسی مجبور به گرفتن یک واکسن به منظور قادر به سفر” جوکوویچ گفت: در Facebook چت با چندین همکار صربی ورزشکاران در ماه آوریل است. “اما اگر آن را تبدیل به اجباری چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ من را مجبور به تصمیم گیری.

“من باید افکار خود من در مورد این موضوع و اینکه آیا این افکار را تغییر در برخی از نقطه من نمی دانم.

“فرضی اگر این فصل بود به سر در آگوست یا سپتامبر هر چند بعید است که من درک می کنم که یک واکسن را تبدیل به یک نیاز مستقیم پس از ما از سخت قرنطینه است و هیچ واکسن نشده است.”

جوکوویچ پس از آن بازگشت و به عمل بد بخت آدریا تور در ماه ژوئن که در آن او یکی از تعدادی از بازیکنان که قرارداد coronavirus در حالی که بازی در شرق اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید