لوئیس همیلتون عذر خواهی به Red Bull رئیس هلموت مارکو پس از حذف انفجار در سینه ی جعلی, سیاه, زندگی, ماده, نقل قول,

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لوئیس همیلتون خصوصی عذر خواهی کرد به Red Bull رئیس هلموت مارکو پس از حذف رسانه های اجتماعی پست های که بر اساس جعلی نقل قول در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

شش-زمان فرمول یک قهرمان جهان ارسال همان پیام در Instagram و توییتر صبح روز چهارشنبه در محکومیت Marko برای یک نظر که به نظر می رسد آنلاین.

گزارش ها حاکی است که مارکو به حال با برچسب سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات یک “انحراف” برای رانندگان مانند همیلتون که ردبول را حداکثر Verstappen نادیده گرفته بود و کمک خواهد کرد که او را به کشتی مسابقات قهرمانی جهان خاموش راننده مرسدس وقتی 2020 فصل انتخابات عراق در ماه آینده.

این بیانیه به حال گفته آمده از مصاحبه با پخش RTL که نگه تلویزیون حقوق برای F1 در آلمان که در محل Red Bull Ring در اتریش در 5 ژوئن.

اما نقل شد واقعی نیست و اساسا ورزشی, وب سایت که در ابتدا فرار داستان از آنجا عذر خواهی کرد به Marko.

این باعث واکنش خشم از همیلتون که فعال بوده است در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از مرگ غم انگیز از جورج فلوید ماه گذشته.

“هلموت آن عمیقا باعث تاسف من است که شما در نظر مبارزه برای برابر درمان از مردم و مردم از رنگ یک حواس پرتی” همیلتون گفت: در رسانه های اجتماعی.

“من در واقع کاملا جرم. حواس پرتی برای من بود و طرفداران در چهره سیاه و سفید به طعنه خانواده من در مسابقه آخر هفته. حواس پرتی برای من غیر ضروری و اضافی سختی و درمان ناعادلانه من رو به عنوان یک کودک و نوجوان و حتی در حال حاضر با توجه به رنگ پوست من است.

“من امیدوارم که این صحبت می کند جلد به تعداد کمی از مردم از رنگ شما را در تیم خود را در مورد اولویت های خود را و چگونه شما آنها را مشاهده کنید. از خواب بیدار. این ورزش نیاز به تغییر است.”

این بیانیه بود به سرعت حذف شده از Facebook قبل از حذف شدن از خود Instagram داستان بعد از یک ساعت پس از آن آشکار شد که مارکو را ندارد نظرات. به نظر می رسد که آنها به جای تولید شده توسط یک کلاه برداری حساب توییتر.

مستقل می داند که همیلتون پس از تماس Marko خصوصی و عذر خواهی کرد برای انفجار که اتریش را پذیرفته است. هر دو طرف در حال حاضر مشاهده این موضوع به عنوان بسته شده و باید نقل مکان کرد.

Red Bull مشاور هلموت مارکو قبول عذرخواهی از همیلتون (گتی)

Marko نیز تایید کرد که او گفت: هرگز نظر و به عقب گرفته شد با این داستان که آن را برجسته شد به او صبح روز چهارشنبه توسط Red Bull افسر مطبوعات.

صحبت به Autosport, مارکو گفت: “او از من پرسید من واقعا گفت: در مصاحبه. من حتی نمی دانند که آنچه که او صحبت کردن در مورد. که زمانی که آن را همه آغاز شده است. آن را به طور کامل من را شگفت زده کرد.”

Marko را به همدردی با همیلتون داده عاطفی حساس موضوع این ماده با راننده داشتن شده است در معرض سوء استفاده نژادپرستانه در طول F1 حرفه ای.

“او از لحاظ احساسی بسیار درگیر” Marko اضافه شده است. “به عنوان یک راننده مسابقه او را موظف به انجام پژوهش این است که آیا درست است یا نه. در این رابطه واکنش او قابل فهم است به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید