Leroy عاقل: منچستر سیتی آماده به اجازه بایرن مونیخ هدف وارد سال پایانی قرارداد

منچستر سیتی در حال حاضر به اجازه Leroy Sané را در یک انتقال آزاد در پایان قرارداد خود را مگر اینکه بایرن مونیخ خود را افزایش دهد £30m ارزیابی از جناح.

پپ گواردیولا روز جمعه تایید کرد که Sané می خواهد به ترک شهرستان را رد کرد و این باشگاه را آخرین تلاش برای مذاکره شرایط جدید با هیچ برنامه ای برای مذاکره برای بازگشایی شده است.

24-year-old, آلمان, بین المللی, که در حال حاضر آرسنال قرارداد منقضی می شود در تابستان سال 2021 است مشتاق به بازگشت به آلمان بومی و در حال انجام مذاکرات بین شهر و بایرن بیش از یک هزینه نقل و انتقال.

بایرن امیدوار به امضای Sané برای £30m اما شهر به هیچ وجه قصد فروش که در آن قیمت و نگه دارید برای بهبود ارائه دهد. Sané پیوست شهرستان از Schalke 04 برای £37m در سال 2016.

اگر بایرن موفق به دیدار با شهر درخواست, قیمت, مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آماده به اجازه Sané قرارداد اجرا را در اعتقاد به این که او می تواند بخش عمده ای در موفقیت هر فصل آینده است.

Sané خواهد بود قادر به ترک شهر به عنوان یک عامل رایگان تابستان آینده در این سناریو با وجود این باشگاه خواستار اطراف £140 از بایرن برای امضای خود را فقط در تابستان گذشته.

2018 PFA بازیکن جوان سال شد به شدت مرتبط با بایرن پس از آن هر چند هر گونه چشم انداز حرکت را شکست زمانی که او دچار رباط صلیبی آسیب در ماه اوت جامعه سپر.

Sané بازی کرده است و برای شهر اولین تیم پس از هر چند خود را به اتمام بازیابی در مارس و استفاده نشده جایگزین در طول چهار شنبه لیگ برتر پیروزی آرسنال.

“لروی گفت: او نمیخواهد برای تمدید قرارداد فصل آینده است. او می خواهد به ترک” گواردیولا نشان داد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

“است که هر دو اتفاق می افتد در این تابستان یا زمانی که او از قرارداد. این باشگاه صحبت کرد Leroy دو یا سه بار برای تمدید قرارداد خود را. او را رد کرد. او می خواهد به بازی در یک باشگاه دیگر.

منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا و لیونل Leroy Sané (گتی ایماژ)

“باشگاه به من گفت که Leroy را رد کرده است قرارداد و مانند هر کس می داند که اگر در پایان فصل هر دو باشگاه وارد در توافق او را ترک کنید اگر نه پس از آن او می مانم یک سال و پس از آن را در پایان قرارداد خود را.”

گواردیولا گفت که او “نا امید” که Sané می خواهد به ترک شهر. “البته زمانی که ما یک پیشنهاد به بازیکنان این دلیل است که ما می خواهیم او یک بازیکن جوان و با پتانسیل,” او اضافه شده است.

“او کیفیت ویژه است که سخت برای پیدا کردن در سراسر جهان, اما ما سعی کردیم قبل از آسیب و پس از آن اما او را رد کرد. او دیگر خواسته و من درک می کنم.

“من بارها گفته ما می خواهیم بازیکنان که می خواهند به بازی در این باشگاه است که می خواهند به بازی با ما می خواهید به طور کامل متعهد به تلاش برای رسیدن به اهداف ما است اما ما به احترام او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید